Чисельність поголів’я худоби зменшується

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Відповісти
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26
Контактна інформація:

Чисельність поголів’я худоби зменшується

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

08.10.2008

Чисельність поголів’я худоби зменшується

Cтаном на 1 жовтня 2008р. в усіх категоріях господарств поголів’я великої рогатої худоби зменшилось проти відповідної дати минулого року на 14,4%, в тому числі корів – на 3,1%, свиней – на 0,8%, овець та кіз – на 6,9%.
На 1 жовтня 2008р. в сільгосппідприємствах усіх форм власності налічувалось 18,1 тис. голів великої рогатої худоби, в тому числі 6,6 тис. голів корів, 76,8 тис. голів свиней, 21,5 тис. голів овець та кіз, 1610,3 тис. голів птиці, включаючи молодняк. Порівняно з відповідною датою минулого року поголів’я великої рогатої худоби скоротилось на 2,1 тис. голів ( 10,4 %), корів на 0,7 тис. голів ( 9,6%), свиней на 9,2 тис.голів (10,7 %), овець та кіз на 1,8 тис. голів (7,7 %).
Cлід відмітити, що чисельність поголів’я птиці в сільгосппідприємствах збільшилось у 1,9 рази.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей