Херсонщина — унікальна територія для туризму та відпочинку

Новости туризма и природы Херсонщины. При перепечатке из других изданий обязательно наличие (гипер)ссылки на источник информации
Ответить
Хелла
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 3435
Зарегистрирован: 16 ноя 2010, 16:21
Откуда: Херсон
Контактная информация:

Херсонщина — унікальна територія для туризму та відпочинку

Сообщение Хелла » 04 июл 2017, 10:05


ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 556
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Що пропонують державні аудитори?

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 26 янв 2018, 13:32

Аудитори Херсонщини розробили пропозиції для досягнення позитивних результатів у галузі навколишнього природного середовища

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Херсонські аудитори дослідили ефективність витрачання коштів обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища, що виділялись Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА у 2016-2017 роках.

Увагу фахівців було приділено актуальним питанням навколо реалізації державної політики з приведення територій і об’єктів природно-заповідного фонду області до вимог чинного законодавства і недопущення порушення природоохоронного режиму в області.

Так, Херсонська область має достатні природно-географічні передумови, завдяки яким сформувався потужний природно-заповідний фонд регіону, який поділяється на території і об’єкти місцевого та загальнодержавного значення, біосферні заповідники.

Зокрема, Херсонщина представляє собою окремий природний регіон, який включає об'єкти природно-заповідного фонду та інші території, що зберігаються міжнародними конвенціями, угодами, договорами та забезпечують збереження ландшафтів і їх біорізноманіття.

При цьому державні аудитори встановили, що бюджетні асигнування в сумі 841,1 тис. грн, виділені з обласного фонду охорони довкілля у 2016-2017 роках на збереження природно-заповідного фонду, не були використані через відсутність окремої затвердженої бюджетної програми щодо використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, в тому числі щодо забезпечення здійснення першочергових природоохоронних заходів. Така ситуація не сприяла ефективному збереженню територій природно-заповідного фонду.

У зв’язку з цим, для розв’язання проблем з охорони довкілля, поліпшення і посилення контролю за дотриманням режиму охорони територій, об'єктів природно-заповідного фонду аудитори конструктивно наголошують на розробці такої програми (з залученням коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, коштів державного та місцевого бюджету та інших коштів).

Крім того, фахівці рекомендують інвентаризувати територію і об’єкти природно-заповідного фонду з урахуванням низки підготовлених пропозицій. Приміром, ефективному використанню виділених з Фонду охорони навколишнього природного середовища бюджетних асигнувань також сприятиме своєчасне укладання договорів на виконання комплексних заходів із збереження природно-заповідного фонду.

Антсен
Молчаливый
Сообщения: 5
Зарегистрирован: 05 фев 2018, 07:03

Re: Херсонщина — унікальна територія для туризму та відпочинку

Сообщение Антсен » 05 фев 2018, 07:07

Видео очень интересное получилось. даже не знал о таких красотах так близко Учитывая курс гривны можно и там отдохнуть хорошо)

Аватара пользователя
Жанна04
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 219
Зарегистрирован: 10 мар 2017, 16:25

Re: Херсонщина — унікальна територія для туризму та відпочинку

Сообщение Жанна04 » 13 мар 2018, 21:24

Точно!


Аватара пользователя
anzhelika89
Собеседник
Сообщения: 34
Зарегистрирован: 17 апр 2016, 23:09

Re: Херсонщина — унікальна територія для туризму та відпочинку

Сообщение anzhelika89 » 04 апр 2018, 10:42

У нас самый лучший город, столько мест красивых, часто вижу туристов, на улице потеплело, сейчас 9 градусов - https://pogodnik.com/2240-pogoda-v-Hersone-Ukraina Скоро лето, туристов будет ещё больше
Счастье - это не станция назначения, а способ путешествовать.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Природа и туризм»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость