Доступність послуг охорони здоров’я для населення області

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Доступність послуг охорони здоров’я для населення області

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

Доступність послуг охорони здоров’я для населення області
(за даними вибіркового опитування членів домогосподарств.
Підсумки опитування, розповсюджені на всі домогосподарства)

Дані вибіркового обстеження умов життя домогосподарств свідчать, що частка домогосподарств, в яких хто-небудь потребував медичної допомоги у 2007 році становить 99,7%. Майже кожні три з чотирьох опитаних осіб повідомили, що протягом року зверталися за медичною допомогою. Серед цих осіб 92% повідомили, що зверталися до поліклініки ( крім стоматолога), 10% - до стоматолога у державній установі, 3,3% - до приватного стоматолога, 2,9% - до сімейного лікаря у поліклініці, 1,8% - до швидкої медичної допомоги. Відвідали платну медичну установу або лікаря з приватною практикою (крім стоматолога) лише 1,9% осіб, які зверталися за медичною допомогою. Звернулися за допомогою до народного цілителя, гомеопата, знахаря, екстрасенса і т.ін. – 0,8% таких осіб.
Частка домогосподарств, які повідомили про випадки неможливості задовольнити потреби в отриманні медичної допомоги становила 8,3% від загальної кількості домогосподарств.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 0 гостей