Межигір'я сфотографували з висоти пташиного польоту

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Відповісти
antonvtv
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 340
З нами з: 04 квітня 2011, 11:58

Межигір'я сфотографували з висоти пташиного польоту

Повідомлення antonvtv »

Журнал 'Кореспондент' провів аерозйомку Межигір'я і дізнався, що ж знаходиться на його величезній території (136,6 га) крім будинку голови держави. Аерозйомка чітко показує будинок, де офіційно проживає Янукович, і інші численні об'єкти, розташовані на території колишньої державної резиденції. Щоб зрозуміти,що потрапило в об'єктив камери, журналісти скористалися проектом забудови території, який забудовники представили на громадських слуханнях Вишгородської райради. Журнал визначив, що закрита резиденція Межигір'я складається з будинку Віктора Януковича, куди він запрошував журналістів, величезного "клубного будиночка",який будує Президент і Ко, а також каскаду басейнів, спортивного клубу з тиром, тенісним кортом, боулінгом і лазнею. На підході ще два клуби -гольф-і кінний. Дивитись фото
vtvplus.com.ua - Новини Херсонщини
Аватар користувача
Мечтательница
Новачок
Повідомлень: 18
З нами з: 13 жовтня 2011, 23:29
Звідки: Херсон

Повідомлення Мечтательница »

Да, интересные фотографии. Хорошо живут власть придержащие, особенно актуально строительство гольф-клубов и конного клуба, видимо кризис в стране не для всех, избирательно.
Женщина, когда перестаёт быть юной и прелестной, становится мудрой и шикарной!!!
Аватар користувача
Renard Noire
Співрозмовник
Повідомлень: 29
З нами з: 17 листопада 2011, 11:56
Звідки: ks

Повідомлення Renard Noire »

Вот кому на Руси жить хорошо! :mrgreen:
Эва
Співрозмовник
Повідомлень: 23
З нами з: 28 вересня 2011, 11:45
Звідки: г. Херсон

Повідомлення Эва »

Недавно на содержание прзидента выделено ещё 6,1 млн. грн.
Вот уж действительно - откуда же возьмутся деньги для чернобыльцев и афганцев?
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей