Ігор Колихаєв: Давайте допомагати один одному

Основна гілка Херсонського форуму. Обговорення проблем та перспектив розвитку міста Херсон. У розмовах можуть брати участь користувачі сайту, які мають можливість обговорювати важливі питання, ділитися думками та ідеями щодо поліпшення якості життя у місті
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1584
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Ігор Колихаєв: Давайте допомагати один одному

Повідомлення Волонтери Херсону »

Доброго ранку, моє Місто-герой!

Почну з поганої новини. Сьогодні вночі снаряд прилетів у мирну Степанівку, всі живі, але є руйнування та зникло світло. Будемо займатись.

Поступово повертаємо газ та інші блага цивілізації до Антонівки (більшу частину відновили), Кіндійку. Незабаром дійде й до інших населених пунктів. Подробиці на сайті, фейсбуці, телеграм-каналі Херсонської міської ради.

Все дуже складно дається, але ми не здаємось. Дякуємо всім керівникам стратегічних організацій, які розуміють, що наше справжнє служіння людям почалося саме зараз – у важкі часи.

Є кілька господарських прохань до вас, херсонці.

Сміття. Враховуючи всі складності вивезення та утилізації, будь ласка, намагайтесь його а) сортувати, б) щільно складати: пляшки, пакети, паки скручувати, щоб вони займали менше місця.

Комунальники – такі ж люди, як і всі ви, і також бояться пострілів та військових. Але вони виходять у місто і прибирають за нами. Якщо ви в змозі самоорганізуватися, зробіть це – тримайте в порядку свої двори, приватні сектори, довколишні території тощо.

Давайте допомагати один одному. Ви питаєте у коментарях, чим допомагати, якщо немає роботи. Відповідаю – ось цим.

Хочу, щоб ви розуміли чітко: поки я на своєму робочому місці, над містом майорітиме український прапор.

Херсон – моє серце. І я нікому не дам його розбити.

Джерело: Херсонська міська рада https://miskrada.kherson.ua/news/ihor-k ... yn-odnomu/

Теги:
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Наше місто – Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: ClaudeBot [AI бот] і 0 гостей