У Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні облаштували укриття

Теми, що пов'язані зі здоров'ям, медициною, фізичною та психічною формою. Профілактика захворювань, лікування різних хвороб, правильне харчування та фітнес. Також новітні медичні технології, методи діагностики та лікування, власний досвід з лікування хвороб та поради від інших користувачів
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1590
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

У Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні облаштували укриття

Повідомлення Волонтери Херсону »

Реанімаційна палата, кімната ментального здоров’я для працівників, ігрова кухня, санвузол. У Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні облаштували укриття.



Лікарня у Херсоні оснащена сучасним обладнанням для надання необхідної допомоги: апаратами для штучної вентиляції легень, моніторами, інкубаторами, та іншими медичними приладами, включаючи обігрівачі та перев'язувальні столи. Інна Холодняк, директорка обласної дитячої лікарні, повідомляє, що у бомбосховищі облаштовано понад 10 кімнат, серед яких реанімаційна, хірургічна, а також кімната для ментального здоров'я медичних працівників і пацієнтів. У сховищі також є кімнати з усіма зручностями, включаючи душ, туалет, кухню з мікрохвильовою піччю, кавомашиною, чайником, де діти з батьками можуть перебувати під час повітряних тривог.

Крім того, для пацієнтів з обмеженими можливостями руху обладнано спеціальні умови. Сховище підтримує цілодобове забезпечення світлом та водою завдяки генератору, а також необхідним медикаментами, медичним обладнанням і продуктами харчування. В укритті доступний безкоштовний Wi-Fi, що дозволяє лікарям надавати онлайн-консультації.

Особливою гордістю лікарні є ігрова кімната, де діти можуть безпечно грати, особливо враховуючи небезпеку перебування на вулиці в умовах сьогодення. Психолог лікарні працює з дітьми у цій кімнаті, допомагаючи їм адаптуватися та відновлювати ментальне здоров'я. Пацієнти та їхні батьки високо оцінюють умови в сховищі, зазначаючи, що всі необхідні зручності створено на високому рівні і що вони відчувають себе безпечно, перебуваючи там під час нічних тривог та повітряних атак.

Суспільне Херсон

Теги:
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Здоров'я та медицина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість