Голопристанська міжрайонна державна фінансова інспекція повідомляє

Новости Голопристанского района Херсонской области
Ответить
Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Голопристанська міжрайонна державна фінансова інспекція повідомляє

Сообщение Прес-служба ДФІ » 18 апр 2013, 15:40

За січень – березень 2013 року за результатами проведених контрольних заходів усунуто фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на 12 підконтрольних об’єктах на загальну суму 174,71 тис.грн, в тому числі надійшло фінансових ресурсів на 7-ми об’єктах в сумі 55,79 тис.грн, відшкодовано і поновлено витрат фінансових і матеріальних ресурсів в загальній сумі 118,92 тис.грн, з них незаконних витрат на 10 підконтрольних об’єктах - на суму 114,99 тис. грн та недостач на 2 об’єктах на суму 3,93 тис. грн.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 653
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Голопристанська лікарня допустила серйозні фінпорушення.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 23 мар 2018, 12:36

Порушень на понад 1,2 млн грн виявили херсонські аудитори в Голопристанській центральній районній лікарні

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області провело планову ревізію фінансово-господарської діяльності у комунальному підприємстві «Голопристанська центральна районна лікарня». За результатами ревізії виявлено порушень фінансової дисципліни на суму понад 1,2 млн грн.


Фахівці виявили факти завищення вартості виконаних робіт з ремонту будівель та приміщень лікарні, амбулаторій, фельдшерських пунктів, розташованих у населених пунктах Голопристанського району на суму більш ніж 700 тис. грн.

Типові порушення, які виявляють ревізори під час контрольних заходів в закладах охорони здоров’я, є недотримання вимог законодавства, що регулює оплату праці. Зокрема, лікарнею зайво нарахована і виплачена працівникам премія, відпускні та індексація заробітної плати на загальну суму 250,2 тис. грн.
Изображение

До того ж лікарнею допущені порушення з харчування хворих. Так, закуповувались продукти, які не було передбачено переліком дозволених харчових продуктів, що призвело до незаконного витрачання бюджетних коштів на суму 76,3 тис. грн.

За недотримання законодавства з фінансових питань на посадових осіб складено 14 протоколів про адміністративні правопорушення.

До установи направлено вимоги щодо усунення виявлених порушень.

Про результати ревізії поінформовано Голопристанську районну раду, Управління захисту економіки у Херсонській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Департамент охорони здоров'я Херсонської обласної державної адміністрації.

Матеріали ревізії передано до Новокаховської місцевої прокуратури.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Голопристанский район»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость