Для кожного українського міста, яке постраждало від російського вторгнення, буде створена програма відбудови– Зеленський

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1590
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Для кожного українського міста, яке постраждало від російського вторгнення, буде створена програма відбудови– Зеленський

Повідомлення Волонтери Херсону »

Для кожного українського міста, яке постраждало від російського вторгнення, буде створена програма відбудови – Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський поставив уряду завдання розробити спеціальну державну програму для відбудови кожного українського міста, яке постраждало внаслідок російського вторгнення.

«Після війни, після нашої перемоги ми відбудуємо все, що зруйновано. Дуже швидко й дуже якісно. Для кожного міста, яке постраждало, буде створена спеціальна державна програма для відбудови. Я вже доручив уряду почати розробку», – повідомив він у звернені.

За словами Глави держави, після реалізації цієї програми Чернігів, Суми, Охтирка, Житомир, Ізюм, Маріуполь та інші українські міста не бачитимуть навіть сліду від російського вторгнення.

«Найкращі архітектори. Найкращі компанії. Найкращі проекти – для кожного міста! Я хочу сказати про це на прикладі Харкова. Нашого Харкова, який зараз переживає найстрашніші страждання. Найстрашніші з часів Другої світової війни… Площа Свободи буде такою, що там буватимуть усі – ми, європейці! Полтавський шлях, Білгородське Шосе, вулиця Мироносицька. Обласна дитяча лікарня, Харківський онкоцентр, університет Каразіна, Палац праці, бібліотека Короленка...Ми все відбудуємо! Я особисто вам обіцяю», – сказав Президент.

Джерело: сайт Президента України https://www.president.gov.ua/news/dlya- ... osij-73481

Теги:
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1590
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Для кожного українського міста, яке постраждало від російського вторгнення, буде створена програма відбудови– Зеленс

Повідомлення Волонтери Херсону »

For every Ukrainian city affected by the Russian invasion, a reconstruction program will be created - Volodymyr Zelenskyy

President of Ukraine Volodymyr Zelenskyy commissioned the government to elaborate a special state program for the reconstruction of every Ukrainian city affected by the Russian invasion.

“After the war, after our victory, we will rebuild everything that was destroyed. Very quickly and with a very high quality. A special state program for reconstruction will be created for each affected city. I have already instructed the government to start the elaboration,” the President noted.

According to the President, after the implementation of this program, Chernihiv, Sumy, Okhtyrka, Zhytomyr, Izyum, Mariupol and other Ukrainian cities will not see a single trace of the Russian invasion.

“The best architects, the best companies, the best projects. For every city! I want to say this on the example of Kharkiv. Our Kharkiv, which is now experiencing the worst suffering since World War II… Freedom Square will be such that everyone, all of us, all Europeans will be there! Poltava Way, Belgorod Highway, Myronosytska Street, Regional Children's Hospital, Kharkiv Oncology Center, Karazin University, Labor Palace, Korolenko Library… We will rebuild everything! I promise you personally,” the Head of State emphasized.

Source: https://www.president.gov.ua/en/news/dl ... osij-73481
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1590
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Re: Для кожного українського міста, яке постраждало від російського вторгнення, буде створена програма відбудови– Зеленс

Повідомлення Волонтери Херсону »

Для каждого украинского города, пострадавшего от российского вторжения, будет создана программа восстановления – Владимир Зеленский

Президент Украины Владимир Зеленский поставил правительству задачу разработать специальную государственную программу для восстановления каждого украинского города, пострадавшего в результате российского вторжения.

«После войны, после нашей победы мы отстроим все, что разрушено. Очень быстро и очень качественно. Для каждого пострадавшего города будет создана специальная государственная программа для восстановления. Я уже поручил правительству начать разработку», – сообщил он в обращении.

По словам Главы государства, после реализации этой программы Чернигов, Сумы, Ахтырка, Житомир, Изюм, Мариуполь и другие украинские города не будут видеть и следа от российского вторжения.

«Лучшие архитекторы. Лучшие компании. Лучшие проекты – для каждого города! Я хочу сказать об этом на примере Харькова. Наш Харьков, который сейчас переживает самые страшные страдания. Самые страшные со времен Второй мировой войны… Площадь Свободы будет такой, что там будут все – мы, европейцы! Полтавский Шлях, Белгородское шоссе, улица Мироносицкая. Областная детская больница, Харьковский онкоцентр, университет Каразина, Дворец труда, библиотека Короленко... Мы все отстроим! Я лично вам обещаю», – сказал Президент.

Источник: сайт Президента Украины https://www.president.gov.ua/ru/news/dl ... osij-73481
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей