Тваринництво у січні - лютому 2008 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Тваринництво у січні - лютому 2008 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

06.03.2008

Тваринництво у січні - лютому 2008 року

За 2 місяця 2008 року загальний обсяг реалізації м’яса худоби та птиці на забій в аграрних підприємствах збільшився на 0,4 тис.т, або на 26,7%.
При скороченні поголів’я корів виробництво молока у сільськогосподарських підприємствах залишилось на рівні минулого року, при незначному зростанні продуктивності тварин. Середній надій молока від однієї корови, розрахований по середньому поголів’ю корів молочного стада, в аграрних підприємствах зріс на 44 кг, або на 11,9% і становив по області 414 кг.
Виробництво яєць від птиці всіх видів в усіх категоріях господарств зросло на 42,6 %, в т.ч. в аграрних підприємствах – на 84,4%, при тому що несучість курей–несучок зменшилася на 1 штуку.
Чисельність поголів’я великої рогатої худоби в сільськогосподарських підприємствах скоротилось проти січня- лютого минулого року на 5,6 тис.голів, або на 23,0%, в тому числі корів – 1,1 тис.голів (14,1%), свиней – 17,5 тис.голів(20,5%), овець та кіз – 1,0 тис.голів(3,8%). Одночасно поголів’я птиці збільшилось на 619,4 тис.голів , або в 2,5 раза.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 0 гостей