“Відлуння Чорнобиля” (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Відповісти
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26
Контактна інформація:

“Відлуння Чорнобиля” (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

25.04.2016

“Відлуння Чорнобиля”
(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

26 квітня – День Чорнобильської трагедії. Аварія на Чорнобильській АЕС – найбільша техногенна катастрофа в історії людства. Громадяни, які постраждали внаслідок цієї катастрофи, потребують особливої уваги в нашій країні.
З метою отримання інформації щодо самооцінки стану свого здоров’я та рівня захворюваності населення Головним управлінням статистики у жовтні 2015 року проведене опитування осіб, які входять до складу домогосподарств, що брали участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя. У рамках цього опитування респонденти надали інформацію, розповсюджену на всі домогосподарства області, щодо впливу на стан їх здоров’я наслідків Чорнобильської катастрофи.
За оцінкою опитаних респондентів на їх стан здоров’я продовжують чинити негативний вплив наслідки катастрофи на Чорнобильській АЕС. Так, 41,9% осіб (по Україні – 40,3%) повідомили, що за їх думкою, на стан їх здоров’я частково або серйозно вплинули наслідки цієї катастрофи.
Оцінили як «частковий» вплив на здоров’я наслідків аварії 41,5% (по Україні – 39%). Серйозний вплив наслідків відмітили 0,4% опитаних осіб (по Україні – 1,3%).
Відсутність будь-якого впливу на стан здоров’я зазначили 58,1% опитаних осіб (по Україні – 59,7%).
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Majestic-12 [SEO бот] і 14 гостей