Оцінка власного здоров’я жителями Херсонщини (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Відповісти
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26
Контактна інформація:

Оцінка власного здоров’я жителями Херсонщини (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

25.03.2015

Оцінка власного здоров’я жителями Херсонщини
(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

З метою отримання інформації щодо самооцінки стану свого здоров’я та рівня захворюваності населення Головним управлінням статистики у жовтні 2014р. проведене опитування осіб, які входять до складу домогосподарств, що брали участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя. Інформація характеризує суб’єктивну оцінку членів домогосподарства.
Підсумки цього опитування, розповсюджені на всі домогосподарства області, свідчать, що 44% жителів Херсонщини оцінювало стан свого здоров'я як "добрий", майже половина мешканців області вважали стан свого здоров'я "задовільним", майже кожна тринадцята пересічна особа оцінила стан свого здоров'я, як "поганий".
Дві третини опитаних осіб повідомили, що у 2014р. хворіли, третина мали хронічні захворювання чи проблеми зі здоров’ям. Майже два з п’яти жителя Херсонщини, які мали хронічні захворювання, повідомили, що хворіли на гіпертонію, кожний сьомий страждав на серцеві захворювання, 11% – на остеохондроз, 9,2% – від мігрені або частого головного болю, 8,8% – на артроз або артрит (у т.ч. ревматоїдний), 7,8% – мали захворювання з групи хронічного бронхіту, емфіземи легенів, 7,3% – виразку шлунка або 12-палої кишки. Кожна четверта особа хворіла на інші захворювання.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей