Про антифінансову дисципліну в Олешках

Новости Олешковского (бывш. Цюрупинского) района Херсонской области
Ответить
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 706
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Про антифінансову дисципліну в Олешках

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 13 мар 2019, 09:53

Херсонські аудитори виявили втрат у виконавчому комітеті Олешківської міської ради на суму понад 2 млн грн

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області провели ревізію міського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Олешківської міської ради. Ревізія охопила період 2016 -2018 роки.

Під час ревізії виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму понад 2,1 млн грн.

Через завищення підрядними організаціями обсягів виконаних ремонтних робіт Виконкомом було безпідставно витрачено бюджетних коштів загалом на суму 1,4 млн грн. Приміром, завищено вартість виконаних робіт з реконструкції трибун стадіону "Старт" (961,2 тис. грн), з реконструкції мереж вуличного освітлення (131,6 тис. грн), під час капітального ремонту Сагівського будинку культури (211,8 тис. грн) та інше.

Спеціалісти Управління встановили, що з 01.01.2017 по 01.07.2018 міський голова і секретар міської ради безпідставно отримали премії в завищених розмірах на загальну суму 142,9 тис. грн, що також призвело до зайвого нарахування їм матеріальної допомоги на суму 34,7 тис. грн.

Зокрема, протягом 2016-2017 років Виконкомом, без проведення процедур закупівлі, передбачених чинним законодавством України, було витрачено 912,6 тис. грн на придбання пасажирського ліфту (360,0 тис. грн), проведення поточних ремонтів електрообладнання та електромереж вуличного освітлення прилеглих територій будинків на вулицях Миру, Житлоселище (298,9 тис. грн) та отримано послуг з поточного ремонту вулиці Івана Мазепи (253,7 тис. грн).
Чотирьох посадових осіб Виконкому притягнуто до адміністративної відповідальності.

За результатами ревізії до Виконкому направлено вимоги по усуненню виявлених аудиторами порушень та притягненню винних осіб до відповідальності. Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Олешковский район»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость