Диспропорція між попитом і пропозицією робочої сили на зареєстрованому ринку праці у січні–березні 2016 року

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
ГУС у Херсонській області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 2301
Зарегистрирован: 04 янв 2008, 10:26
Контактная информация:

Диспропорція між попитом і пропозицією робочої сили на зареєстрованому ринку праці у січні–березні 2016 року

Сообщение ГУС у Херсонській області » 07 июн 2016, 11:22

30.05.2016

Диспропорція між попитом і пропозицією робочої сили
на зареєстрованому ринку праці у січні–березні 2016 року

Невідповідність попиту на робочу силу її пропозиції в професійно- кваліфікаційному та територіальному розрізі зумовлює значну міжрегіональну диференціацію зареєстрованого безробіття.
Кількість вільних робочих місць (вакантних посад), заявлених роботодавцями до центру зайнятості, на кінець березня 2016р. становила 1,0 тис. (у березні 2015р. – 1,6 тис.).
У загальній кількості вільних робочих місць (вакантних посад) кожне третє було в сільському господарстві, лісовому господарстві та рибному господарстві, кожне шосте – в промисловості, кожне восьме – в оптовій та роздрібній торгівлі; ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів, кожне одинадцяте – в державному управлінні й обороні; обов’язковому соціальному страхуванні або охороні здоров’я та наданні соціальної допомоги.
За професійними групами найбільший попит на робочу силу спостерігався на робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (21,9% від загальної кількості заявлених вакансій), а найменший – на технічних службовців (3,9%).
Навантаження зареєстрованих безробітних на одне вільне робоче місце (вакантну посаду) в цілому по області на кінець березня п.р. становило 14 осіб проти 10 осіб у березні 2015р.
У територіальному розрізі значення цього показника коливалося від 5 осіб у Білозерському районі до 148 осіб у Верхньорогачицькому.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя