«Думка херсонців щодо стану свого здоров’я» (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

«Думка херсонців щодо стану свого здоров’я» (за даними вибіркового опитування домогосподарств)

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

08.04.2011

“Думка херсонців щодо стану свого здоров’я”
(за даними вибіркового опитування домогосподарств)

З метою отримання інформації щодо самооцінки стану свого здоров’я та рівня захворюваності населення, Головним управлінням статистики у жовтні 2010р. проведене опитування осіб, які входять до складу домогосподарств, що брали участь у вибірковому обстеженні умов їхнього життя.
Підсумки опитування, свідчать, що майже половина населення Херсонщини оцінювало стан свого здоров'я як "добрий", майже кожна друга особа вважала стан свого здоров'я "задовільним". Оцінила стан свого здоров'я, як "поганий" кожна десята пересічна особа.
Кожні три з п’яти опитаних осіб повідомили, що у 2010р. хворіли.
Хронічні захворювання чи проблеми зі здоров’ям мали 30 % опитаних.
Найбільш поширеними були гіпертонія та серцеві захворювання – про наявність однієї з цих хвороб повідомили відповідно кожна третя і кожна четверта особи, які мають хронічні захворювання. Кожна сьома особа хворіє на артроз або артрит (у т.ч. ревматоїдний), 10% – мають захворювання з груп хронічного бронхіту, емфіземи легенів, 8,6% – страждають від мігрені або частого головного болю, кожна дванадцята особа має виразку шлунка або 12-палої кишки.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 1 гість