До Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Відповісти
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26
Контактна інформація:

До Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

05.11.2015

До Всесвітнього дня боротьби з цукровим діабетом

Всесвітній день боротьби з цукровим діабетом, започаткований Міжнародною федерацією діабету і Всесвітньою організацією охорони здоров'я у 1991 році, відзначається з 2007 року щорічно за рішенням Генеральної Асамблеї ООН 14 листопада в день народження канадського вченого Фредеріка Бантінга, який разом зі своїм колегою Чарлзом Бестом зіграв вирішальну роль у відкритті в 1922 році гормону інсуліну – ліків, що рятують життя людям, хворим на діабет. Дане захворювання входить до трійки захворювань, що найчастіше спричиняють інвалідність та смерть.
Метою цього дня є підвищення глобальної поінформованості про цукровий діабет – про зростаючі показники захворюваності в усьому світі і про те, як можна запобігти розвитку цієї хвороби в багатьох випадках.
Херсонщина за показниками захворюваності на цукровий діабет за даними Департаменту охорони здоров’я у 2014 році посідала одне з останніх місць у країні. Протягом 2014 року в області взято під нагляд 2,3 тис. осіб з уперше в житті встановленим діагнозом, у порівнянні з 2013 роком захворюваність зменшилась на 9,6% (2,5 тис. осіб). Загалом в закладах охорони здоров’я області зареєстровано понад 29 тис. хворих на цукровий діабет.
Захворювання найбільш частіше зустрічається у 55–60-річних, так, усього зареєстровано таких в області 20 тис. осіб, у тому числі вперше в житті у 2014 році – у 1,4 тис.
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей