Міжнародний досвід аудиторів

Інформація про останні події та новини в галузі освіти в Херсоні та на Херсонщині. Новини про зміни у законодавстві щодо освіти, реформи в освітній системі, досягнення учнів та вчителів, відкриття нових шкіл та університетів та інші події, пов'язані з освітньою галуззю
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Міжнародний досвід аудиторів

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Делегація Держаудитслужби провела зустрічі в Об’єднаному комітеті із законодавчої етики Департаменту законодавчих послуг штату Меріленд, у Департаменті бюджету та менеджменту штату Меріленд та в Сенаті штату Меріленд
Прес-служба Державної аудиторської служби України

Делегація Держаудитслужби протягом чергового дня (5 квітня) робочого візиту до США провела зустріч в Об’єднаному комітеті із законодавчої етики Департаменту законодавчих послуг штату Меріленд (Joint Committee on Legislative Ethics, Maryland Department of Legislative Services). Там українські державні аудитори зустрілися з членами Етичної Ради та Комісії з етики штату Меріленд, які розповіли про стандарти етичної підзвітності та їхні наслідки для законодавчого процесу (конфлікт інтересів у службовців, обмеження роботи службовців з членами сім'ї, лобіювання інтересів компаній тощо). Через надзвичайну зацікавленість цією темою американські партнери ледь встигали відповідати на численні запитання українських колег.

Не менш цікава зустріч відбулася у Департаменті бюджету та менеджменту штату Меріленд (Maryland Department of Budget and Management), де українська делегація ознайомилась із різноманітними способами, за допомогою яких штат забезпечує фіскальну підзвітність та відповідальність.

Того самого дня делегація Держаудитслужби здійснила візит до Сенату штату Меріленд, що розташований у столиці штату – Аннаполісі. Американські сенатори стоячи оплесками вітали представників України – держави, яка виборює свою незалежність. З вітальною промовою у залі сенату виступив сенатор Джим Росапепе.

Як повідомлялося, делегація Державної аудиторської служби України на запрошення американської сторони бере участь у навчальній програмі «Державна аудиторська служба: інструменти ефективного внутрішнього контролю й системи аудиту бюджетних установ» проекту «Навчальні програми професійного зростання», яка відбувається у США з 27 березня до 9 квітня 2017 року. Організацію візиту українських аудиторів забезпечили американські колеги.
Більше аудиторських новин: https://dkrs.gov.ua/kru/uk/index
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Антикорупційний досвід херсонських аудиторів

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Херсонські аудитори підвищують кваліфікацію на антикорупційних та профільних заняттях

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Держаудитслужби наполегливо вдосконалюють рівень знань за допомогою різних способів. Зокрема, аудитори Херсонщини беруть участь у тематичних навчальних занятях і всім колективом, і в галузевих підрозділах Управління.

Крім того, державні службовці вдосконалюють свій рівень професійної компетентності, користуючись онлайн-курсами платформи Prometheus. Приміром, аудитори отримали персональні сертифікати з напрямів: «Конфлікт інтересів: треба знати!», «Боротьба з корупцією», «Бухгалтерський облік», «Економіка для всіх» та ін.

Продовжується вдосконалення англомовного рівня знань серед державних аудиторів за допомогою соціального інноваційного проекту Lingva Skills.

Також представлено фахові інтереси юридичної служби Управління у круглому столі, організованому зусиллями Херсонського окружного адміністративного суду за темою: «Новели Кодексу адміністративного судочинства України. Актуальні питання».


Довідково. У I-ому кварталі 2018 року:
- проведено 3 загальних заняття профільного характеру в структурних підрозділах Управління - 66;
- підвищили свій рівень професійної компетентності 36 державних службовців за масовими відкритими онлайн-курсами платформи Prometheus;
- брали участь у соціальному інноваційному проекті Lingva Skills понад 20 державних службовців.
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Херсонські аудитори примножують досвід і знання

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Про вдосконалення фахових і антикорупційних знань аудиторів

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
Тривають заходи з комплексного підвищення рівня професійних знань серед службовців, які працюють у сфері державного фінансового контролю.
Зокрема, херсонські аудитори навчаються на загальних економічних заняттях та у структурних підрозділах. Крім того, фахівці навчаються дистанційно в рамках соціального інноваційного проекту Lingva Skills з вивчення англійської мови. Крім того, за допомогою аудитори одержали сертифікати котрі підтверджують їх професійну компетентність на відкритих онлайн-курсах платформи Prometheus.

Також, упродовж липня-вересня, представники Управління брали участь у семінарі (Херсон) та круглому столі (Одеса) з актуальних питань державної служби і реалізації державної політики у сфері управління персоналом, прослухали «Базовий курс навчання профактиву» у рамках спільного проекту «Розвиток державного сектору в Україні» у м. Кремінна (Луганська область).

Окремі групи державних службовців відвідують змістовні антикорупційні навчання на базі Херсонського національного технічного університету.

До уваги:
Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад у сфері державного фінансового контролю Херсонщини

Відповідно до Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (зі змінами), Південним офісом Держаудитслужби оголошено конкурс на зайняття 15 вакантних посад державної служби категорії «В» Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області.

Конкурс відбудеться 28 листопада 2018 року за адресою: 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, 9-ий поверх.
Документи на участь у конкурсі приймаються до 18 години 00 хвилин 19 листопада 2018 року.Детальніше
: odoblkru.gov.ua/vakanc/2018/0711/0711
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Освіта”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей