Запоріжжя, Херсон, Дніпро: Зеленський пояснив, яка ситуація з ППО у цих містах

Оглядова інформація про найважливіші події, які відбуваються в Україні. Новини про політику, економіку, культуру, науку, технології, а також про суспільні проблеми та події, які відбуваються в різних регіонах України. Цей розділ дозволяє бути в курсі останніх подій в Україні та допомагає зрозуміти, як вони можуть вплинути на різні сфери життя країни та її мешканців
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1590
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Запоріжжя, Херсон, Дніпро: Зеленський пояснив, яка ситуація з ППО у цих містах

Повідомлення Волонтери Херсону »

Запоріжжя, Херсон, Дніпро - ці міста мають найбільші проблеми з ППО, заявив президент Володимир Зеленський на пресконференції за підсумками Міжнародного саміту «Grain from Ukraine».
«У Києві є дефіцит з ППО, але є міста в Україні, де з ППО просто реальні проблеми. Дуже складно містам, де використовується різна зброя, яка долітає. Ми говоримо не лише про ракети, балістику й дрони, а говоримо про С-300, артилерію та інше. Прикордонні області з Росією чи Білоруссю, або області, які частково тимчасово окуповані. Запоріжжя, Херсон, Дніпро. Донецький напрямок - дуже складно, тому що використовують все. Ця конкретна потреба передана всім державам, в яких є на озброєнні або є виробничі можливості, або як кажуть десь там у «шухлядці». Ми про все знаємо, навіть те, що там перебуває у «шухлядці», - звернув увагу він.
Україна посилює власне виробництво систем ППО, заявив президент. Проте він не назвав жодних подробиць.
«Багато чого залежить від партнерів, чесно. Від нас теж багато залежить, зокрема, глибше розуміння нашого виробництва. Я не можу говорити, що ми виробляємо та де, але є прогрес. Розраховуємо на партнерів і на себе. Це системи ППО», - сказав глава держави.



Новини Приазов'я

Теги:
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Україна”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість