Реєстрація іноземців у Києві: тонкощі та нюанси

Юридичні та нотаріальні послуги у м.Херсон та Херсонській області. Розміщення оголошень на цю тему є безкоштовним
Аватар користувача
Mr.Robot
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 337
З нами з: 05 січня 2020, 17:33
Звідки: Херсон

Реєстрація іноземців у Києві: тонкощі та нюанси

Повідомлення Mr.Robot »

law-firm.jpg
У яких випадках іноземцю необхідна реєстрація у Києві? Про необхідність цієї процедури все частіше говорять на офіційному рівні і, само собою, це породжує багато питань та непорозумінь. Спробуймо розібратися.

Якщо Ви приїхали до столиці, скажімо, до родичів або як турист, плануєте пробути тут тиждень, а потім повернутися додому, то реєструватися Вам не потрібно. В даному випадку функцію реєстрації виконає штамп, який Вам поставлять у закордонний паспорт при перетині кордону. Тобто тут все дуже просто, якщо, звичайно, термін перебування, передбачений міграційними законами, не буде Вами перевищено. Постійне перебування в Україні – інше питання. Придбання такої можливості – багатоступінчаста процедура, яка неодмінно починається з набуття дозволу на імміграцію. Чим вона закінчиться – залежить від ваших намірів. Теоретично закон України дає іноземцю можливість офіційно прописатися у Києві та навіть, в окремих випадках, набути українського громадянства.

За допомогою адвокатського об'єднання "Зігма" вирішуються всі труднощі. Якщо Вам потрібна прописка легальна та офіційна, її можна отримати за мінімум часу. Про те, як це можна зробити, Ви можете дізнатись на сайті компанії.

Отже, які етапи передбачає реєстрація в Києві, якщо Ви збираєтеся проживати в Україні постійно?

Перший етап, як говорилося, дозвіл на імміграцію. Для того, щоб придбати такий документ, Вам необхідно переконати міграційну службу в тому, що Ваш переїзд до нашої країни обґрунтований. Серед причин переїзду в Україну лідирує імміграція з права походження або з права споріднених зв'язків. Іншими словами, якщо Ви народилися на території нашої країни або якщо хтось із Ваших найближчих родичів має українське громадянство, для міграційної служби цього достатньо, щоб дати Вам «зелене світло».

Отримавши дозвіл Ви переходите до наступного етапу – оформлення дозволу працювати в Україні. У цьому випадку знадобиться надати довідку від роботодавця, який підтвердить свій намір прийняти Вас на роботу. Два отримані документи в сумі дадуть Вам право отримати посвідку на проживання – або тимчасову або постійну.

Як відомо, отримання посвідки на постійне проживання є підставою для того, щоб Ви могли знаходитись на території країни необмежену кількість часу. Таким чином, виконавши всі ці «квести», Ви можете замислитись над тим, як отримати прописку у Києві чи будь-якому іншому місті України. Оптимальною на сьогоднішній день схемою отримання прописки є її оформлення за допомогою юридичних компаній, які дозволяють нерезиденту придбати штамп у паспорті за рекордно короткі терміни.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Юридичні та нотаріальні послуги”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей