В умовах воєнного часу й тимчасової окупації Херсона, міська влада закликає мешканців громади гуртуватися

Основна гілка Херсонського форуму. Обговорення проблем та перспектив розвитку міста Херсон. У розмовах можуть брати участь користувачі сайту, які мають можливість обговорювати важливі питання, ділитися думками та ідеями щодо поліпшення якості життя у місті
Відповісти
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1583
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

В умовах воєнного часу й тимчасової окупації Херсона, міська влада закликає мешканців громади гуртуватися

Повідомлення Волонтери Херсону »

275866708_3209624629357023_4361655424271175150_n.jpg
275866708_3209624629357023_4361655424271175150_n.jpg (121.4 Кіб) Переглянуто 2300 разів
Мешканці Херсонської міської територіальної громади у коментарях запитують, яким чином надається гуманітарна допомога, чому про неї не всі знають. На фото приклад розпорядження Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва. Подібні надаються всім районам міста та старостинським округам. Списки людей, які отримають допомогу, формуються квартальними, старостами, головами ОСББ та керуючих компаній, у районних у місті радах на основі звернень мешканців. Міська рада списки не формує й гуманітарну допомогу не надає.

Староста Комишанського старостинського округу Катерина Рогова написала звернення до мешканців округу в якому зауважила, що не має права відступитися від розпорядження міського голови, а люди можуть між собою ділитися:

«Якщо у нашої влади виникає можливість щось нам передати смачного, то моя задача, ЯК СТАРОСТИ, виконати те, чого від мене вимагають: скласти списки певних категорій громадян і роздати їм допомогу. Я не маю права відступити від розпорядження… А ви можете. Тож я не проти, а тільки “за”, якщо ті, хто отримав допомогу від влади, поділиться з тими, хто її також потребує».

Зауважимо: лише у Херсоні проживає більше 285 тис. людей, з урахуванням приєднаних до міста округів, мешканців громади стало набагато більше й практично кожен потребує допомоги у цей час, коли Херсон окупований й заблокований військами РФ. Нагадуємо: зеленого коридору немає, у місто продукція не надходить. Ми маємо згуртуватися й дбати один про одного, підтримуючи тих, чиє становище більш хитке.

Джерело: Херсонська міська рада https://miskrada.kherson.ua/news/v-umov ... tuvatysia/

Теги:
Відповісти
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Наше місто – Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей