Україна вітає рішення переважної більшості членів РБ ООН

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1601
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Україна вітає рішення переважної більшості членів РБ ООН

Повідомлення Волонтери Херсону »

Україна вітає рішення переважної більшості членів Ради Безпеки ООН, відповідно до якого з 28 лютого 2022 року розпочинає свою роботу надзвичайна спеціальна сесія Генеральної Асамблеї ООН щодо вторгнення Росії в Україну.
Цей інструмент, який застосовується у разі, коли Рада Безпеки неспроможна ефективно виконати свою основну функцію з підтримання міжнародного миру та безпеки через наклалення вето постійним членом Радбезу, буде використаний в ООН лише в 11-й раз з 1950 року.
Ухвалене рішення, проти якого очікувано проголосувала лише країна-агресор, підтвердило принизливу та ганебну ізольованість Росії в глобальних масштабах.
Починаючи з 28 лютого, усі держави-члени ООН зможуть детально обговорити ситуацію навколо безпрецедентного для 21-го століття явища - повномасштабної війни, яку Російська Федерація розгорнула у центрі Європи.
Першим результатом роботи цієї важливої для нашої держави сесії має стати ухвалення резолюції Генеральної Асамблеї ООН з чіткими сигналами щодо припинення російської агресії проти України та відновлення миру шляхом припинення вогню та виведення військ з території України у межах її міжнародно визнаних кордонів, а також низкою інших важливих сигналів, у тому числі у гуманітарній сфері.
Цей крок вже не дасть Росії, яка роками безкарно зловживала своїм правом вето в Радбезі, заблокувати ухвалення цього важливого для України міжнародного документа.
Дякуємо за сильну підтримку України в Радбезі і сподіваємося на ще більшу підтримку нашої держави в Генеральній Асамблеї.
Також очікуємо на наступне засідання Ради Безпеки ООН 28 лютого для обговорення питання щодо гуманітарних потреб цивільного населення в Україні.

Джерело: Міністерство закордонних справ України https://www.facebook.com/UkraineMFA/pos ... 6362703169
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 2 гостей