Пенсіонерка з лівобережжя Херсонщини задонатила безпілотник, який придбала на кошти із соцвиплат

Новини Скадовського району Херсонської області, в тому числе новини міста Скадовськ
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1590
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Пенсіонерка з лівобережжя Херсонщини задонатила безпілотник, який придбала на кошти із соцвиплат

Повідомлення Волонтери Херсону »

Неймовірну історію пенсіонерки з окупованого лівобережжя Херсонщини з Коханів Голопристанської громади опублікувала волонтерка, до якої звернулася Галина Олексіївна із словами: “Я втратила все, але я хочу задонатити на ЗСУ. Я хочу вигнати російських військових з рідної землі. Тільки хочу вигнати їх”.
У штабі волонтерів її зустріла жителька Херсона теж з лівобережжя Херсонщини, яка й розповіла всім цю нйемовірну історію.
“Галина Олексіївна із чоловіком — із села Кохани на лівобережжі Херсонщини. Їхній будинок затопило після підриву російськими військами греблі Каховської ГЕС. Але подружжя не опустило руки, відшукало волонтерів, які допомагають ЗСУ на Херсонщині, та принесло їм кошти на покупку безпілотника. Люди в яких нічого не лишилось віддають останнє, що мають”, – зазначила волонтерка.
Також вона розповіла, що безпілотник зможе здійснювати вильоти не один раз.



Український Південь
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Скадовський район”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей