На контролі - Генічеський район

Новости Генического района Херсонской области
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 666
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

На контролі - Генічеський район

Сообщение Прес-служба КРУ » 04 апр 2008, 14:20

ФІНКОНТРОЛЬ
НЕДРУГИ БЮДЖЕТНОГО КОДЕКСУ?

Протягом І кварталу 2008 року у Генічеському районі ревізори КРУ провели п’ять ревізії підприємств, установ та організацій, а саме: в Щорсівській Фрунзенській та Щасливцевській сільрадах, районній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі, Генічеській виконавчій дирекції Херсонського обласного відділення обласного фонду соціального страхування та тимчасової втрати працездатності.
На керівників та головних бухгалтерів складено 11 протоколів про за допущені порушення. За результатами проведених контрольних дій до правоохоронних органів передано всі п’ять матеріалів.
Зокрема, виявлені порушення, що призвели до втрат ресурсів держави. Так, cума недоотриманих фінансових ресурсів склала понад 1 млн. грн. Фінансові порушення, що призвели до збитків, виявлено на загальну суму 275 тис. грн. Загалом зафіксовано інших порушень фінансової дисципліни на суму понад 800 тис. грн.
Вжито заходів по відшкодуванню виявлених прорахунків: надійшло фінансових ресурсів у сумі 899 тис. грн. Відшкодовано і поновлено ресурсів на 303 тис. грн. з урахуванням минулих років, усунуто інших порушень фінансової дисципліни в загальній сумі 724 тис. грн.

Валерій Хіоара,
начальник контрольно-ревізійного відділу в Генічеському районі

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 711
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

На контролі - майно

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 22 мар 2018, 14:25

Майно і обладнання Генічеського виноробного заводу не використовується у виробництві

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області провели державний фінансовий аудит діяльності ДП «Генічеський виноробний завод» за період з 01.01.2010 по 31.12.2017.

За результатами проведеного аудиту фахівці встановили неналежний контроль з боку профільного відомства, арбітражних керуючих за збереженням і фактичною наявністю державного майна.

Зокрема, офіційно зафіксовано факти розбирання плитки паркану, руйнування цехів, вивезення придатних будматеріалів (червоної цегли, залізобетонних виробів, металевих конструкцій). Крім того, з території заводу невідомими особами демонтовано і вивезено залізобетонні плити, металобрухт, металеві ємності спиртового цеху, 800 метрів залізничної колії, шифер з будівель виноробного цеху.

Таким чином, триває псування, знищення і відчуження державного майна, балансова вартість якого складає понад 1,8 млн грн.

Крім того, не забезпечено отримання права власності чи користування земельною ділянкою.

Підприємство перебуває у процесі провадження у справі про банкрутство з 2005 року.

Фахівці рекомендують Уповноваженому органу управління внести дані про нерухоме майно підприємства до Єдиного реєстру суб'єктів державної власності і провести суцільну інвентаризацію нерухомого майна винзаводу.

Аби ефективно використовувати державне майно, заводу доречно оприлюднити відповідні дані з пошуку потенційних орендарів у засобах масової інформації.

Також аудитори запропонували розробити Програму виходу підприємства зі стану провадження у справі про банкрутство.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 711
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Щасливцевська рада допустила фінансові порушення

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 01 окт 2018, 17:55

Херсонські аудитори виявили порушення в Щасливцевській сільській раді майже на 430 тис. грн

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили фінансових порушень на суму 428,2 тис. грн під час проведення ревізії сільського бюджету та фінансово-господарської діяльності виконавчого комітету Щасливцевської сільської ради Генічеського району (далі – Рада). Контролем охоплено період з 01.01.2015 до 01.05.2018.

Зокрема, аудитори встановили, сільським бюджетом недоотримано від деяких орендарів понад плату за надані в користування земельні ділянки.

Фахівці виявили завищення вартості виконаних підрядниками ремонтних робіт на загальну суму 122,7 тис. грн. Також підрядником з 2010 року не повернуто авансів на будівництво фельдшерсько-акушерського пункту. Таким чином, через прострочену позовну давність, сільському бюджету завдано матеріальних втрат на суму 144,6 тис. грн.

Окрім того, фахівці встановили факти завищення комунальними установами обсягів вивезеного на полігон сміття і вартості робіт з викошування трави на загальну суму 28,8 тис. грн.

На адресу сільради надіслано вимоги для усунення порушень та притягнення винних осіб до відповідальності за порушення порядку організації і ведення бухгалтерського обліку.

Матеріали ревізії передано до органів прокуратури.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Генический район»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость