Що більше росія застосовує терору проти України, то гірші наслідки для неї – звернення Президента Володимира Зеленського

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1597
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Що більше росія застосовує терору проти України, то гірші наслідки для неї – звернення Президента Володимира Зеленського

Повідомлення Волонтери Херсону »

e29ddc78284400a660da2ff26cc08075_1647734066_extra_large.jpeg
e29ddc78284400a660da2ff26cc08075_1647734066_extra_large.jpeg (90.33 Кіб) Переглянуто 2257 разів
Наш сильний народе нашої незламної країни!

Завершився 24-й день повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Після восьми років агресії. Українці довели, що вміють воювати професійніше, ніж армія, яка воює десятки років у різних регіонах та за різних умов. Ми відповідаємо мудрістю й хоробрістю на величезну кількість їхньої техніки та відправлених в Україну солдатів.

Саме тому, наприклад, українська Чорнобаївка увійде в історію воєн. Це місце, де російські військові і їхні командири показали себе повністю – такими, як вони є: бездарними, здатними просто гнати своїх людей на забій. Шість разів наші військові знищували окупантів під Чорнобаївкою. Шість разів! І вони все одно приходять туди.

Блокадний Маріуполь увійде в історію відповідальності за воєнні злочини. Зробити таке з мирним містом, що зробили окупанти, це терор, який будуть згадувати й через століття. І що більше українці говорять про це світові, то більше ми знаходимо підтримки. Що більше Росія застосовує терору проти України, то гірші наслідки настають для неї.

Сьогодні звернувся до народу Швейцарії.

Це особлива держава. Вона не розштовхує ліктями інших на міжнародній арені. Але коли говорить своє слово, то його чують абсолютно усі. Швейцарія підтримала санкції проти Росії, які застосував Європейський Союз. Це означає дуже багато для російської державної машини. Для людей, які звикли, що влада – це гроші. А отже, це банки. А отже, Швейцарія та інші країни, які допомагають зберегти капітал. Я вдячний Президентові й народу Швейцарії та їхній державі за те, що вони щирі у підтримці нашої боротьби за життя і свободу. За те, що вони не залишились осторонь. І закликав їх зробити ще декілька кроків.

Щоб усі швейцарські компанії, які ще не полишили російський ринок, зробили це негайно. Щоб не віддавали жодного долара, франка чи євро російській військовій машині на вбивства наших людей.

Щоб усі винні у війні проти нашої держави не могли насолоджуватися життям у Швейцарії, нерухомістю у Швейцарії, банками у Швейцарії.

Наші Збройні Сили продовжують стримувати ворога на всіх основних напрямках. Завдають російським військам небачених втрат. Окремі підрозділи окупантів знищені на 80-90%.

В местах особенно жестоких боев передний край нашей обороны просто завален трупами российских солдат. И эти трупы, эти тела не никто не забирает. По ним гонят в наступление новые части. Какие-то резервы, которые командование российских войск собирает, где только может.

Мы прекрасно понимаем, что у России есть просто бездонный человеческий ресурс и достаточно много техники, ракет и авиабомб.

Но я хочу спросить у граждан России. Что с вами сделали за эти годы, что вы перестали замечать ваши потери?

Неужели для вас больше ничего не значат слова «сын», «мать», «отец»?

Уже больше 14 тысяч убитых ваших солдат. Это 14 тысяч матерей. Это 14 тысяч отцов. Это жены, это дети, родственники и друзья. И вы этого не замечаете? А ведь жертв будет только больше. Пока продолжается эта война. Ваша война против нас, России против Украины. На нашей земле.

У суботу працювали вісім гуманітарних коридорів. Вдалося врятувати 6623 людини.

Через обстріли окупантів нам не вдалося забрати людей з Бородянки Київської області. Але ми не полишимо цих спроб.

З Бервиці, Бучі, Богданівки евакуювали українців до Броварів.

З Лисичанська, Попасної, Сєвєродонецька й Рубіжного Луганської області забирали людей до Бахмута.

Вдалося виїхати й понад 4000 маріупольців у Запоріжжя.

На жаль, не вдалося доставити гуманітарний вантаж у міста Херсонської області. Російські війська заблокували рух нашої колони. Навіщо? Їхня мета не змінилася – так само намагаються зображати у своїй пропаганді, ніби Україна полишила громадян без найнеобхіднішого. Ніби Росія їх від чогось постійно рятує.

Хоча ще 23 лютого у наших херсонців було всього більше, ніж в областях самої Росії.

Говорив сьогодні з Президентом Франції Макроном. Про нашу взаємодію. Про пошук рішення для миру, для звільнення наших територій. Для порятунку наших людей.

Впевнений, ви розумієте, що переговори не є простими й приємними. Але вони необхідні. Бо це – про життя.

Україна завжди шукала мирне рішення. Тим більше ми зацікавлені в мирі зараз.

Бо це ми рахуємо кожного вбитого. Бо це для нас має значення кожна зруйнована родина, кожен зруйнований будинок. Бо ми – українці, і для нас людина – безцінна.

Сьогодні підписав указ про відзначення державними нагородами України 161 нашого захисника. З них 40 – посмертно. І указ про присвоєння звання Героя України 12 військовослужбовцям. Вісьмом з них – посмертно.

Також зустрівся з бійцями підрозділу особливого призначення Національної поліції України КОРД. Відзначив їхні дії нагородами. Подякував за службу, за захист наших мирних міст і за допомогу армії.

Всього за дні повномасштабної війни вже 70 нашим захисникам присвоєно звання Героя України. 2180 українців нагороджені орденами й медалями за мужність, за порятунок товаришів по службі та цивільних, за ефективні дії з оборони держави.

Впевнений, можу сказати від імені всього нашого українського народу: ми щиро вдячні кожному з вас. Кожному і кожній, хто захищає нашу державу та зупиняє армію окупантів, яку називали однією з декількох найпотужніших у світі.

19 березня святкує свій день народження українська поетеса Ліна Костенко. Щиро вітаю вас. Від імені всіх українців.

І нагадаю сьогодні ось такі її слова:

Не треба думати мізерно...
Безсмертя є ще де-не-де...
Хтось перевіяний, як зерно,
У ґрунт поезії впаде.

Митцю не треба нагород,
Його судьба нагородила,
Коли в людини є народ,
Тоді вона уже людина.


Справді, у кожного з нас є народ. І справді – не треба думати мізерно. А особливо тим, кому українці дали право бути політиками.

Я хочу нагадати усім політичним діячам з будь-яких таборів: воєнний час дуже добре показує мізерність особистих амбіцій тих, хто намагається поставити власні амбіції, власну партію чи карʼєру вище за інтереси державні, за інтереси народу.

Хто ховається десь по тилах, але вдає, ніби тільки він дбає про оборону.

Будь-яка активність політиків, спрямована на розкол чи на колаборацію, не матиме успіху. Але отримає жорстку відповідь.

І тому Рада національної безпеки і оборони України вирішила… Враховуючи повномасштабну війну, розвʼязану Російською Федерацією, та звʼязки деяких політичних структур з цією державою, призупиняється будь-яка діяльність низки політичних партій на час воєнного стану. А саме: «Опозиційна платформа – За життя», «Партія Шарія», «Наші», «Опозиційний блок», «Ліва опозиція», «Союз лівих сил», «Держава», «Прогресивна соціалістична партія України», «Соціалістична партія України», партія «Соціалісти», «Блок Володимира Сальдо».

Міністерству юстиції доручено невідкладно вжити в установленому порядку вичерпних заходів щодо заборони діяльності зазначених політичних партій.

Кожен зараз повинен дбати про інтереси нашої держави. Про інтереси України.

Бо це – заради нас.

Бо це – заради життя.

Слава усім нашим героям!

Слава Україні
Джерело: сайт Президента України https://www.president.gov.ua/news/sho-b ... hi-n-73685

Теги:
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1597
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Що більше Росія застосовує терору проти України, то гірші наслідки для неї – звернення Президента Володимира Зеленсь

Повідомлення Волонтери Херсону »

The more Russia uses terror against Ukraine, the worse the consequences will be for it - address by President Volodymyr Zelenskyy

Our strong people of our indomitable country!

The 24th day of Russia's full-scale invasion of Ukraine is over. After eight years of aggression. Ukrainians have proved that they know how to fight more professionally than an army that has been fighting for decades in different regions and under different conditions. We respond with wisdom and courage to the huge number of their equipment and soldiers sent to Ukraine.

That is why, for example, the Ukrainian Chornobaivka will go down in war history. This is a place where the Russian military and their commanders have shown themselves completely as they are: incompetent, capable of simply driving their people to slaughter. Six times our military destroyed the occupiers near Chornobaivka. Six times! And they still come there.

The besieged Mariupol will go down in history of responsibility for war crimes. The terror the occupiers did to the peaceful city will be remembered for centuries to come. And the more Ukrainians tell the world about it, the more support we find. The more Russia uses terror against Ukraine, the worse the consequences will be for it.

Today I addressed the people of Switzerland.

This is a special state. It does not elbow its way on the international stage. But when it speaks its word, it is heard by absolutely everyone. Switzerland has backed European Union sanctions against Russia. This means a lot for the Russian state machine. For people who are used to the fact that power is money. Hence, banks. Hence, Switzerland and other countries that help save capital. I am grateful to the President and to the people of Switzerland and to their country for their sincere support in our struggle for life and liberty. For not staying away. And I urged them to take a few more steps.

So that all Swiss companies that have not yet left the Russian market do so immediately in order not to give a single dollar, franc or euro to a Russian military machine to kill our people.

So that all those responsible for the war against our state cannot enjoy life in Switzerland, real estate in Switzerland, banks in Switzerland.

Our Armed Forces continue to deter the enemy in all major areas. Inflict unprecedented losses on Russian troops. Some units of the occupiers were destroyed by 80-90%.

In places of especially fierce battles, the frontline of our defense is simply piled with the corpses of Russian soldiers. And these corpses, these bodies, are not taken away. New units are driven on the offensive through these bodies. Some reserves that the command of the Russian troops collect wherever they can.

We are well aware that Russia has just a bottomless human resource and a lot of equipment, missiles and bombs.

But I want to ask the citizens of Russia. What have they done to you over the years that you stopped noticing your losses?

Do the words “son”, “mother”, “father” mean nothing to you anymore?

Already more than 14 thousand of your soldiers have been killed. This is 14 thousand mothers. This is 14 thousand fathers. These are wives, these are children, relatives and friends. And you don't notice it? But there will only be more victims. As long as this war continues. Your war against us, Russia against Ukraine. On our land.

Eight humanitarian corridors worked on Saturday. 6623 people were rescued.

Due to the shelling of the occupiers, we were unable to rescue people from Borodyanka, Kyiv region. But we will not abandon these attempts.

Ukrainians were evacuated from Bervytsya, Bucha, and Bohdanivka to Brovary.

People were taken to Bakhmut from Lysychansk, Popasna, Severodonetsk, and Rubizhne in the Luhansk region.

More than 4000 Mariupol residents managed to leave for Zaporizhzhia.

Unfortunately, it was not possible to deliver the humanitarian cargo to the cities of the Kherson region. Russian troops blocked the movement of our convoy. Why? Their goal has not changed - in the same way they try to portray in their propaganda that Ukraine has left its citizens without the essentials. As if Russia is constantly saving them from something.

Although on February 23 our Kherson residents had more than the regions of Russia itself.

I spoke today with French President Macron. About our interaction. About finding a solution for peace, for the liberation of our territories. To save our people.

I am sure you understand that negotiations are not easy and pleasant. But they are needed. Because it's about life.

Ukraine has always sought a peaceful solution. The more we are interested in peace now.

Because we count everyone killed. Because every ruined family, every ruined house matters to us. Because we are Ukrainians, and for us a person is priceless.

Today I signed a decree on awarding 161 of our defenders with state awards of Ukraine. 40 of them posthumously. And the decree on awarding the title of Hero of Ukraine to 12 servicemen. 8 of them posthumously.

I also met with warriors of the special unit of the National Police of Ukraine KORD to award them. I thanked them for their service, for the protection of our peaceful cities and for their help to the army.

In total, during the days of the full-scale war, 70 of our defenders have already been awarded the title of Hero of Ukraine. 2180 Ukrainians were awarded orders and medals for courage, for saving brothers-in-arms and civilians, for effective actions in defense of the state.

I am sure I can say on behalf of all our Ukrainian people: we are sincerely grateful to each of you. To each and everyone who defends our state and stops the army of occupiers, which was called one of the few most powerful in the world.

Ukrainian poet Lina Kostenko celebrates her birthday on March 19. I sincerely congratulate you. On behalf of all Ukrainians.

And let me remind you today her words:

[Quotes Lina Kostenko’s poem]

In fact, each of us has a nation. And we should not think meanly. Especially those whom Ukrainians have given the right to be politicians.

I want to remind all politicians from any camp: wartime shows very well the meanness of personal ambitions of those who try to put their own ambitions, their own party or career above the interests of the state, the interests of the people.

Those who hide somewhere in the rear, but pretend to be the only one who cares about defense.

Any activity of politicians aimed at splitting or collaborating will not succeed. But it will get a tough response.

That is why the National Security and Defense Council of Ukraine decided… Given the full-scale war waged by the Russian Federation and the ties of some political structures with this state, any activity of a number of political parties during the martial law is suspended. Namely: "Opposition Platform - For Life", "Shariy Party", "Nashi", "Opposition Bloc", "Left Opposition", "Union of Left Forces", "State", "Progressive Socialist Party of Ukraine", "Socialist Party of Ukraine”, “Socialists” Party, “Volodymyr Saldo Bloc”.

The Ministry of Justice is instructed to immediately take comprehensive measures to ban the activities of these political parties in the prescribed manner.

Everyone must now take care of the interests of our state, the interests of Ukraine.

Because it's for us.

Because it is for the sake of life.

Glory to all our heroes!

Glory to Ukraine
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1597
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Що більше Росія застосовує терору проти України, то гірші наслідки для неї – звернення Президента Володимира Зеленсь

Повідомлення Волонтери Херсону »

Чем больше Россия применяет террор против Украины, тем хуже последствия для нее – обращение Президента Владимира Зеленского

Наш сильный народ нашей несокрушимой страны!

Завершился 24-й день полномасштабного вторжения России в Украину. После восьми лет агрессии. Украинцы доказали, что умеют воевать профессиональнее армии, которая воюет десятки лет в разных регионах и в разных условиях. Мы отвечаем мудростью и храбростью на множество их техники и отправленных в Украину солдат.

Именно поэтому, например, украинская Чернобаевка войдет в историю войн. Это место, где российские военные и их командиры показали себя полностью – такими, как они есть: бездарными, способными просто гнать своих людей на убой. Шесть раз наши военные уничтожали оккупантов под Чернобаевкой. Шесть раз! И они все равно приходят туда.

Блокадный Мариуполь войдет в историю ответственности за военные преступления. Сделать с мирным городом то, что сделали оккупанты, это террор, который будут вспоминать и через столетия. И чем больше украинцы говорят об этом миру, тем больше мы находим поддержки. Чем больше Россия применяет террор против Украины, тем хуже последствия для нее.

Сегодня обратился к народу Швейцарии.

Это особенное государство. Оно не расталкивает локтями других на международной арене. Но когда говорит свое слово, его слышат абсолютно все. Швейцария поддержала санкции против России, которые применил Европейский Союз. Это очень много значит для российской государственной машины. Для людей, привыкших, что власть – это деньги. А значит, это банки. Следовательно, Швейцария и другие страны, которые помогают сохранить капитал. Я благодарен Президенту и народу Швейцарии и их государству за то, что они искренни в поддержке нашей борьбы за жизнь и свободу. За то, что они не остались в стороне. И призвал их предпринять еще несколько шагов.

Чтобы все швейцарские компании, еще не покинувшие российский рынок, сделали это немедленно. Чтобы не отдавали ни одного доллара, франка или евро, российской военной машине на убийства наших людей.

Чтобы все виновные в войне против нашего государства не могли наслаждаться жизнью в Швейцарии, недвижимостью в Швейцарии, банками в Швейцарии.

Наши Вооруженные Силы продолжают сдерживать врага на всех основных направлениях. Наносят российским войскам невиданные потери. Отдельные подразделения оккупантов уничтожены на 80-90%.

В местах особенно жестоких боев передний край нашей обороны просто завален трупами российских солдат. И эти трупы, эти тела никто не забирает. По ним гонят в наступление новые части. Какие-то резервы, которые командование российских войск собирает, где только может.

Мы прекрасно понимаем, что у России есть просто бездонный человеческий ресурс и достаточно много техники, ракет и авиабомб.

Но я хочу спросить у граждан России. Что с вами сделали за эти годы, что вы перестали замечать ваши потери?

Неужели для вас больше ничего не значат слова «сын», «мать», «отец»?

Уже больше 14 тысяч убитых ваших солдат. Это 14 тысяч матерей. Это 14 тысяч отцов. Это жены, это дети, родственники и друзья. И вы этого не замечаете? А ведь жертв будет только больше. Пока продолжается эта война. Ваша война против нас, России против Украины. На нашей земле.

В субботу работали восемь гуманитарных коридоров. Удалось спасти 6623 человека.

Из-за обстрелов оккупантов нам не удалось забрать людей из Бородянки Киевской области. Но мы не оставим этих попыток.

Из Бервицы, Бучи, Богдановки эвакуировали украинцев в Бровары.

Из Лисичанска, Попасной, Северодонецка и Рубежного Луганской области забирали людей в Бахмут.

Удалось выехать и более 4000 мариупольцев в Запорожье.

К сожалению, не получилось доставить гуманитарный груз в Херсонскую область. Российские войска заблокировали движение нашей колонны. Зачем? Их цель не изменилась – так же пытаются изображать в своей пропаганде, что Украина оставила граждан без самого необходимого. Будто Россия их от чего-то постоянно спасает.

Хотя еще 23 февраля у наших херсонцев было больше, чем в областях самой России.

Говорил сегодня с Президентом Франции Макроном. О нашем взаимодействии. О поиске решения для мира, для освобождения наших территорий. Для спасения наших людей.

Уверен, вы понимаете, что переговоры не являются простыми и приятными. Но они нужны. Потому что это – о жизни.

Украина всегда искала мирное решение. Тем более мы заинтересованы в мире сейчас.

Потому что это мы считаем каждого убитого. Потому что это для нас важна каждая разрушенная семья, каждый разрушенный дом. Потому что мы – украинцы, и для нас человек – бесценен.

Сегодня подписал указ о награждении государственными наградами Украины 161 нашего защитника. Из них 40 – посмертно. И указ о присвоении звания Героя Украины 12 военнослужащим. Восьми из них – посмертно.

Также встретился с бойцами подразделения особого назначения Национальной полиции КОРД. Отметил их действия наградами. Поблагодарил за службу, за защиту наших мирных городов и за помощь армии.

Всего за дни полномасштабной войны уже 70 нашим защитникам присвоено звание Героя Украины. 2180 украинцев награждены орденами и медалями за мужество, за спасение сослуживцев и гражданских, за эффективные действия по обороне государства.

Уверен, могу сказать от имени всего нашего украинского народа: мы благодарны каждому из вас. Каждому и каждой, кто защищает наше государство и останавливает армию оккупантов, которую называли одной из нескольких самых мощных в мире.

19 марта отмечает свой день рождения украинская поэтесса Лина Костенко. Искренне поздравляю вас. От имени всех украинцев.

И напомню сегодня вот такие ее слова:

Не треба думати мізерно...
Безсмертя є ще де-не-де...
Хтось перевіяний, як зерно,
У ґрунт поезії впаде.

Митцю не треба нагород,
Його судьба нагородила,
Коли в людини є народ,
Тоді вона уже людина.


Действительно, у каждого из нас есть народ. И действительно – не нужно думать ничтожно. Особенно тем, кому украинцы дали право быть политиками.

Я хочу напомнить всем политическим деятелям из всех лагерей: военное время очень хорошо показывает ничтожность личных амбиций тех, кто пытается поставить собственные амбиции, собственную партию или карьеру выше интересов государственных, интересов народа.

Кто прячется где-то по тылам, но делает вид, будто только он заботится об обороне.

Любая активность политиков, направленная на раскол или коллаборацию, не будет иметь успеха. Но получит жесткий ответ.

Поэтому Совет национальной безопасности и обороны Украины решил… Учитывая полномасштабную войну, развязанную Российской Федерацией, и связи некоторых политических структур с этим государством, приостанавливается любая деятельность ряда политических партий на время военного положения. А именно: «Оппозиционная платформа – За жизнь», «Партия Шария», «Наши», «Оппозиционный блок», «Левая оппозиция», «Союз левых сил», «Держава», «Прогрессивная социалистическая партия Украины», «Социалистическая партия Украина», партия «Социалисты», «Блок Владимира Сальдо».

Министерству юстиции поручено безотлагательно принять в установленном порядке исчерпывающие меры по запрету деятельности указанных политических партий.

Каждый сейчас должен заботиться об интересах нашего государства. Об интересах Украины.

Потому что это – ради нас.

Потому что это – ради жизни.

Слава всем нашим героям!

Слава Украине!


Источник: сайт Президента Украины https://www.president.gov.ua/ru/news/sh ... hi-n-73685
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість