На які цілі спрямували би мешканці Херсонської області додаткові кошти

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
ГУС у Херсонській області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 2311
Зарегистрирован: 04 янв 2008, 10:26
Контактная информация:

На які цілі спрямували би мешканці Херсонської області додаткові кошти

Сообщение ГУС у Херсонській області » 11 авг 2015, 14:21

06.08.2015

На які цілі спрямували би мешканці Херсонської області додаткові кошти

З метою отримання інформації щодо самооцінки домогосподарствами рівня своєї матеріальної забезпеченості Головним управлінням статистики у січні 2015р. проведене опитування домогосподарств, які брали участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя у 2014 році. Під час опитування домогосподарствам було запропоновано визначитись щодо першочергових намірів домогосподарств стосовно цілей спрямування додаткових коштів при значному збільшенні їхніх доходів.
Підсумки опитування були розповсюдженні на всі домогосподарства області. У ході дослідження першочергового спрямування можливих додаткових коштів респондентам було запропоновано визначити три пріоритетні напрямки.
При значному збільшенні доходів майже половина домогосподарств області спрямували б додаткові кошти в першу чергу на такі цілі, як відпочинок, лікування або житло, два з п’яти домогосподарства – на одяг та взуття. На побутову техніку додаткові кошти планували б витратити 31,3% домогосподарств, п’ята частина домогосподарств – на їжу. За спрямування таких коштів на автомобіль та накопичення висловились відповідно 17,7% та 17,2% домогосподарств. Кожне шосте домогосподарство висловило бажання витратити додаткові кошти на освіту. На розвиток підприємництва та інші цілі спрямували б додаткові кошти при значному збільшенні доходів 9,1% та 3,4% домогосподарств відповідно.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость