Кожен постріл Росії по Україні – це крок до її самознищення – звернення Президента Володимира Зеленського

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1244
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Кожен постріл Росії по Україні – це крок до її самознищення – звернення Президента Володимира Зеленського

Повідомлення Волонтери Херсону »

Міцний народе нашої незламної країни!

Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну. Ми воюємо за життя. Ми виборюємо життя у ракет, авіабомб, артилерії, танків, мінометів і всього іншого, що російські війська використовують, щоб знищити нас. Всього іншого, чим Росія руйнує зараз і себе.

Тому що кожен постріл по Україні, кожен удар по Україні – це кроки до самознищення Росії. Кроки до самоізоляції, до бідності й деградації.

Росію залишають усі, хто просто хоче жити та має чим думати. Науковці, артисти, бізнесмени, програмісти тощо... Такого удару по людському капіталу російська держава не переживала вже десятки років. Такого удару, якого завдала собі сама. Але нас це не хвилює. Це не наше питання.

Наше питання – зберегти своїх людей. Силу нашого суспільства. Своїх науковців, своїх артистів, своїх бізнесменів, своїх людей, свій міцний народ. Усіх наших українців, хто боронить державу й наближає мир, який потрібен кожному українцю.

Минулої ночі майже по всій території нашої держави були повітряні тривоги. Ракетним ударом зруйнований аеропорт у Дніпрі. Харків. Російські авіабомби били по житлових кварталах. Ще – артилерія. Ще – міномети. Бої тривають і в області – Ізюм, Чугуїв.

Триває розбір завалів у Рівному після ракетного удару по телевежі. Станом на цей час відомо про 19 загиблих.

Древні Чернігів, Остер переживають таку жорстку атаку з боку Росії, що вона стерла в пил будь-які свої претензії на культурний звʼязок з часами Русі. В окупантів немає коріння, немає памʼяті і немає душі.

Російські війська атакували Київ, атакували киян. Чотири житлові будинки зруйновані. Розбір завалів ще триває. Станом на цей час відомо про пʼятьох загиблих у Києві.

Скажу вам по-русски: и это в нашей столице. В городе, о котором вы, собственно говоря, всегда говорили: мать городов русских. Который сделал наши народы историческими. И который вы сегодня бомбили. Просто людей, жилые массивы. Бомбили и снова бомбили. Нам таких детей точно не надо. Спасибо.

Окупанти продовжують вважати захоплення нашої столиці своєю ключовою метою, політичною метою. Вони сподіваються, що контроль над Києвом дасть їм контроль над Україною. Це абсурд абсолютний – з усіх точок зору.

Щоб додатково посилити оборону столиці та Київської області, я призначив керівником обласної військової адміністрації Олександра Павлюка – Героя України, генерал-лейтенанта, командувача Операції об'єднаних сил.

Звільнений голова обласної адміністрації Олексій Кулеба допомагатиме військовому керівництву.

Тож київський напрямок та ситуація в області матимуть ще більшу увагу.

Новим командувачем Об'єднаних сил став генерал-майор Едуард Москальов. Професійна людина, патріотична людина. Указ підписано.

Кожного ранку, кожного вечора я висловлюю подяку військовим. Усім нашим героям, які хоробро захищають нашу державу. Усім, хто зупиняє ворога попри те, що окупантів у рази більше. В десятки разів.

А зараз, сьогодні, я хочу сказати про всіх мирних українців, яких забрала ця війна...

Вічна памʼять кожному, хто загинув за Україну! Вічне прокляття ворогу, який забрав тисячі життів.
Сьогодні частково відкрилися гуманітарні коридори. Працює коридор із Сум, Тростянця, Лебедина, Шостки й Конотопа в напрямку міста Полтави.

Окупанти не припинили обстріли й зірвали роботу гуманітарних коридорів у Київській області.

Залишається заблокованою й колона з гуманітарним вантажем для Маріуполя. Декілька днів поспіль. Але все ж таки потроху відбувається виїзд людей з оточеного міста на приватному транспорті.

Хочу подякувати за цю важливу справу, важливу роботу ДСНСникам, поліції, лікарям та всім іншим, хто рятує людей. І авжеж обов’язково дякую нашим військовим.

Сьогодні виступив на саміті, який був організований Британією, другом України – Борисом Джонсоном. Виступив перед обʼєднаними експедиційними силами Сполученого Королівства. Перед лідерами держав Балтії та країн півночі Європи.

Сказав про те, що хотіли б сказати, безперечно, всі наші громадяни.

Про НАТО. Про допомогу. Про щирість і... те, що не всі зайняли моральну позицію у відповідь на російську війну.
Кожна з понад 800 російських ракет, які вдарили по нашій державі, є відповіддю на давнє питання про НАТО. Про те, чи відкриті насправді для України двері Альянсу.

Якби були відкриті, якби це було чесно, то нам не довелося б 20 днів переконувати Альянс, що небо над Україною потрібно закрити. Закрити від смерті, яку несуть російські повітряні сили. Але... Нас поки що не чують чи не хочуть чути. Деякі держави Альянсу залякали самі себе. Розказуючи, що нібито вони не можуть відповідати. Не можуть зіштовхнутися з російськими ракетами та літаками в небі України. Бо це, мовляв, призведе до ескалації, призведе до Третьої світової...

А що ж вони скажуть, якщо Росія піде далі у Європу, атакуючи інші країни?

Впевнений – те ж саме, що вони говорять і Україні. 5-та стаття договору про НАТО ще ніколи не була такою слабкою, як зараз. Це тільки наша думка.

Коли деякі члени Альянсу побоялися бути справді альянсом, який здатний захистити все те, заради чого його й створювали. Свободу й демократію. Людяність і справедливість. Нам потрібно шукати дієвих гарантій. Гарантій для нас, для нашого неба. І ми від цього не відмовимось. Нам потрібні літаки. І я продовжу про це говорити, продовжу цього добиватися.

Нам потрібні довгострокові безпекові гарантії для держави. Для всіх українців.

ле конкретні речі. Конкретні гарантії. Юридично закріплені. Щоб жодного сумніву в них не було. І щоб не звучали відмовки. Як звучать зараз, коли ми звертаємося до тих, хто підписав «Будапешт» і хто... мав силу, щоб зупинити російське вторгнення ще до того, як воно почалося. Превентивно. Допомогою Україні, яка переконує. Санкціями, які не дозволяють воювати.

Українці! Українки!

Нас понад 40 мільйонів у нашій державі. І ще мільйони по всьому світу. Це велика сила. Плюс – наші друзі. Плюс багато країн наших партнерів. Ми всі маємо зараз спільне завдання, національне завдання. Ми повинні тиснути на Росію так, щоб ціна за цю війну проти України стала надзвичайно болісною. Щоб усі у світі зайняли моральну позицію. Не тільки держави, а й компанії. Я кажу про бізнес.

Великі корпорації, які все ще спонсорують військову машину Росії, які не пішли з російського ринку, хоча повинні були зробити це одразу. Одразу, коли світ побачив, що роблять російські війська на нашій українській землі.

Ви знаєте ці бренди. Вони добре відомі. І тут немає жодних секретів.

Nestle, Mondelēz та інші гіганти харчової індустрії. А також Raiffeisen, Societe Generale та інші банки. BASF, Samsung та LG. Bayer, Sanofi та інша фарма.

Unilever, Johnson & Johnson... І ще десятки компаній. А це мільярди доларів.

Ми звертаємося до світу. До держав і до людей. Але це не тільки робота політиків.

Я звертаюся до українців. До всіх і в будь-якій країні. Там, де ви можете впливати на це. Все у ваших силах. Увесь бізнес з Росією має бути зупинений. Уся торгівля.

Щоб вони не могли спонсорувати вбивства. Наші вбивства, наших дітей. Щоб долари і євро не оплачували кров. Контактуйте, будь ласка, з політиками. Тисніть. Говоріть із журналістами. Бойкотуйте їхні продукти.

Вони повинні відчути нашу силу! Вони повинні відчути вашу силу!

Бо сила у нас є.

Слава Україні!Джерело: сайт Президента України https://www.president.gov.ua/news/kozhe ... ishe-73577
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1244
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Кожен постріл Росії по Україні – це крок до її самознищення – звернення Президента Володимира Зеленського

Повідомлення Волонтери Херсону »

Every shot of Russia at Ukraine is a step towards its self-destruction - address by President Volodymyr Zelenskyy

Strong people of our indomitable country!

Eight years of war against us. The 20th day of full-scale invasion. Attempts to destroy us all, to destroy Ukraine. We are fighting for our lives. We are fighting for our lives against missiles, bombs, artillery, tanks, mortars and everything else that Russian troops are using to destroy us. Everything else that Russia is destroying itself with now.

Because every shot at Ukraine, every blow at Ukraine are steps towards Russia's self-destruction. Steps to self-isolation, poverty and degradation.

Everyone who just wants to live and has something to think with is leaving Russia. Scientists, artists, businessmen, IT specialists, etc. The Russian state has not experienced such a blow at human capital for decades. A blow, which it inflicted on itself. We do not care. This is not our problem.

Our problem is to save our people. The strength of our society. Its scientists, its artists, its businessmen, its people, its strong people. All our Ukrainians who defend the state and bring closer the peace that every Ukrainian needs.

Last night there were air alarms almost all over our country. The airport in Dnipro was destroyed by a missile strike. Kharkiv. Russian bombs hit residential areas. Artillery. Mortars. Fighting continues in the region - Izyum, Chuhuiv.

Disassembly of wreckage in Rivne after the missile strike on the TV tower is ongoing. As of now, 19 casualties are confirmed.

Ancient Chernihiv and Oster are under such a brutal attack by Russia that it has wiped out any claims to its cultural ties to the times of Rus’. The invaders have no roots, no memory and no soul.

Russian troops attacked Kyiv, attacked Kyiv residents. Four apartment buildings were destroyed. Disassembly of the debris is still ongoing. As of now, five casualties are confirmed.

I will tell you in Russian: this happened in our capital. In the city that you always called “the mother of Russian cities”. That made our nations historical. And that you bombed today. Just people, residential areas. Bombed and bombed again. We don't need such children. No, thanks.

The invaders continue to consider the capture of our capital as their key goal, their political goal. They hope that control over Kyiv will give them control over Ukraine. This is absolute absurdity from all points of view.

To further strengthen the defense of the capital and the Kyiv region, I appointed Hero of Ukraine, Lieutenant General and Commander of the Joint Forces Operation Oleksandr Pavliuk head of the regional military administration.

Dismissed head of the regional administration Oleksiy Kuleba will help the military leadership.

Therefore, the Kyiv direction and the situation in the region will get even more attention.

Major General Eduard Moskaliov became the new commander of the Joint Forces. Professional man, patriotic man. The decree is signed.

Every morning, every evening, I thank the military. I thank all our heroes who bravely defend our state. All who stop the enemy despite the fact that the invaders are many times more. Dozens of times.

And now, today, I want to speak about all peaceful Ukrainians who were taken away by this war.

Eternal memory to everyone who died for Ukraine! Eternal curse to the enemy who took thousands of lives.

Humanitarian corridors have been partially opened today. There is a corridor from Sumy, Trostyanets, Lebedyn, Shostka and Konotop in the direction of Poltava.

The invaders did not stop the shelling and disrupted humanitarian corridors in the Kyiv region.

The convoy with humanitarian cargo for Mariupol also remains blocked. For several days in a row. But still little by little people are leaving the besieged city by private transport.

I want to thank SES officers, police, doctors and everyone else who saves people for this important work. And of course, I am thankful to our military.

Today I spoke at the summit organized by Great Britain, a friend of Ukraine - Boris Johnson. I addressed the United Kingdom Joint Expeditionary Force. Spoke to the leaders of the Baltic states and the countries of northern Europe.

I said what, of course, all our citizens would like to say.

About NATO. About help. About sincerity and... the fact that not everyone took a moral stance in response to the Russian war.

Each of more than 800 Russian missiles that have hit our country is an answer to a long-standing question about NATO. Whether the doors of the Alliance are really open for Ukraine.

If they were open, if it was fair, we would not have to convince the Alliance for 20 days that the sky over Ukraine should be closed. Closed to the death brought by the Russian Air Force. But... They don't hear or don't want to hear us yet. Some Allies have intimidated themselves. Saying that they allegedly can't answer. They cannot collide with Russian missiles and planes in the sky of Ukraine. Because this, they say, will lead to escalation, will lead to World War III...

And what will they say if Russia goes further into Europe, attacking other countries?

I'm sure it's the same thing they say to Ukraine. Article 5 of the NATO treaty has never been as weak as it is now. This is just our opinion.

When some members of the Alliance are afraid to be truly an alliance capable of protecting everything for which it was created. Freedom and democracy. Humanity and justice. We need to look for effective guarantees. Guarantees for us, for our sky. And we will not give up. We need planes. And I will continue to talk about it, I will continue to pursue it.

We need long-term security guarantees for the state. For all Ukrainians.

Concrete things. Concrete guarantees. Legally enshrined. So that there is no doubt in them. And so that no excuses sound. As they sound now, when we turn to those who signed "Budapest" and who... had the power to stop the Russian invasion even before it began. Using preventive measures. By helping Ukraine, which is convincing. Using sanctions that do not allow war.

Ukrainians!

There are more than 40 million of us in our state. And millions more around the world. This is a great force. Plus our friends. Plus many of our partner countries. We all now have a common task, a national task. We must put pressure on Russia so that the price for this war against Ukraine becomes extremely painful. So that everyone in the world takes a moral stance. Not only states, but also companies. I'm talking about business.

Large corporations that still sponsor Russia's military machine and have not left the Russian market, although they should have done so immediately. As soon as the world saw what Russian troops were doing on our Ukrainian land.

You know these brands. They are well known. And there are no secrets here.

Nestle, Mondelēz and other giants of the food industry. As well as Raiffeisen, Societe Generale and other banks. BASF, Samsung and LG. Bayer, Sanofi and other pharma companies.

Unilever, Johnson & Johnson... And dozens of other companies. And that's billions of dollars.

We turn to the world. To states and to people. But this is not just the work of politicians.

I appeal to Ukrainians. To everyone and in any country. Where you can influence it. Everything is in your power. All business with Russia must be stopped. All trade operations.

So that they can't sponsor the killings. Killings of us and our children. So that dollars and euros are not paid for blood. Please contact politicians. Put pressure. Talk to reporters. Boycott their products.

They must feel our strength! They must feel your strength!

Because we have the strength.

Glory to Ukraine!

Source: https://www.president.gov.ua/en/news/ko ... ishe-73577
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1244
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Кожен постріл Росії по Україні – це крок до її самознищення – звернення Президента Володимира Зеленського

Повідомлення Волонтери Херсону »

Каждый выстрел России по Украине – это шаг к ее самоуничтожению – обращение Президента Владимира Зеленского

Мощный народ нашей несгибаемой страны!

Восемь лет войны против нас. 20-й день полномасштабного вторжения. Попытки уничтожить всех нас, уничтожить Украину. Мы воюем за жизнь. Мы боремся за жизнь против ракет, авиабомб, артиллерии, танков, минометов и всего прочего, использующегося российскими войсками для нашего уничтожения. Всего того, чем Россия разрушает сейчас и себя.

Потому что каждый выстрел по Украине, каждый удар по Украине – это шаги к самоуничтожению России. Шаги к самоизоляции, бедности и деградации.

Россию покидают все, кто просто хочет жить и умеет думать. Ученые, артисты, бизнесмены, программисты и прочие. Такого удара по человеческому капиталу российское государство не переживало уже десятки лет. Удара, нанесенного самой себе. Но нас это не волнует. Это не наш вопрос.

Наш вопрос – сохранить своих людей. Силу нашего общества. Своих ученых, своих артистов, своих бизнесменов, своих людей, свой мощный народ. Всех наших украинцев, защищающих государство и приближающих мир, необходимый каждому из нас.

Прошлой ночью почти на всей территории нашего государства были воздушные тревоги. Ракетным ударом разрушен аэропорт в Днепре. Харьков. Российские авиабомбы били по жилым кварталам. Еще – артиллерия. Еще – минометы. Бои продолжаются и в области – Изюм, Чугуев.

Продолжается разбор завалов в Ровно после ракетного удара по телевышке. По состоянию на данный момент известно о 19 погибших.

Древние Чернигов, Остер переживают такую жесткую атаку со стороны России, что она стерла в пыль любые свои претензии на культурную связь с Русью. У оккупантов нет корней, нет памяти и нет души.

Российские войска атаковали Киев, атаковали киевлян. Четыре жилых дома разрушены. Разбор завалов продолжается. По состоянию на данный момент известно о пяти погибших в Киеве.

Скажу вам по-русски: и это в нашей столице. В городе, о котором вы, собственно говоря, всегда говорили: мать городов русских. Который сделал наши народы историческими. И который вы сегодня бомбили. Просто людей, жилые массивы. Бомбили и снова бомбили. Нам таких детей точно не надо. Спасибо.

Оккупанты продолжают считать нашу столицу своей ключевой целью, политической целью. Они надеются, что контроль над Киевом даст контроль над всей Украиной. Это абсолютный абсурд – со всех точек зрения.

Чтобы дополнительно усилить оборону столицы и Киевской области, я назначил руководителем облгосадминистрации Александра Павлюка – Героя Украины, генерал-лейтенанта, командующего Операцией объединенных сил.

Уволенный глава областной администрации Алексей Кулеба будет помогать военному руководству.

Поэтому киевское направление и ситуация в области будут находиться под еще более пристальным вниманием.

Новым командующим Объединенных сил назначен генерал-майор Эдуард Москалев. Профессиональный человек, патриотический человек. Указ уже подписан.

Каждое утро, каждый вечер я выражаю благодарность военным. Всем нашим героям, храбро защищающим наше государство. Всем, кто останавливает врага, несмотря на то, что оккупантов больше в разы. В десятки раз.

А сейчас, сегодня, я хочу сказать обо всех мирных украинцах, которых забрала эта война...

Вечная память каждому погибшему за Украину! Вечное проклятие врагу, унесшему тысячи жизней.

Сегодня частично открылись гуманитарные коридоры. Работает коридор из Сум, Тростянца, Лебедина, Шостки и Конотопа по направлению в Полтаву.

Оккупанты не прекратили обстрелы и сорвали работу гуманитарных коридоров в Киевской области.

Остается заблокированной колонна с гуманитарным грузом для Мариуполя. Несколько дней подряд. Но все же постепенно люди выезжают из окруженного города на частном транспорте.

Хочу поблагодарить за это важное дело, важную работу ГСЧСников, полицию, врачей и всех, кто спасает людей. И, конечно, спасибо нашим военным.

Сегодня выступил на саммите, организованном Британией, другом Украины – Борисом Джонсоном. Выступил перед Объединенными экспедиционными силами Великобритании. Перед лидерами стран Балтии и государств Северной Европы.

Сказал о том, что хотели бы сказать, безусловно, все наши граждане.

О НАТО. О помощи. Об искренности и... о том, что не все заняли нравственную позицию в ответ на российскую войну.

Каждая из более 800 российских ракет, ударивших по нашему государству, является ответом на старый вопрос о НАТО. О том, открыты ли на самом деле для Украины двери Альянса.

Если бы были открыты, если бы это было честно, нам не пришлось бы 20 дней убеждать Альянс, что небо над Украиной нужно закрыть. Закрыть от смерти, которую несут российские воздушные силы. Но... Нас пока не слышат или не хотят слышать. Некоторые государства Альянса запугали сами себя, рассказывая, что они не могут отвечать. Не могут столкнуться с российскими ракетами и самолетами в небе. Потому что это, мол, приведет к эскалации, приведет к Третьей мировой...

А что они скажут, если Россия пойдет дальше в Европу, атакуя другие страны?

Уверен – то же, что они говорят и Украине. 5-я статья договора о НАТО еще никогда не была такой слабой, как сейчас. Это только наше мнение.

Когда некоторые члены НАТО побоялись быть действительно альянсом, который способен защитить все то, ради чего его и создавали. Свободу и демократию. Человечество и справедливость. Нам нужно искать действенные гарантии. Гарантии для нас, нашего неба. И мы от этого не откажемся. Нам нужны самолеты. И я продолжу об этом говорить, продолжу этого добиваться.

Нам нужны долгосрочные гарантии безопасности для государства. Для всех украинцев.

Но конкретные договоренности. Конкретные гарантии. Юридически закрепленные. Чтобы никто в них не сомневался. И чтоб не звучали отговорки. Как звучат сейчас, когда мы обращаемся к тем, кто подписал «Будапешт» и кто... был в состоянии остановить российское вторжение еще до того, как оно началось. Превентивно. Помощью Украине, которая убеждает. Санкциями, не позволяющими воевать.

Украинцы! Украинки!

Нас более 40 миллионов в нашем государстве. И еще миллионы по всему миру. Это великая сила. Плюс – наши друзья. Плюс многие страны наших партнеров. У нас у всех сейчас есть общая национальная задача. Мы должны давить на Россию так, чтобы цена за эту войну против Украины стала очень болезненной. Чтобы все в мире заняли нравственную позицию. Не только государства, но и компании. Я говорю о бизнесе.

Крупные корпорации, все еще спонсирующие военную машину России, не ушедшие с российского рынка, хотя они должны были сделать это сразу. Сразу, когда мир увидел, что творят на нашей земле русские войска.

Вы знаете эти бренды. Они хорошо известны. И здесь нет никаких секретов.

Nestle, Mondelēz и другие гиганты пищевой промышленности. А также Raiffeisen, Societe Generale и другие банки. BASF, Samsung и LG. Bayer, Sanofi и другая фарма. Unilever, Johnson&Johnson... И еще десятки компаний. А это миллиарды долларов.

Мы обращаемся к миру. К государствам и людям. Но это не только работа политиков.

Я обращаюсь к украинцам. Ко всем и во всех странах. Там, где вы можете влиять на это. Все в ваших руках. Весь бизнес с Россией должен быть остановлен. Вся торговля.

Чтобы они не могли спонсировать убийства. Убийства нас, наших детей. Чтобы доллары и евро не оплачивали кровь. Контактируйте, пожалуйста, с политиками. Оказывайте давление. Говорите с журналистами. Бойкотируйте их продукты.

Они должны ощутить нашу силу! Они должны ощутить вашу силу!

Потому что сила у нас есть.

Слава Украине!

Источник: сайт Президента Украины https://www.president.gov.ua/ru/news/ko ... ishe-73577
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість