Заработать 6000 долларов

Форум для публікації пропозицій про роботу в Інтернеті, мережевий маркетинг. MLM-компанії, але не явні піраміди. Важливо: у тексті оголошення має бути чітко вказана суть пропонованої роботи. Міжнародний валютний ринок Forex (Форекс) та все про нього
Відповісти
well07

Заработать 6000 долларов

Повідомлення well07 »

спам удален
Аватар користувача
Наталья
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 235
З нами з: 09 січня 2007, 11:46

Повідомлення Наталья »

Думаю, это и есть самый настоящий лохотрон. Я сама когда-то пробовала, правда, там надо было давать объявления о работе на сайтах по трудоустройству. Убила кучу времени, нервов, выполняла все по правилам, долго и тщательно разбиралась, потом еще дольше рассылала все эти объявления... В кошелек до сих пор ни одного поступления не было, хотя он существует уже год...
Так что думайте сами, решайте сами...! :)
Судя по тому, как трахает меня моя жизнь, пипец, я просто чертовски сексуальна!!!
Аватар користувача
Pol69
Співрозмовник
Повідомлень: 42
З нами з: 08 січня 2007, 03:45
Звідки: Украина, город Херсон

Повідомлення Pol69 »

Думаю, это и есть самый настоящий лохотрон. Я сама когда-то пробовала, правда, там надо было давать объявления о работе на сайтах по трудоустройству. Убила кучу времени, нервов, выполняла все по правилам, долго и тщательно разбиралась, потом еще дольше рассылала все эти объявления... В кошелек до сих пор ни одного поступления не было, хотя он существует уже год...
Так что думайте сами, решайте сами...!


Ну конечно это лохотрон! От души посмеялся! :lol: :lol: :lol:
Этим добром весь интернет забит......... :D
Кунилингус!
Аватар користувача
hex@
Співрозмовник
Повідомлень: 74
З нами з: 21 лютого 2007, 10:43

Повідомлення hex@ »

Веб-спамерсы, друзья!
На бордах срать нельзя!
Для этого есть яма!
Держите жопу прямо!
:wink:
QUO NON ASCENDAM
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Робота в Інтернеті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей