За матеріалами ревізії УСБУ в Херсонській області порушено кримінальну справу

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 666
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

За матеріалами ревізії УСБУ в Херсонській області порушено кримінальну справу

Сообщение Прес-служба КРУ » 30 мар 2011, 16:14

КРУ в Херсонській області на державних підприємствах «Брилівське» та Брилівській дослідній станції встановило порушень на суму більше 2,3 млн. грн. за період з липня 2008 по вересень 2010 років.
У Цюрупинському районі за наслідками інспектування, проведеного на державних підприємствах «Брилівське» та Брилівській дослідній станції, державні контролери встановили порушень на суму більше 2,3 млн.грн. за період з липня 2008 по вересень 2010 років. Зокрема, при відсутності підтверджуючих первинних бухгалтерських документів щодо виконання науково - дослідних робіт по закладенню польових дослідів та проведення дослідження режимів краплинного зрошення за темою «Розвиток меліорованих територій», Брилівською дослідною станцією проведено зайвих витрат бюджетних коштів на оплату праці в сумі 100,0 тис. грн.
Всупереч договірним умовам та вимогам Господарського кодексу діловий партнер не виконав зобов’язань перед дослідним господарством, у зв’язку з чим втрачено доходів у сумі понад 405 тис. грн. За надання в оренду земельних площ дослідне господарство «Брилівське» недоотримало коштів у сумі понад 405 тис. грн. Натомість безпідставно сплачено за електроенергію та перераховано податку з власників транспорту та забруднення навколишнього середовища на загальну суму понад 18 тис. грн.
Крім того, за оренду державного майна не надійшло від орендарів майже 49 тис. грн. Зокрема, в ході ревізії встановлено, що інша організація використовувала виробничі приміщення, майстерні площею близько 750 кв. м, артезіанські свердловини загальною балансовою вартістю майже 258 тис. грн. При цьому таке державне майно в оренду офіційно не передавалося, адже не було відповідного договору та дозволу Фонду державного майна, через що втрачено від оренди доходів у сумі майже 49 тис. грн. З липня 2008 по вересень 2010 років з порушеннями без договору оренди і подорожніх листів списано паливно-мастильні матеріали на суму понад 50 тис. грн.
Зафіксовано руйнування корівника на 250 голів (1976 року будівництва), телятника на 320 голів (1982 року будівництва), кормоцеху (1985 року будівництва), навозохранилища (1985 року будівництва) загальною вартістю майже 14,7 млн грн. Будівлі знаходяться в аварійному стані, з обваленими стінами, пошкоджені плити перекриття, покрівля, відсутні двері, вікна. Проводиться процедура списання цих об’єктів.
Виявлено нестачу запасних частин до автомобіля ГАЗ-53, САЗ-35-02 та трактора Т-40. Крім того, не проходила по обліку поточна заборгованість перед іншими підприємствами на суму майже 694 тис. грн. Ще понад 131 тис. грн. доходів не обліковувалися за роботи, виконані по підготовці ґрунту, посіву та збиранню врожаю зернових 2010 року.
Брилівська дослідна станція не відображала в бухгалтерському обліку майже 83 тис. грн., які не надійшли за надані послуги. За відсутності підтверджуючих первинних бухгалтерських документів щодо розвитку меліорованих територій, Дослідною станцію порушено вимоги Державного контракту. Ось чому надміру витрачено бюджетну суму в 100 тис. грн.
На балансі Дослідної станції немає власної дощувальної техніки. Не було й дозволів або договорів про спільну діяльність з господарствами Цюрупинського району. При цьому існували розбіжності у звітах про площі зрошувальних земель, номери полів та зернових культур та наявності дощувальної техніки. Ось чому виявлено зайві витрати в сумі більш ніж 222 тис. грн.
До того ж частина земельних ділянок, які належать дослідній станції, обробляються громадянами самовільно, без наявності установчих документів на загальній площі 10,67 га. Отже при відсутності дозволу Кабінету Міністрів України на вилучення земельної ділянки або на зміну їх цільового призначення, незаконно використано ріллю дослідних полів Дослідної станції площею 10,67 га, нормативно-грошова оцінка якої становить понад 123 тис. грн.
За матеріалами ревізії УСБУ в Херсонській області порушено кримінальну справу.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: Semrush [парсер ссылок] и 1 гость