Щомісяця перераховує гроші з пенсії на допомогу українським військовим: історія херсонки

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1590
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Щомісяця перераховує гроші з пенсії на допомогу українським військовим: історія херсонки

Повідомлення Волонтери Херсону »

Онук на фронті, родина виїхала. Вона залишається у Херсоні та допомагає українським військовим. Херсонка Марія Олексієнко розповіла кореспондентам Суспільного чому не виїжджає з під обстрілів та як допомагає захисникам України.



Я заявила, що почну пост, достатньо мені буде лише хліба з водою, хоч у мене і так все є. Але я вирішила підтримати наших захисників. Можливо, ці 2000 гривень врятують комусь життя. 82-річна жителька Херсона, Марія Олексієнко, щомісяця віддає 2000 гривень зі своєї пенсії на потреби армії. Мій онук, якому 30 років, дав мені свою банківську картку, коли я попросила. Я знала, що збирають кошти то на автомобілі, то на дрони, адже їх постійно не вистачає. Він спочатку відмовляв, кажучи, що пенсія невелика, але я отримую гуманітарну допомогу, щоб ви мали засоби захистити Україну та її народ, наших дітей. Якщо можу допомогти, то допоможу. Спочатку він не давав, але я все одно відправила перші 2000 на потреби фронту. Потім, коли він повернувся, я знову попросила картку і продовжила допомагати.

Крім того, я доглядаю за бездомними тваринами та будинком онука, який з родиною виїхав з окупованого Херсона навесні 2022 року. Вони просили мене виїхати разом з ними, але я відмовилася, бо хотіла допомагати тут, на місці. Я не залишу свій дім, навіть попри те, що війна забрала багато, в тому числі і життя сусідки, ветеринара, яка загинула під завалами після обстрілу. Її 12-річний син три дні діставав її тіло, бо ніхто інший не міг туди дістатися.

Марія Олексієнко веде зошит, в якому записує свої спогади та вірші. Вона вирішила не збирати "тривожну валізу", адже не може взяти з собою все, що є дорогим: рідні могили, шлях до церкви, стежку до дому, колодязь у саду. Вона вирішила залишитися і захищати свою Батьківщину, як може.

Суспільне Херсон
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Trendiction [бот] і 0 гостей