Дім під обстрілами. Херсонці про реалії життя в прифронтовому місті

Новини Херсону. Розділ форуму, де можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в місті Херсон. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються у місті
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1590
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Дім під обстрілами. Херсонці про реалії життя в прифронтовому місті

Повідомлення Волонтери Херсону »

Для більшості українців війна стала найтяжчим випробуванням у житті, яке змінило кожного. Херсонці живуть під постійними обстрілами російських військових. У відео вони розповідають про своє життя в місті та щоденні труднощі.
Над відео працювали Ліза Жарких, Тетяна Набатова, Устин Данчук.



Розповідають херсонці:

Все зруйновано, центр міста постраждав від руйнувань. Мій дім також постраждав, як і дім моєї матері. Зараз перебуваю вдома, переповнений страхом, не наважуюсь виходити надвір. Прийшов оплатити комунальні послуги і повернувся додому, де виявив, що в моєму житлі утворилася діра від удару. Моя сусідка виїхала, вона зараз у Кардашинці, але зв'язатися з нею не вдається. В Кардашинці зараз перебувають окупанти, і там відбувається справжнє лихо.

Не маючи ключа, я не можу отримати доступ до квартири сусідки, а через діру наді мною протікає вода і сніг, що спричиняє почорніння стелі. Вода просочується до мене на восьмий поверх з дев'ятого. Це справжній жах, і через це мені доводиться витрачати всю свою пенсію на комунальні послуги.

Доглядаю за 24 собаками і стикаюся з труднощами у зв'язку з обмеженим рухом тролейбусів. Через постійні обстріли деякі маршрути не функціонують, що ускладнює пересування містом. Половина Херсона зазнала руйнувань, і багато мешканців, особливо ті, хто втратив керівників ОСББ, не знають, де шукати гуманітарну допомогу. Інформація доходить з труднощами, і хоча деякі постачання все ж є, на війні завжди відчувається нестача, особливо життя.

Шостого червня, після підриву Каховської греблі, я втратив свій дім, який був повністю зруйнований і визнаний непридатним для відновлення.

Вгору. Херсон

Теги:
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “м.Херсон”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей