Чисельність поголів’я великої рогатої худоби зменшується

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Відповісти
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26
Контактна інформація:

Чисельність поголів’я великої рогатої худоби зменшується

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

11.05.2010

Чисельність поголів’я великої рогатої худоби зменшується

Cтаном на 1 травня 2010р. в усіх категоріях господарств поголів’я великої рогатої худоби зменшилось проти відповідної дати минулого року на 3,8%, в тому числі корів – на 5,7% , овець та кіз – на 3,5%, а свиней та птиці збільшилось – на 9,4% і на 17,7% відповідно.
На 1 травня 2010р. в сільгосппідприємствах налічувалось 17,8 тис. голів великої рогатої худоби, в тому числі 6,4 тис. голів корів, 90,3 тис. голів свиней, 28,2 тис. голів овець та кіз, 1491,4 тис. голів птиці, включаючи молодняк. Порівняно з відповідною датою минулого року поголів’я великої рогатої худоби скоротилось на 0,4 тис. голів (2,2 %), корів на 0,2 тис. голів (3,0 %).
Cлід відмітити, що в сільгосппідприємствах області збільшилась чисельність поголів’я свиней на 9,1 тис. голів (11,2 %), овець і кіз на 0,4 тис. голів (1,4 %) та птиці на 241,5 тис. голів (19,3%).
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей