Херсонці створюють мурали на укриттях. Життя під обстрілами

Останні події та новини в галузі культури та мистецтва у Херсоні та на Херсонщині. Новини про виставки, концерти, фестивалі, премії, видання нових книг та інші події, що пов'язані з культурно-мистецьким життям. Будьте в курсі останніх подій у галузі культури та мистецтва, відстежуйте тенденції та розвиток цієї сфери, а також отримуйте нову інформацію про талановитих митців та їх творчі досягнення
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1590
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Херсонці створюють мурали на укриттях. Життя під обстрілами

Повідомлення Волонтери Херсону »

Херсонці створюють мурали на укриттях
Від Конституції до Незалежності. У Херсоні проходить фестиваль муралів, ініційований міським управлінням культури. На очах у містян сірі бетонні стіни мобільних укриттів перетворюються на справжні арт-об’єкти. Художниця Альона Петровська виводить черговий стінопис. Каже – це вже третій. Попередня робота була присвячена українському півострову Крим.
Чергова ідея художниці відображає її особисту історію. Адже цей мурал Альона вирішила створити у якості подяки своїм близьким, які зараз боронять нашу країну на найгарячіших напрямках. Жінка зізнається – творчість допомагає хоч ненадовго відволіктися від прифронтових буднів Херсона.
«Ми в задумі хочемо зробити так… У мене там конкретні військові, я туди хочу зробити до свого брата як вдячність. Він також служить. Там деякі знайомі, я там їх позивні понаписую. Я пропонувала на самому цій хмарці у формі України маркерами можна писати позивні військових, яких чекають вдома, які херсонські, чи можливо які тут в Херсоні, але вони звідти, щоб вони могли якийсь свій слід залишити. Трошечки помалював, трошечки відволікся на щось перемкнувся, а потім знову – в сьогодення, в будні», - Альона Петровська
художниця, викладачка Школи мистецтв №1.
Фестиваль стартував 28 червня на День Конституції та мав завершитися до Дня Незалежності. Однак охочих створити свій мурал на вуличних укриттях чимало, зізнається начальниця міського управління культури Світлана Думинська, тож на цьому вирішили не зупинятися.
« Потрібно в такій складній ситуації все ж надавати людям позитив. І позитив має йти повсюди на вулицях. Талановиті херсонці будуть надалі розмальовувати наші укриття», - Світлана Думинська, начальниця управління культури Херсонської міської ради. .

Нині в Херсоні вже встановили близько 140 мобільних укриттів, в планах ще 30.
То ж попереду у талановитих жителів прифронтового міста чимало роботи.
Херсонщина. Український південь.



Український Південь
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Культура та мистецтво”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей