Які захворювання найпоширеніші в області

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Які захворювання найпоширеніші в області

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

26.05.2014

Які захворювання найпоширеніші в області
(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

З метою отримання інформації щодо самооцінки стану свого здоров’я та рівня захворюваності населення Головним управлінням статистики у жовтні 2013р. проведене опитування осіб, які входять до складу домогосподарств, що брали участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя. Інформація характеризує суб’єктивну оцінку членів домогосподарств.
Підсумки дослідження, розповсюджені на всі домогосподарства області, свідчать, що половина населення Херсонщини оцінювало стан свого здоров'я як "добрий", кожна третя особа вважала стан свого здоров'я "задовільним". Оцінила стан свого здоров'я, як "поганий" кожна тринадцята особа.
Із загальної кількості опитаних осіб майже третина мала хронічні захворювання або проблеми зі здоров’ям.
Найбільш поширеними була гіпертонія – про наявність якої повідомили 35% осіб, які мають хронічні захворювання. Серед осіб, які мають проблеми зі здоров’ям, кожна п’ята хворіє на серцеві або інші захворювання, 16% – страждають від остеохондрозу, по 13% мають захворювання з груп хронічного бронхіту, емфіземи легенів та страждають від артрозу або артриту (у т.ч. ревматоїдного), 8% – хворіють на хронічний гепатит, жовчокам’яну хворобу, холецистит, холангіт, цироз печінки, по 7% – мають виразку шлунка або 12-палої кишки та мігрень або частий головний біль, від 5% до 0,6% страждають від алергії (за винятком алергічної астми), катаракти, інсульту, діабету, хронічних травм чи інших наслідків дії зовнішніх причин, астми неалергічної, остеопорозу, астми алергічної, злоякісної пухлини (включаючи лейкемію і лімфому), хроничної тривоги або депресії.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 1 гість