Чисельність поголів’я худоби зменшується

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Чисельність поголів’я худоби зменшується

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

08.11.2010

Чисельність поголів’я худоби зменшується

Станом на 1 листопада 2010р в усіх категоріях господарств поголів’я великої рогатої худоби зменшилось проти відповідної дати минулого року на 5,2%, овець та кіз – на 5,0% , а поголів’я свиней та птиці збільшилось на 7,3% та 1,6% відповідно .
На 1 листопада 2010 р. в сільгосппідприємствах налічувалось 16,6 тис. голів великої рогатої худоби, в тому числі – 6,4 тис. голів корів, 98,1 тис. голів свиней, 24,2 тис. голів овець та кіз, 1565,0 тис. голів птиці, включаючи молодняк. Порівняно з відповідною датою минулого року поголів’я великої рогатої худоби скоротилось на 1,1 тис. голів (на 6,2%), корів на 0,2 тис. голів (на 3,0%). Поголів’я овець та кіз залишилось на рівні минулого року і становить 24,2 тис. голів.
Cлід відмітити, що в сільгосппідприємствах відбулось збільшення чисельності поголів’я свиней на 6,6 тис. голів (на 7,2 %) і птиці на 332,7 тис. голів (на 27,0 %).

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 0 гостей