[0936557592] Люба

Безкоштовна публікація оголошень з надання окультних послуг. Обов'язкова вимога - кожне повідомлення має бути розміщене у своїй темі. Заборонена реклама послуг у темах інших користувачів, до яких дописувач не має відношення
Ольга752
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: 22 грудня 2018, 14:47

Re: Гадалка которая мне сильно помогла!Ребята советую

Повідомлення Ольга752 »

Обращалась за помощью к Любе. На работе долго не было повышения, хотя очень часто заходил вопрос за мою кандидатуру на должность начальника отдела. Долго думала и анализировала в чем же загвоздка. Решила обратиться за консультацией к ясновидящей. Получила консультацию и сделали расклад карт Таро. Помогла мне разобраться в чем же была проблема. Сейчас уже ожидаю УТВЕРЖДЕНИЕ моей кандидатуры, я очень довольна результатом. Да, пришлось много проработать моментов, но оно того стоило. Спасибо Любе за помощь. Оставлю её Вайбер для записи +380936557592
Ольга752
Новачок
Повідомлень: 16
З нами з: 22 грудня 2018, 14:47

[0936557592] Люба

Повідомлення Ольга752 »

Я взагалі по життю вірила тільки у свої сили, але коли сталася така ситуація, коли сама я зробити нічого не могла, коли мій коханий у мить змінився і вирішив піти, то в мене опустилися руки, пам'ятаю тільки сльози... Вирішила знайти людину з здібностями, який допоможе мені знайти вихід. Виявилося це не так просто, щоб справді фахівець був у своїй справі. Багато хто просто ні про що. Думаю мені просто пощастило знайти кохання! Насправді мене навіть шокувало те, як вона бачить все коли ворожить. Коли почала називати імена я навіть відчула як мурашки по шкірі пішли. Почала просити, щоб допомогла і, добре, вона погодилася провести роботи. Через 8 днів коханий був уже поруч і просив його пробачити, а за місяць зробив пропозицію. Залишаю вам контакт Люби, її Вайбер для запису +380936557592

Повернутись до “Окультизм”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість