«Це моя земля, як я можу не повернутися?» Як відновлюють Херсонщину?

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1590
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

«Це моя земля, як я можу не повернутися?» Як відновлюють Херсонщину?

Повідомлення Волонтери Херсону »

На Херсонщині вже відбудували майже 1000 будинків в межах програми «Пліч-о-пліч». Про це у кінці січня повідомив голова військової адміністрації області Олександр Прокудін. За його словами, більше, ніж третина зруйнованих будинків, відремонтовані. Також є об'єкти, де роботи тривають.

Нагадаємо, що «Пліч-о-пліч» – це проєкт відновлення на рівні громада-громаді або регіон-регіону. До нього залучені 15 областей України, серед них - Вінниччина, Волинь, Дніпропетровщина, Житомирщина, Закарпаття та інші регіони. Раніше у Херсонській ОВА повідомляли, що відбудовуються ті населені пункти, де проживають багато людей. Це, перш за все, села Високопільської, Великоолександрівської, Кочубеївської, Калинівської громад.

У жовтні минулого року Олександр Прокудін розповідав, що тоді підготували звернення до Кабміну про виділення коштів на реалізацію проєкту «Пліч-о-пліч». Першочерговий транш – до 1 млрд грн – планували розподілити між областями, які допомагають Херсонщині. А вони їх спрямують на свої підприємства, що будуть займатися відновленням житла в регіоні.

Як відновлюються села Благодатне і Правдине, що на Херсонщині? Чи повертаються туди місцеві жителі, і якою є гуманітарна ситуація? За який час можна відбудувати села Херсонщини повністю і від чого це залежить?

Ці та інші актуальні питання в проєкті «Новини Приазов’я» обговорює ведучий Олександр Янковський.



00:00 Сьогодні в програмі про відбудову на Херсонщині
00:48 Херсонська ОВА про реалізацію програми «Пліч-о-пліч»
02:23 Жителі Благодатного - рік після звільнення
05:08 Відбудова Чорнобаївки поки неможлива
07:49 Залишається 40% населення
09:22 Скільки будинків відремонтували в селі Правдине
11:16 Хто повертається в села?
14:10 Як внутрішня міграція впливає на відбудову
17:05 Відбудова можлива за 1-2 роки

Новини Приазов'я
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [пошуковий робот] і 0 гостей