Промова Президента України Володимира Зеленського в Палаті депутатів Італії

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1599
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Промова Президента України Володимира Зеленського в Палаті депутатів Італії

Повідомлення Волонтери Херсону »

Шановні панове спікери!

Шановний пане Прем’єр-міністре Драґі!

Шановні пані та панове сенатори та депутати!

Дорогий італійський народе!


Сьогодні вранці я говорив з Його Святістю Папою Франциском, і він сказав дуже важливі слова: «Розумію, що ви хочете миру. Розумію, що ви маєте себе захищати. І військові захищають, і цивільні люди мужньо боронять Батьківщину. Кожен захищає Батьківщину». І я на це відповів: «Наш народ став цим військом».

Став цим військом, коли побачив, яку біду несе ворог. Яке спустошення він залишає по собі. І скільки крові хоче пролити.

Коли трохи понад тиждень тому я виступав зі зверненням до мітингу у Флоренції та ще в десятках європейських міст, я просив усіх італійців, усіх європейців запамʼятати число 79. Стільки дітей було вбито в Україні на той момент. Тепер – це 117. Ще 38 дітей за ці дні. Така ціна зволікання. Зволікання із тиском на Росію, щоб вона припинила цю жорстоку війну. 117 дітей, тисячі дорослих. Тисячі поранених. Десятки тисяч зруйнованих родин. Сотні тисяч зруйнованих доль. Мільйони, вже мільйони покинутих домівок. І все це почалося з однієї людини.

В окупованих районах ховають убиті родини прямо у дворах багатоповерхівок. У парках. У братських могилах. Це відбувається у наш з вами час. У 2022 році. І ми знаємо, що кожен наступний день війни забере ще життя наших дітей. 117 – це не фінальне число. Російське вторгнення ще зруйнує родини й долі. Бо повномасштабна війна, на жаль, триває. Російські ракети, авіація та артилерія не припиняють вбивати. Українські міста руйнуються. Деякі майже повністю знищені.

Як Маріуполь. Ви чули. Наше місто на березі Азовського моря. Там, де жило близько півмільйона людей. Приблизно, як у вашому місті Генуя. Я там був. А тепер там, у Маріуполі, нічого немає. Руїни.

Уявіть повністю спалену Геную. Після трьох тижнів повної блокади. Бомбардувань, обстрілів, які не припинялися на жодну мить. Розбиту Геную, з якої рятуються люди, ваші прекрасні люди. Пішки, машинами, автобусами... Тільки б дійти туди, де безпечно.

Я звертаюся до вас із Києва – нашої столиці. З міста, яке має для нашого регіону таке ж значення, як Рим – для всього світу. З Києва почався відлік великої культури великого народу. А зараз ми – на межі виживання. Київ за свою історію пройшов через жорстокі війни. І заслуговує після всіх втрат і всіх трагедій на життя в мирі. У вічному мирі.

Як заслуговує на це Рим і будь-яке інше місто нашого світу. Але, на жаль, щодня у Києві – повітряна тривога. Щодня падають бомби, бʼють ракети.

Під Києвом, у сусідніх містах і районах, перебуває декілька угруповань російських військ. Які вбивають і катують, вони ґвалтують і викрадають дітей, руйнують і грабують. Окупанти на вантажівках вивозять наше надбання, наше майно – до себе додому. Так робили востаннє в Європі хіба що нацисти. Коли окупували інші країни.

Російські війська примудрилися замінувати навіть море на підходах до наших портів. І тепер це загрожує сусіднім берегам і сусіднім країнам, бо міни можуть дрейфувати морем до них.

Пані та панове!

Італійський народе!


Час зробити все можливе, щоб забезпечити мир!

Це війна, яку Росія готувала давно. Яку одна людина готувала давно. Одна! Десятки років. Заробляючи шалені кошти на експорті нафти й газу та спрямовуючи їх на підготовку до війни. І не тільки проти України. Їхня мета – це Європа. Вирішальний вплив на ваше життя, контроль над вашою політикою, руйнація ваших цінностей. Не тільки наших. Демократії, прав людини, рівності, свободи... Таких самих цінностей, як і в нас.

Україна для російських військ – це брама Європи. Вони хочуть увірватися. Але варварство не повинне пройти. Українці одними з перших прийшли на допомогу вам, коли під ударами пандемії ковіду ви потребували цього. Ми направили своїх лікарів. Італійці одними з перших прийшли на допомогу нам, коли наші люди постраждали від жахливої повені.

Ви підтримали нас – щиро, швидко. Не просивши нічого натомість. Ви допомагаєте нам і зараз – ми дуже цінуємо це. Але все ж...

Вторгнення не зупиняється вже 27 днів. Майже місяць. Отже, потрібно ще більше санкцій, ще більше тиску, щоб Росія шукала не військові резерви чи найманців десь у Лівії чи Сирії. Щоб Росія шукала мир. Щоб та сама одна людина шукала мир.

Наслідки цієї війни вже відчуваються у багатьох частинах світу. Не тільки у Європі. І найстрашнішим буде голод, який наближається для різних країн.

Україна завжди була одним із найбільших експортерів продовольства. Але як ми можемо сіяти під ударами російської артилерії? Як ми можемо сіяти, коли ворог свідомо мінує поля, знищує бази з пальним? Ми не знаємо, який урожай у нас буде і чи зможемо ми експортувати, коли заблоковані й захоплені наші порти. Кукурудза, рослинна олія, пшениця й багато-багато інших товарів. Життєво необхідних товарів, зокрема – для ваших сусідів. Через море.

Ціни вже зростають. Тож скільки десятків мільйонів людей потребуватимуть допомоги? Навпроти ваших берегів...

Пані та панове!

Італійський народе!


Ви добре знаєте українців. Наш народ, який ніколи не хотів воювати. Котрий такий же європейський, як і ви. Ви знаєте тих, хто приніс в Україну війну. Чітко знаєте. Тих, хто наказує воювати. І тих, хто це пропагує. Майже всі вони використовують Італію як місце для відпочинку. Тож не будьте курортом для вбивць. Заблокуйте їм усю нерухомість, рахунки та яхти – від «Шахерезади» і до найменших. Заблокуйте активи усіх, хто має в Росії вплив. Хай вони його застосують для миру. Щоб колись мати змогу повернутися до вас. Підтримайте більші санкції проти Росії. Повне ембарго на торгівлю, починаючи з нафти. Підтримайте заборону для російських кораблів заходити у ваші порти. Щоб вони відчули ціну за свою агресію й за мінування моря.

Не має бути жодних винятків із санкційного режиму для жодного російського банку. Не допустіть продовольчої кризи в сусідніх із вами регіонах. Допоможіть нам. Зупиніть убивства. Збережіть українські родини.

Цю війну треба закінчувати якнайшвидше. Повертати мир. Прибирати з України ворожі війська. Проводити розмінування. І відбудову. Відбудову України після цієї війни. Разом з вами, разом з Італією. Разом з усією Європою. Разом – у Євросоюзі.

Раніше, до війни, я часто бував у вашій прекрасній країні. Ціную вашу гостинність, щирість та інколи гучність. Бачив, що для вас означають родина й діти – у вас прекрасні родини, у вас прекрасні діти. Що для вас означає життя. Я хочу подякувати вам за допомогу українцям, які у вашій країні врятувалися від цієї війни.

Сьогодні в Італії перебувають понад 70 тисяч наших людей, які, на жаль, були змушені ховатися від війни. Понад 25 тисяч дітей. І багато хто з них отримав тепло у ваших італійських родинах. Зокрема в родинах присутніх у цій залі. В Італії вже народився перший українець, мама якого знайшла прихисток на вашій землі. Десятки українських діточок з важкими контузіями та пораненнями лікуються у вас.

Ми за це вдячні вам, дуже вдячні! І чекаємо, коли вони зможуть знову повернутися додому. В Україну – вже мирну. І в цьому ви точно можете нам допомогти.

З першого дня цієї війни ви розділили наш біль і допомагаєте щиро, від серця. Українці памʼятатимуть це завжди. Ваше тепло, вашу небайдужість і вашу силу, яка повинна зупинити одну людину. Всього одну людину, щоб вижили мільйони.

Слава Україні!

Grazie Italia!
Джерело: сайт Президента України https://www.president.gov.ua/news/promo ... ti-d-73733

Теги:
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1599
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Промова Президента України Володимира Зеленського в Палаті депутатів Італії

Повідомлення Волонтери Херсону »

Address by President of Ukraine Volodymyr Zelenskyy to the Italian Chamber of Deputies

Dear speakers!

Dear Mr. Prime Minister Draghi!

Dear ladies and gentlemen, senators and deputies!

Dear Italian people!


This morning I spoke with His Holiness Pope Francis and he said very important words: “I understand that you want peace. I understand that you have to protect yourself. Both the servicemen and civilians courageously defend the homeland. Everyone is defending the homeland."

And I replied: "Our people have become this army."

They became this army when they saw the trouble the enemy was causing. The devastation it leaves behind. And the huge amount of blood it wants to shed.

When I addressed a rally in Florence and dozens of other European cities a little over a week ago, I asked all Italians, all Europeans to remember the number 79. The number of children killed in Ukraine at that time.

Now it's 117.

38 children more during these days.

This is the price of the delay.

Delay with pressure on Russia. So that it ends this brutal war. 117 children, thousands of adults. Thousands wounded. Tens of thousands of destroyed families. Hundreds of thousands of ruined destinies. Millions, already millions of abandoned homes. And it all started with one person.

In the occupied areas, murdered families are buried right in the yards of high-rise buildings. In the parks. In mass graves. This is happening today. In 2022. And we know that every next day of the war will take the lives of our children. 117 is not a final number. The Russian invasion will destroy more families and destinies. Unfortunately, the full-scale war continues. Russian missiles, aircraft and artillery do not stop killing. Ukrainian cities are being ruined. Some are almost completely destroyed.

Like Mariupol. You heard of it. Our city on the shore of the Sea of Azov. Where about half a million people lived. Just as in your city of Genoa. I was there. And now there is nothing in Mariupol. Only ruins.

Imagine completely burned Genoa. After three weeks of total blockade. Bombing, shelling, which did not stop for a moment. Ruined Genoa, from which people are being evacuated, your wonderful people. On foot, by cars, by buses... Just to get to where it is safe.

I am addressing you from Kyiv, our capital. From a city that is as important to our region as Rome is to the whole world. The origin of the great culture of a great nation is in Kyiv. And now we are on the verge of survival. Kyiv has gone through brutal wars throughout its history. And it deserves, after all the losses and tragedies, to live in peace. In eternal peace.

As Rome and any other city in our world deserves. But, unfortunately, there is an air alarm in Kyiv every day. Bombs and rockets fall every day.

Near Kyiv, in neighboring towns and districts, there are several groups of Russian troops. Those who kill and torture, rape and kidnap children, destroy and rob. The occupiers take our property to Russia by trucks. The last one who did something like this in Europe were the Nazis. When they invaded other countries.

Russian troops have even mined the sea near our ports. And now it threatens neighboring shores and neighboring countries, because mines can drift by sea to them.

Ladies and Gentlemen!

Italian people!

It’s time to do everything possible to ensure peace!

This is a war that Russia has been preparing for a long time. Which one person has been preparing for a long time. One! For decades. Earning crazy money on oil and gas exports and directing them to prepare for war. And not only against Ukraine. Their goal is Europe. Decisive influence on your life, control over your policy, destruction of your values. Not only ours. Democracy, human rights, equality, freedom... The same values as ours.

Ukraine is the gateway to Europe for Russian troops. They want to break in. But barbarism must not pass. Ukrainians were one of the first to come to your aid when you needed it during the COVID pandemic. We sent our doctors. Italians were among the first to come to our aid when our people were affected by the terrible floods.

You supported us - sincerely, quickly. Without asking for anything in return. You are helping us now - we really appreciate it. But still...

The invasion has not stopped in 27 days. Almost a month. So more sanctions are needed, even more pressure, so that Russia is looking not for military reserves or mercenaries somewhere in Libya or Syria, but for peace. So that the same one person is looking for peace. The consequences of this war are already felt in many parts of the world. Not only in Europe. And the worst thing will be famine. Approaching different countries.

Ukraine has always been one of the largest exporters of food. But how can we sow under the blows of Russian artillery? How can we sow when the enemy deliberately mines the fields, destroys fuel bases? We do not know what harvest we will have and whether we’ll be able to export. When our ports are blocked and seized. Corn, vegetable oil, wheat and many other products. Vital goods. For your neighbors as well. Across the sea.

Prices are already rising. So how many tens of millions of people will need help? In front of your shores...

Ladies and Gentlemen!

Italian people!

You know Ukrainians well. Our people who never wanted to fight. Who are Europeans just like you. You know those who brought war to Ukraine. You know for sure. Those who order to fight. And those who promote it. Almost all of them use Italy. As a place for vacation. So don't be a resort for murderers. Block all their real estate, accounts and yachts - from "Scheherazade" to the smallest ones. Block the assets of all those who have influence in Russia. Let them apply their influence for peace. To be able to come back to you someday. Support greater sanctions against Russia. A complete embargo on trade, starting with oil. Support a ban on entering your ports for Russian ships. So that they feel the price for their aggression and for mining the sea.

There should be no exceptions to the sanctions regime for any Russian bank. Do not allow the food crisis in your neighboring regions. Help us. Stop the killings. Save Ukrainian families.

This war must end as soon as possible. Peace must be restored. Enemy troops must be withdrawn from Ukraine. Demining must be carried out. And reconstruction. Reconstruction of Ukraine after this war. Together with you, together with Italy. Together with Europe. Together - in the European Union.

Before the war, I often visited your country. I appreciate your hospitality, sincerity and sometimes loudness. I saw what family and children mean to you. You have wonderful families, you have wonderful children. What life means to you. I want to thank you for helping the Ukrainians who found a shelter from this war in your country.

Today, there are more than 70,000 of our people in Italy who, unfortunately, had to hide from the war. More than 25 thousand children. And many of them have received warmth in your Italian families. Including in the families present in this hall. The first Ukrainian was born in Italy, whose mother found refuge on your land. Dozens of Ukrainian children with severe shell shock and injuries are being treated by you.

We are grateful to you for that, very grateful! And we are waiting for them to return home. To Ukraine - already peaceful. And you can definitely help us with that.

From the first day of this war, you have shared our pain and are helping sincerely - from the heart. Ukrainians will always remember this. Your warmth, your care and your strength that must stop one person. Just one person for millions to survive.

Glory to Ukraine!

Grazie Italia!


Source: https://www.president.gov.ua/en/news/pr ... ti-d-73733
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1599
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Промова Президента України Володимира Зеленського в Палаті депутатів Італії

Повідомлення Волонтери Херсону »

Выступление Президента Украины Владимира Зеленского в Палате депутатов Италии

Уважаемые господа спикеры!

Уважаемый господин Премьер-министр Драги!

Уважаемые дамы и господа сенаторы и депутаты!

Дорогой итальянский народ!


Сегодня утром я говорил с Его Святейшеством Папой Франциском, и он сказал очень важные слова: «Понимаю, что вы хотите мира. Понимаю, что вы должны себя защищать. И военные защищают, и гражданские люди мужественно защищают Родину. Каждый защищает Родину». И я на это ответил: «Наш народ стал этой армией».

Стал этой армией, когда увидел, какую беду несет враг. Какое опустошение он оставляет после себя. И сколько крови хочет пролить.

Когда немногим более недели назад я выступал с обращением к митингу во Флоренции и еще в десятках европейских городов, я просил всех итальянцев, всех европейцев запомнить число 79. Столько детей было убито в Украине на тот момент. Теперь это – 117. Еще 38 детей за эти дни. Такова цена промедления. Промедления с давлением на Россию, чтобы она прекратила жестокую войну. 117 детей, тысячи взрослых. Тысячи раненых. Десятки тысяч разрушенных семей. Сотни тысяч разрушенных судеб. Миллионы, уже миллионы брошенных домов. И все это началось с одного человека.

В оккупированных районах хоронят убитые семьи прямо во дворах многоэтажек. В парках. В братских могилах. Это происходит в наше с вами время. В 2022 году. И мы знаем, что каждый очередной день войны унесет еще жизни наших детей. 117 – это не финальное число. Российское вторжение еще разрушит семьи и судьбы. Потому что полномасштабная война, к сожалению, продолжается. Российские ракеты, авиация и артиллерия не перестают убивать. Украинские города разрушаются. Некоторые почти полностью уничтожены.

Как Мариуполь. Вы слышали. Наш город на берегу Азовского моря. Там, где жило около полумиллиона человек. Примерно как в вашем городе Генуя. Я был там. А теперь там, в Мариуполе, ничего нет. Только руины.

Представьте полностью сожженную Геную. После трех недель полной блокады. Бомбардировок, обстрелов, которые не прекращались ни на миг. Разбитую Геную, из которой спасаются люди, ваши прекрасные люди. Пешком, на машинах, автобусах... Только бы дойти туда, где безопасно.

Я обращаюсь к вам из Киева – нашей столицы. Из города, который имеет для нашего региона такое же значение, как Рим – для всего мира. С Киева начался отсчет великой культуры великого народа. А сейчас мы – на грани выживания. Киев за свою историю прошел через жестокие войны. И заслуживает после всех потерь и трагедий жизни в мире. В вечном мире.

Как заслуживает этого Рим и любой другой город нашего мира. Но, к сожалению, каждый день в Киеве – воздушная тревога. Каждый день падают бомбы, бьют ракеты.

Под Киевом, в соседних городах и районах, пребывает несколько группировок российских войск. Которые убивают и истязают, они насилуют и похищают детей, разрушают и грабят. Оккупанты на грузовиках вывозят наше достояние, наше имущество – к себе домой. Так поступали в последний раз в Европе разве что нацисты. Когда оккупировали другие страны.

Российские войска умудрились заминировать даже море на подходах к нашим портам. И теперь это угрожает соседним берегам и соседним странам, потому что мины могут дрейфовать по морю к ним.

Дамы и господа!

Итальянский народ!


Пора сделать все возможное, чтобы обеспечить мир!

Это война, которую Россия готовила давно. Которую один человек готовил давно. Один! Десятки лет. Зарабатывая огромные средства на экспорте нефти и газа и направляя их на подготовку к войне. И не только против Украины. Их цель – это Европа. Решающее влияние на вашу жизнь, контроль над вашей политикой, разрушение ваших ценностей. Не только наших. Демократии, прав человека, равенства, свободы... Таких же ценностей, как и у нас.

Украина для российских войск – это ворота Европы. Они хотят ворваться. Но варварство не должно пройти. Украинцы одними из первых пришли на помощь вам, когда под ударами пандемии ковида вы нуждались в этом. Мы направили своих врачей. Итальянцы одними из первых пришли на помощь нам, когда наши люди пострадали от ужасного наводнения.

Вы поддержали нас – искренне, быстро. Не прося ничего взамен. Вы помогаете нам и сейчас – мы очень ценим это. Но все же...

Вторжение не прекращается уже 27 дней. Почти месяц. Следовательно, нужно еще больше санкций, еще больше давления, чтобы Россия искала не военные резервы или наемников где-то в Ливии или Сирии. Чтобы Россия искала мира. Чтобы тот самый один человек искал мира. Последствия этой войны уже ощущаются во многих частях света. Не только в Европе. И самым страшным будет голод, который приближается для разных стран.

Украина всегда была одним из крупнейших экспортеров продовольствия. Но как мы можем сеять под ударами российской артиллерии? Как мы можем сеять, когда враг сознательно минирует поля, уничтожает базы с горючим? Мы не знаем, какой урожай у нас будет и сможем ли мы экспортировать, когда заблокированы и захвачены наши порты. Кукуруза, подсолнечное масло, пшеница и многие другие товары. Жизненно необходимые товары, в частности – для ваших соседей. Через море.

Цены уже растут. Так сколько десятков миллионов людей будут нуждаться в помощи? Напротив ваших берегов...

Дамы и господа!

Итальянский народ!


Вы хорошо знаете украинцев. Наш народ, который никогда не хотел воевать. Который такой же европейский, как и вы. Вы знаете тех, кто принес в Украину войну. Четко знаете. Тех, кто приказывает воевать. И тех, кто это пропагандирует. Практически все они используют Италию как место для отдыха. Так что не будьте курортом для убийц. Заблокируйте им всю недвижимость, счета и яхты – от «Шахерезады» и до самых малых. Заблокируйте активы всех, кто имеет в России влияние. Пусть они используют его для мира. Чтобы когда-нибудь иметь возможность вернуться к вам. Поддержите большие санкции против России. Полное эмбарго для торговли, начиная с нефти. Поддержите запрет для российских кораблей заходить в ваши порты. Чтобы они почувствовали цену за свою агрессию и за минирование моря.

Не должно быть никаких исключений из санкционного режима ни для одного российского банка. Не допустите продовольственного кризиса в соседних с вами регионах. Помогите нам. Остановите убийство. Сохраните украинские семьи.

Эту войну нужно заканчивать как можно скорее. Возвращать мир. Убирать из Украины вражеские войска. Проводить разминирование. И восстановление. Восстановление Украины после этой войны. Вместе с вами, вместе с Италией. Вместе с Европой. Вместе – в Евросоюзе.

Раньше, до войны, я часто бывал в вашей стране. Ценю ваше гостеприимство, искренность и иногда громкость. Видел, что для вас означает семья и дети – у вас прекрасные семьи, у вас прекрасные дети. Что для вас означает жизнь. Я хочу поблагодарить вас за помощь украинцам, которые в вашей стране спаслись от этой войны.

Сегодня в Италии пребывают свыше 70 тысяч наших людей, которые, к сожалению, были вынуждены скрываться от войны. Более 25 тысяч детей. И многие из них получили тепло в ваших итальянских семьях. В том числе в семьях присутствующих в этом зале. В Италии уже родился первый украинец, мама которого нашла прибежище на вашей земле. Десятки украинских деток с тяжелыми контузиями и ранениями лечатся у вас.

Мы за это благодарны вам, очень благодарны! И ждем, когда они смогут вернуться домой. В Украину – уже мирную. И в этом вы точно можете нам помочь.

С первого дня этой войны вы разделили нашу боль и помогаете искренне, от всего сердца. Украинцы будут помнить это всегда. Ваше тепло, ваше неравнодушие и вашу силу, которая должна остановить одного человека. Всего одного человека, чтобы выжили миллионы.

Слава Украине!

Grazie Italia!


Источник: сайт Президента Украины https://www.president.gov.ua/ru/news/pr ... ti-d-73733
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот], Google [пошуковий робот] і 1 гість