Херсонщина — унікальна територія для туризму та відпочинку

Найцікавіші туристичні місця та природні об'єкти Херсонщини, такі як заповідники, національні парки, природні пам'ятки, курорти та ін. Дізнавайтесь про різноманітність природних ландшафтів та видовищність визначних місць на Херсонщині, знаходьте корисну інформацію про туристичні маршрути та інші послуги, які можуть знадобитися під час відпочинку на Херсонщині
Хелла
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 4383
З нами з: 16 листопада 2010, 16:21
Звідки: Херсон

Херсонщина — унікальна територія для туризму та відпочинку

Повідомлення Хелла »

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Що пропонують державні аудитори?

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Аудитори Херсонщини розробили пропозиції для досягнення позитивних результатів у галузі навколишнього природного середовища

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Херсонські аудитори дослідили ефективність витрачання коштів обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища, що виділялись Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА у 2016-2017 роках.

Увагу фахівців було приділено актуальним питанням навколо реалізації державної політики з приведення територій і об’єктів природно-заповідного фонду області до вимог чинного законодавства і недопущення порушення природоохоронного режиму в області.

Так, Херсонська область має достатні природно-географічні передумови, завдяки яким сформувався потужний природно-заповідний фонд регіону, який поділяється на території і об’єкти місцевого та загальнодержавного значення, біосферні заповідники.

Зокрема, Херсонщина представляє собою окремий природний регіон, який включає об'єкти природно-заповідного фонду та інші території, що зберігаються міжнародними конвенціями, угодами, договорами та забезпечують збереження ландшафтів і їх біорізноманіття.

При цьому державні аудитори встановили, що бюджетні асигнування в сумі 841,1 тис. грн, виділені з обласного фонду охорони довкілля у 2016-2017 роках на збереження природно-заповідного фонду, не були використані через відсутність окремої затвердженої бюджетної програми щодо використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, в тому числі щодо забезпечення здійснення першочергових природоохоронних заходів. Така ситуація не сприяла ефективному збереженню територій природно-заповідного фонду.

У зв’язку з цим, для розв’язання проблем з охорони довкілля, поліпшення і посилення контролю за дотриманням режиму охорони територій, об'єктів природно-заповідного фонду аудитори конструктивно наголошують на розробці такої програми (з залученням коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, коштів державного та місцевого бюджету та інших коштів).

Крім того, фахівці рекомендують інвентаризувати територію і об’єкти природно-заповідного фонду з урахуванням низки підготовлених пропозицій. Приміром, ефективному використанню виділених з Фонду охорони навколишнього природного середовища бюджетних асигнувань також сприятиме своєчасне укладання договорів на виконання комплексних заходів із збереження природно-заповідного фонду.
Антсен
Мовчазний
Повідомлень: 4
З нами з: 05 лютого 2018, 07:03

Re: Херсонщина — унікальна територія для туризму та відпочинку

Повідомлення Антсен »

Видео очень интересное получилось. даже не знал о таких красотах так близко Учитывая курс гривны можно и там отдохнуть хорошо)
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Природа та туризм”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], WebMeUp [SEO бот] і 0 гостей