Міський голова Ігор Колихаєв звернувся до підприємців Херсона

Основна гілка Херсонського форуму. Обговорення проблем та перспектив розвитку міста Херсон. У розмовах можуть брати участь користувачі сайту, які мають можливість обговорювати важливі питання, ділитися думками та ідеями щодо поліпшення якості життя у місті
Відповісти
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1584
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Міський голова Ігор Колихаєв звернувся до підприємців Херсона

Повідомлення Волонтери Херсону »

photo1645699453.jpeg
photo1645699453.jpeg (47.41 Кіб) Переглянуто 2331 раз
Дорогі підприємці Херсона!

Херсонський міський голова Ігор Колихаєв звертається до всіх і кожного з проханням проявити внутрішній патріотизм до рідного міста та поступово починати виходити на роботу.

«Місто має жити і працювати. Якщо ми зараз пропустимо момент підтримки нашої внутрішньої економіки, то не зможемо потім знову запустити це колесо. Міська влада щодня робить все для того, щоб городяни мінімально відчували на собі присутність чужої армії у місті. Вам на допомогу буду я, депутати міської ради, позитивні нововведення, які робить держава щодо підприємців. Будь ласка, виходьте та працюйте для людей! Варіть каву, продавайте свої товари, самі робіть покупки. Нам всім зараз непросто, і я знаю всі проблеми, з якими ви зараз зіткнулися або зіштовхнетеся найближчим часом. Але ми й не таке проходили, ми разом обов’язково придумаємо, як вистояти!» – упевнений Ігор Колихаєв.

Для інформаційної та іншої підтримки підприємців ми створили консультаційний call-центр по сферах діяльності:

(095) 400 2007 – для власників кафе, ресторанів, мінімаркетів

(050) 953 5354 – для власників непродовольчої сфери, підприємств

(099) 481 7090 – для власників супермаркетів, сфери нафтопродуктів та заправок

(066) 744 7336 – загальні бізнес-питання, консультація/

Зателефонуйте, будь ласка, та позначтеся, хто готовий підтримати місто та вийти на роботу.

Джерело: Херсонська міська рада https://miskrada.kherson.ua/news/miskyj ... -khersona/

Теги:
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Наше місто – Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 13 гостей