Голопристанська міжрайонна державна фінансова інспекція повідомляє

Новини Скадовського району Херсонської області, в тому числе новини міста Скадовськ
Прес-служба ДФІ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 778
З нами з: 03 січня 2012, 11:32

Голопристанська міжрайонна державна фінансова інспекція повідомляє

Повідомлення Прес-служба ДФІ »

За січень – березень 2013 року за результатами проведених контрольних заходів усунуто фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 12 підконтрольних об’єктах на загальну суму 174,71 тис.грн, в тому числі надійшло фінансових ресурсів на 7-ми об’єктах в сумі 55,79 тис.грн, відшкодовано і поновлено витрат фінансових і матеріальних ресурсів в загальній сумі 118,92 тис.грн, з них незаконних витрат на 10 підконтрольних об’єктах - на суму 114,99 тис. грн та недостач на 2 об’єктах на суму 3,93 тис. грн.

Теги:
ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 843
З нами з: 03 листопада 2016, 14:34

Голопристанська лікарня допустила серйозні фінпорушення.

Повідомлення ПСУ ПО ДАСУ в області »

Порушень на понад 1,2 млн грн виявили херсонські аудитори в Голопристанській центральній районній лікарні

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області провело планову ревізію фінансово-господарської діяльності у комунальному підприємстві «Голопристанська центральна районна лікарня». За результатами ревізії виявлено порушень фінансової дисципліни на суму понад 1,2 млн грн.


Фахівці виявили факти завищення вартості виконаних робіт з ремонту будівель та приміщень лікарні, амбулаторій, фельдшерських пунктів, розташованих у населених пунктах Голопристанського району на суму більш ніж 700 тис. грн.

Типові порушення, які виявляють ревізори під час контрольних заходів в закладах охорони здоров’я, є недотримання вимог законодавства, що регулює оплату праці. Зокрема, лікарнею зайво нарахована і виплачена працівникам премія, відпускні та індексація заробітної плати на загальну суму 250,2 тис. грн.
Зображення

До того ж лікарнею допущені порушення з харчування хворих. Так, закуповувались продукти, які не було передбачено переліком дозволених харчових продуктів, що призвело до незаконного витрачання бюджетних коштів на суму 76,3 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на посадових осіб складено 14 протоколів про адміністративні правопорушення.

До установи направлено вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Про результати ревізії поінформовано Голопристанську районну раду, Управління захисту економіки у Херсонській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Департамент охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації.

Матеріали ревізії передано до Новокаховської місцевої прокуратури.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Скадовський район”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей