Матеріальне становище родини Херсонщини

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
ГУС у Херсонській області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 2234
Зарегистрирован: 04 янв 2008, 10:26
Контактная информация:

Матеріальне становище родини Херсонщини

Сообщение ГУС у Херсонській області » 22 дек 2016, 11:28

20.12.2016

Матеріальне становище родини Херсонщини

У січні 2016р. з метою отримання інформації щодо самооцінки домогосподарствами рівня своєї матеріальної забезпеченості Головним управлінням статистики проведене опитування домогосподарств, які брали участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя у 2015 році. Під час опитування враховувалася думка кожного домогосподарства стосовно власного майнового становища.
За даними опитування домогосподарств області щодо рівня їх матеріальної забезпеченості, 60,7% сімей вважали свої доходи низькими, оскільки постійно відмовляли собі у найнеобхіднішому, крім харчування. Разом з тим, кожна п’ята родина зазначила, що доходів було достатньо, але заощаджень не робили. На жаль, ще є родини, які повідомили, що їм не вдалося забезпечити навіть достатнє харчування. Таких домогосподарств нараховувалось 72,8 тис. або 17,9%.
Серед домогосподарств, рівень доходів яких протягом останнього року не дозволяв забезпечити навіть достатнє харчування можливість харчуватися гарячими стравами щодня мали 96,8%, майже кожного дня – 3,2%. Серед цих домогосподарств 7,8% не могли давати дітям ласощі хоча б раз на тиждень, 7,1% – фрукти та соки і лише незначна частка (0,5%) домогосподарств – їжу або гроші на харчування в школі.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость