До дня медичного працівника

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

До дня медичного працівника

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

02.06.2014

До дня медичного працівника

В Україні кожної третьої неділі червня відзначають своє професійне свято медичні працівники.
Охорона здоров’я належить до тієї сфери державного управління, яка безпосередньо стосується кожної людини. За суспільними оцінками і уявленнями, здоров’я це головний показник соціально-культурного розвитку та якості життя в країні.
Упродовж січня–квітня п.р. на території Херсонської області послуги з охорони здоров’я людини надавало 60 підприємств – юридичних осіб та 3 їх відокремлених структурних підрозділи. Ними реалізовано послуг на суму 20,6 млн.грн., що на 10,7% більше, ніж за відповідний період 2013р. З реалізованих послуг оплачено населенням 18,9 млн.грн., що на 15,3% більше, ніж за відповідний період м.р.
Серед закладів охорони здоров’я 86% складають заклади медичної та стоматологічної практики, 12,8% – лікарняні заклади та 1,2% – іншої діяльності у сфері охорони здоров’я.

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 0 гостей