Бюджетні питання - на контролі

Новости финансов. При перепечатке из других изданий обязательно наличие (гипер)ссылки на источник информации
Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Самоврядні структури

Сообщение Прес-служба ДФІ » 08 ноя 2016, 11:16

Фінінспектори Одещини виявили втрат майже на 600 тис. грн у Роздільнянській міській раді

Фахівці Держфінінспекції в Одеській області під час ревізії Роздільнянської міської ради виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму майже 600 тис. грн.

Зокрема, протягом 2012–2015 років посадові особи міської ради безпідставно зараховували до Роздільнянського міського бюджету надходження від адміністративних штрафів, яких не накладали місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Через це державний бюджет недоотримав 364 тис. грн.

Також у міській раді за завищеною вартістю оплатили ремонт доріг, зайво виплатили зарплату та переказали єдиний соціальний внесок. Це призвело до зайвого витрачання 152 тис. грн.

Окрім того, до місцевого бюджету не надійшло 66 тис. грн, бо посадові особи міської ради не уклали із забудовниками договорів пайової участі в розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури.

Про результати ревізії поінформовано Управління захисту економіки в Одеській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.
Прес-служба Держфінінспекції в Одеській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 680
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Re: Бюджетні питання - на контролі

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 17 ноя 2016, 12:37

На Донеччині Управління освіти міської ради м. Костянтинівки зайво сплатило підрядникам понад 300 тис. грн
Прес-служба Держфінінспекції в Донецькій області

Фахівці Держфінінспекції в Донецькій області під час ревізії Управління освіти міської ради м. Костянтинівки виявили порушення, що призвели до втрат фінансових ресурсів, на суму 537 тис. грн.

Зокрема, посадові особи управління зайво сплатили 362 тис. грн підрядникам, які завищили обсяги виконаних робіт із капітального ремонту навчальних закладів.

Окрім того, бухгалтерська служба управління виплатила освітянам зарплату за фактично невідпрацьований час, що призвело до зайвого витрачання майже 150 тис. грн.

Також під час ревізії виявлено нестачу засобів навчання, оплату за завищеною вартістю товарів і послуг, недоотримання доходів від надання в оренду майна.

За недотримання законодавства на чотирьох посадових осіб управління складено протоколи про адміністративне правопорушення.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи та Департамент освіти і науки Донецької облдержадміністрації.
Більше новин http://www.dkrs.gov.ua/

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 680
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

На контролі

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 08 дек 2016, 14:48

ПРОТИКОРУПЦІЙНІ ДІЇ

«Телефон довіри» Держаудитслужби в Херсоні – 0552 26 36 28
Аудитори разом із правоохоронцями протидіють проявам хабарництва, корупції, розкраданню бюджетних коштів.
Спільні завдання - припинення корупційних схем навколо розкрадання бюджетних коштів, викриття хабарників, посадовців. Сьогодні в Кримінальному кодексі є чимало статей, які прямо вказують на боротьбу із корупцією. Це і злочини в сфері господарської діяльності, і злочини проти власності, і посадові злочини, і ряд інших. Продовжується робота з відшкодування збитків у грошовому еквіваленті на сотні мільйонів гривень.
Держава припиняє діяльність ряду найбільш кваліфікованих злочинних формувань, банд та злочинних організацій. До суду направляються кримінальні справи відносно тих, хто зухвало розкрадав бюджетні кошти і майно.

Управління праці та соціального захисту населення Корабельної районної
у м. Херсоні ради порушило фінансову дисципліну на понад 1,5 млн грн


Аудитори встановили фінансових порушень, які призвели до втрат, на загальну суму 1,59 млн грн в Управлінні праці та соціального захисту населення Корабельної районної у м. Херсоні ради (далі – УПСЗН) за період з 01.01.2014 по 30.06.2016.

Наприклад, через недостовірну інформацію, надану до УПСЗН внутрішньо переміщеними особами про наявність у їх володінні житлових приміщень за межами окупованої території, зайво призначено та виплачено грошову допомогу за рахунок держави на загальну суму 294,36 тис. грн.

УПСЗН призначено і надміру виплачено грошову допомогу 9 переміщеним особам за наявності у будь-кого з членів сім’ї на депозитному банківському рахунку коштів у сумі, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, загалом на 99,16 тис. грн.

Аудитори встановили 5 випадків, коли УПСЗН призначило і виплатило щомісячну адресну допомогу переміщеним особам за даними паспортів, які обліковуються компетентними органами як втрачені, вкрадені або належали особам, які на дату призначення виплат померли, на загальну суму 54,61 тис. грн.

Також встановлено, що 32 переміщені особи водночас отримували зарплату, інші соціальні виплати і на тимчасово окупованій території, в районах проведення АТО, і грошову допомогу в УПСЗН. Внаслідок цього УПСЗН зайво виплачено адресну грошову допомогу загалом на 491,06 тис. грн.

Керівнику підконтрольного об’єкту направлені обов’язкові вимоги по усуненню порушень і притягненню винних осіб до відповідальності. Результати проведеної ревізії аудитори надали вищестоящій організації і направлено до правоохоронного органу.
Прес-служба управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 680
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 20 янв 2017, 12:55

Управління праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради зайво виплатило державної допомоги на понад 200 тис. грн

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили зайву виплату державної допомоги на суму понад 200 тис. грн під час ревізії в Управлінні праці та соціального захисту населення Суворовської районної у м. Херсоні ради.

Так, внутрішньо переміщені особи подали до органу соціального захисту населення недостовірну інформацію про свій майновий та фінансовий стан, через що їм зайво виплатили щомісячної адресної допомоги на загальну суму 187 тис. грн.

Окрім того, встановлено чотири випадки незаконного призначення і виплати державної допомоги загалом на 14 тис. грн внутрішньо переміщеним особам за даними паспортів, які обліковуються як втрачені, викрадені або належали особам, які на момент призначення такої допомоги померли.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронний орган.
Більше новин : http://www.dkrs.gov.ua/

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 680
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Вітання жінок

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 07 мар 2017, 11:56

Начальник Південного офісу Держаудитслужби Олег Муратов привітав жіночу частину колективу з Міжнародним днем жінок і миру.
Він підкреслив, що для Служби це - особливе свято, адже 70% колективу складають вродливі, розумні та працьовиті жінки.
– Символічно, що перше весняне свято пов'язане саме з жінками. Цей день - ще один привід сказати слова подяки за те, що ви даруєте світу життя, оточуєте теплом і турботою дітей, за вашу мудрість і терпіння.
Також у своїй промові Олег Муратов подякував за самовіддану працю та якісне і своєчасне виконання завдань, вручив Подяки і висловив впевненість у тому, що з такими співробітницями Офіс досягне найкращих показників у своїй роботі.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 680
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Протидія корупційним проявам

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 29 мар 2017, 10:46

ПРОТИ КОРУПЦІЙНОГО «РОЗПИЛУ» КОШТІВ І МАЙНА
Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» державних аудиторів за номером у місті Херсоні 263628

Бюджетна корупція зумовлена можливістю доступу окремих горе-чиновників до ресурсів державного і місцевих бюджетів. Звісно, задля їхнього власного збагачення.
Будь-який корупціонер постійно тремтітиме на своїй посаді від того, що може викликати негативну і осудну оцінку його шкідливої для громади діяльності. Тож вносимо у свідомість небайдужих громадян розуміння щодо необхідності звертатися на «телефон довіри» у разі наявності доказів про корупціонерів. Примножимо разом приклади перемоги над корупціонерами у спокусливій для них бюджетній сфері.
Закликаємо громадян повідомляти про окремі випадки корупції.

Каланчацьке управління водного господарства не перерахувало до державної казни майже 145 тис. грн

Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Каланчацького управління водного господарства (далі - УВГ) фахівці встановили факт недоотримання доходів держбюджетом на суму 144,83 тис. грн за період з 01.01.2013 по 31.12.2016.
Зокрема, всупереч умовам типових договорів з надання послуг, пов’язаних з подачею води на полив сільськогосподарських культур, вимог Бюджетного, Цивільного і Господарського кодексів, УВГ не перераховано пеню до Державного бюджету України загалом на 144,83 тис. грн.
За результатами проведеного контрольного заходу складено адміністративний протокол.
Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 680
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Соціальна сфера і культура.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 06 апр 2017, 09:33

06.04.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» за телефоном 0552 490337. На запитання відповідатиме начальник відділу контролю у соціальній галузі та культури Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Риженко Лариса Григорівна.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 680
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Бюджетні питання громад - на контролі

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 02 июн 2017, 15:25

Чимала сума порушень у селищній раді, що на Одещині.

Прес-служба Південного офісу Держаудитслужби

Фахівці Південного офісу Держаудитслужби виявили порушення, що призвели до втрат, на суму 22,1 млн грн під час ревізії селищного бюджету, фінансово-господарської діяльності Таїровської селищної ради Овідіопольського району. Перевірялася її діяльність за період з 01.02.2015 по 01.01.2017.

Встановлені порушення свідчать про неналежний рівень контролю з боку керівництва селищної ради, посадовими особами не використано всіх передбачених законодавством можливостей мобілізації фінансових ресурсів, що призвело до недоотримання місцевим бюджетом доходів. Так, через порушення забудовниками укладених договорів про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Таїровської селищної ради, а також неукладення із забудовниками таких договорів Таїровський селищний бюджет недоотримав понад 21,3 млн грн.

Окрім того, найпоширенішим серед фінансових порушень, що виявляють аудитори, це завищення обсягів та вартості виконаних ремонтних робіт. Такі порушення мають місце і в Таїровській селищній раді. Так, 26 підрядних організацій безпідставно завищили вартість та обсяги виконаних робіт з будівництва та ремонту дорожнього покриття, ремонту покрівлі дахів житлових будинків, ремонту фасадів житлових будинків, встановлення світлофорів, що призвело до незаконного витрачання селищною радою 659 тис. грн.

Під час ревізії завдяки діям працівників Південного офісу Держаудитслужби було усунуто порушень на суму 7 млн грн.

За результатами контрольного заходу селищній раді направлено вимоги щодо усунення порушень фінансово-бюджетної дисципліни та відшкодування збитків.

За порушення фінансової дисципліни голову, заступника голови та ще три посадові особи селищної ради притягнуті до адміністративної відповідальності.

Про факти порушення фінансової дисципліни поінформовано правоохоронні органи.

Більше аудиторських новин: http://www.odoblkru.gov.ua/

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 680
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Бюджетні питання освітньої сфери - на фінконтролі

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 15 июн 2017, 11:45

Херсонські аудитори забезпечили відшкодування коштів на суму понад 5 млн грн у сфері освіти, науки, спорту

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Від початку 2017 року державні аудитори проконтролювали витрачання бюджетних коштів державного і місцевого бюджетів у сфері освіти, науки і спорту Херсонщини на загальну суму 796,3 млн грн.

В результаті проведених ревізій виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 15,75 млн грн. При цьому аудитори забезпечили відшкодуванння порушень на суму 5,38 млн грн.

За результатами інспектування застосовано 13 фінансових санкцій за вчинені підконтрольними об’єктами бюджетні правопорушення. Аудиторами складено 23 адміністративні протоколи за порушення вимог ведення бухгалтерського обліку та бюджетного законодавства.

До адміністративної, дисциплінарної та матеріальної відповідальності притягнуто 23 посадових осіб, звільнено із займаних посад - 13.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 680
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Бюджетні питання з антикорупційним зв’язком

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 17 авг 2018, 09:13

Антикорупційний зв’язок
з державними аудиторами в Херсоні – 26 36 28


Слово "корупція", що походить від латинського "corruptio", тлумачиться як "псування" і "розбещування". Корупцією називають зловживання владою для одержання переваг в особистих цілях, інтересах третіх осіб чи груп. Головним стимулом до корупції є можливість отримання прибутку, зв'язаного з використанням владних повноважень, а головним стримуючим чинником — ризик викриття і покарання.

Найбільш повне та перше офіційне визначення корупції міститься в документах Генеральної Асамблеї ООН: корупція - "виконання посадовою особою яких-небудь дій або бездіяльність в сфері його посадових обов'язків за винагороду в будь якій формі в інтересах того, хто дає таку винагороду, як з порушенням посадових інструкцій, так і без їх порушення".

Ознаки корупційної ситуації: прийнято рішення, що порушує закон або із порушенням Закону; обидві сторони діють у змові; обидві сторони одержують незаконні вигоди і переваги, намагаються приховати свої дії.

Корупційні дії: хабарництво; заступництво на основі особистих зв'язків; надання ексклюзивних прав з метою корисливого використання, придбання чи відволікання державних коштів і власності для «своїх»; використання чи маніпулювання службовою інформацією в особистих чи групових інтересах; інші подібні діяння.

Корупція - протиправна діяльність, яка полягає у використанні службовими особами їх прав і посадових можливостей для особистого збагачення, їх підкупність і продажність. До корупції може бути схильна будь-яка людина, що володіє владою над розподілом ресурсів, що не належать їй, на свій розсуд. Характерною ознакою корупції є конфлікт між діями посадовця та інтересами його працедавця або конфлікт між діями виборної особи з інтересами суспільства.

Багато видів корупції аналогічні шахрайству, що здійснюється посадовою особою і відносяться до категорії злочинів.
Отримана інформація буде використана як додаткове джерело для прийняття рішень. Інформуйте, будь ласка, по суті, з конкретним фактажем.

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»
держаудиторів у Херсоні 0552 263628 або на електронну пошту kherson@dkrs.gov.ua

«Телефон довіри» працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).

Сторінка Управління на Фейсбук https://www.facebook.com/pg/khersondasu ... e_internal

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 680
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Аудиторські питання - на телефонному контролі

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 26 сен 2018, 10:14

26.09.2018, з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області за номером 0552 492145. На запитання відповідатиме начальник відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Лохвіцька Тетяна Дмитрівна.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 680
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Про бюджетний фінконтроль у засобах інформації

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 02 янв 2019, 11:17

ОПРИЛЮДНЕННЯ
ГРУДЕНЬ 2018


1. Відшкодування втрат на майже 43 млн грн забезпечили державні аудитори Херсонщини протягом січня — жовтня 2018 року
http://opgks.info/?p=21329

2. Антикорупційні лінії з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на грудень 2018
http://opgks.info/?p=21326

3. В декабре госаудиторы 7 дней будут отвечать на вопросы херсонцев по телефону
https://khersondaily.com/news/v-dekabre ... o-telefonu

4. В декабре госаудиторы 7 дней будут отвечать на вопросы херсонцев по телефону
https://khersondaily.com/news/v-dekabre ... o-telefonu

5. Анонсы: что, где и когда произойдет в Херсоне и области 3 декабря
https://khersondaily.com/news/anonsy-ch ... kabrja----

6. Відшкодування втрат на майже 43 млн грн забезпечили державні аудитори Херсонщини протягом січня — жовтня 2018 року
http://chesnavlada.org/vidshkoduvannya- ... 2018-roku/

7. Бюджетний «пиріг» - на антикорупційному контролі держаудиторів Херсонщини
http://khersonci.com.ua/public/33463-by ... chini.html

8. Бюджетний «пиріг» - на антикорупційному контролі держаудиторів Херсонщини
http://strichka.com/item/85605117http:/ ... m/85605117

9. Бюджетний «пиріг» - на антикорупційному контролі держаудиторів Херсонщини
http://gopri-rda.gov.ua/ua/news/byudzhe ... sonschini-

10. Бюджетний «пиріг» - на антикорупційному контролі держаудиторів Херсонщини
http://oleshky-rda.gov.ua/pres-tsentr/n ... sonshhini/

11. Антикорупція - гостре надпитання для бюджетної сфери - аудитори
http://vistka.ks.ua/533-antikorupcya-go ... itori.html
12. Бюджетна сфера Херсонщини в антикорупційному форматі
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 426#p79426

13. Бюджетна сфера Херсонщини в антикорупційному форматі
http://ksza.ks.ua/news/society/80735-by ... chini.html

14. Лазурне через неефективні управлінські дії не отримало майже 8,1 млн гривень
http://oleshky.ua.city/economics/5635-l ... mln-griven

15. Анонсы: что, где и когда произойдет в Херсоне и области 5 декабря
https://khersondaily.com/news/anonsy-ch ... kabrja----

16. Наповнення скарбниць для громад - аудитори
http://vistka.ks.ua/femida/534-napovnen ... itori.html

17. Бюджетні надходження контролюють державні аудитории
viewtopic.php?f=73&t=1640&p=196963#p196963

18. Держаудитори знаходять резерви громадам
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 453#p79453

19. Пільги «для своїх» надто дорого коштують
http://oleshky-rda.gov.ua/pres-tsentr/n ... koshtuyut/

20. Бюджетний «пиріг» - на антикорупційному контролі держаудиторів Херсонщини
http://kakhovka-rda.gov.ua/byudzhetnij- ... sonshhini/
21. Державні аудитори забезпечили відшкодування більш ніж 43 млн. грн

https://gazeta.ks.ua/derzhavni-auditori ... 3-mln-grn/

22. Пільги «для своїх» надто дорого коштують
http://gopri-rda.gov.ua/ua/news/plgi-dl ... oshtuyut--

23. Бюджетний «пиріг» - на антикорупційному контролі держаудиторів Херсонщини
http://khoda.gov.ua/bjudzhetnij-%C2%ABp ... rsonshhini

24. Мешканців Херсонщини закликають інформувати про корупційні правопорушення
https://pik.ua/news/url/meshkantsiv-her ... orushennja

25. Херсонські аудитори дослідили шляхи та можливості для наповнення Лазурненського селищного бюджету на понад 8 млн грн
http://skadnews.in.ua/main/7769-hersons ... n-grn.html

26. Бюджетний «пиріг» - на антикорупційному контролі держаудиторів Херсонщини
http://opgks.info/?p=21359

27. Бюджетний «пиріг» - на антикорупційному контролі держаудиторів Херсонщини
http://chesnavlada.org/byudzhetnij-piri ... sonshhini/

28. Херсонські аудитори за січень – листопад забезпечили відшкодування втрат майже на 43 млн грн
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/144589

29. 11 місяців аудиторської роботи
http://vistka.ks.ua/people/537-11-msyac ... oboti.html

30. Про роботу херсонських аудиторів за 11 місяців 2018
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 485#p79485

31. Херсонські аудитори за січень – листопад забезпечили відшкодування втрат майже на 43 млн грн
viewtopic.php?f=5&t=99696#p197064

32. Херсонські аудитори забезпечили відшкодування втрат майже на 43 млн грн
https://grivna.ks.ua/news/hersonski-aud ... 43-mln-grn

33. Про кадрові питання державних аудиторів Херсонщини
http://vistka.ks.ua/anonsy/541-pro-kadr ... chini.html

34. Госаудитслужба Херсонщины предотвратила отмывание доходов почти на 4,5 млн. грн.
https://khersondaily.com/news/gosaudits ... 45-mln-grn

35. Херсонські аудитори за січень – листопад забезпечили відшкодування втрат майже на 43 млн грн
http://khoda.gov.ua/hersonsk%D1%96-audi ... 43-mln-grn

36. Херсонські аудитори зберегли державі майже 43 мільйони гривень
http://khersonci.com.ua/economics/33567 ... riven.html

37. Госаудитслужба Херсонщины предотвратила отмывание доходов почти на 4,5 млн. грн
http://nikcenter.org/newsItem/47674

38. Херсонські аудитори за січень – листопад забезпечили відшкодування втрат майже на 43 млн грн
http://oleshky-rda.gov.ua/pres-tsentr/n ... 3-mln-grn/

39. Бюджетний «пиріг» - на антикорупційному контролі держаудиторів Херсонщини
http://rdaberyslav.gov.ua/index.php/zk/ ... sonshchyny

40. Херсонські аудитори за 11 місяців цього року забезпечили відшкодування втрат майже на 43 млн грн
http://favoritekherson.co/2018/12/10/he ... 3-mln-grn/

41. Херсонські аудитори за січень – листопад забезпечили відшкодування втрат майже на 43 млн грн
http://gopri-rda.gov.ua/ua/news/--khers ... 3-mln-grn-

42. Аудитор спілкується з питань публічних закупівель та контролю у соціальній сфері
http://vistka.ks.ua/hronika-gosfinkontr ... -sfer.html

43. Пряма лінія державного аудитора
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 532#p79532

44. Чергова лінія херсонських аудиторів
viewtopic.php?f=4&t=31281&p=197155#p197155

45. Анонсы: что, где и когда произойдет в Херсоне и области 11 декабря
https://khersondaily.com/news/anonsy-ch ... kabrja----

46. Херсонське спілкування з питань держфінконтролю
http://vistka.ks.ua/actual/539-hersonsk ... rolyu.html

47. Чергова лінія з питань держфінконтролю
viewtopic.php?f=4&t=89475&p=197156#p197156

48. Херсонські аудитори спілкуються з питань держфінконтролю
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 533#p79533

49. Анонсы: что, где и когда произойдет в Херсоне и области 12 декабря
https://khersondaily.com/news/anonsy-ch ... kabrja----

50. Херсонські аудитори за січень – листопад 2018 забезпечили відшкодування втрат майже на 43 млн грн
http://opgks.info/?p=21387

51. Херсонські аудитори за січень – листопад 2018 забезпечили відшкодування втрат майже на 43 млн грн
http://chesnavlada.org/xersonski-audito ... 3-mln-grn/

52. Херсонщина без бюджетних корупціонерів - аудитори
http://khoda.gov.ua/hersonshhina-bez-bj ... --auditori

53. Херсонщина без бюджетних корупціонерів
http://oleshky-rda.gov.ua/pres-tsentr/n ... tsioneriv/

54. Херсонщина без бюджетних корупціонерів - аудитори
http://gopri-rda.gov.ua/ua/news/kherson ... -auditori-

55. Аудитори роз’яснюють, які дії належать до корупційних злочинів
http://ksza.ks.ua/news/society/80861-au ... chinv.html

56. Херсонщина - без бюджетних корупціонерів
http://khersonci.com.ua/public/33635-kh ... neriv.html

57. Фінконтрольна лінія та електронний зв’язок з аудиторами
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 647#p79647

58. Телефонний та електронний зв’язок з аудиторами
viewtopic.php?f=19&t=15869&p=197524#p197524

59. Взаємодія з питань держфінконтролю на Херсонщині
viewtopic.php?f=48&t=91367&p=197576#p197576

60. Державні аудитори взаємодіють з громадянами
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 651#p79651

61. Анонсы: что, где и когда произойдет в Херсоне и области 18 декабря
https://khersondaily.com/news/anonsy-ch ... kabrja----

62. Про публічну взаємодію херсонських аудиторів з громадянами

http://khersonci.com.ua/public/33772-pr ... nami1.html

63. Про публічну взаємодію херсонських аудиторів з громадянами
http://khersonci.com.ua/public/33772-pr ... nami1.html

64. Про публічну взаємодію державних аудиторів Херсонщини із небайдужими громадянами-антикорупціонерами
http://opgks.info/?p=21436

65. Про публічну взаємодію небайдужих громадян-антикорупціонерів з державними аудиторами
https://pik.ua/news/url/pro-publichnu-v ... auditorami

66. Анонсы: что, где и когда произойдет в Херсоне и области 19 декабря
https://khersondaily.com/news/anonsy-ch ... kabrja----

67. Про публічну взаємодію херсонських аудиторів з громадянами
http://oleshky-rda.gov.ua/pres-tsentr/n ... madyanami/

68. Про публічну взаємодію херсонських аудиторів з громадянами
http://kakhovka-rda.gov.ua/pro-publichn ... madyanami/

69. Про антикорупційну взаємодію небайдужих громадян і державних аудиторів
http://ksza.ks.ua/news/society/80968-pr ... itorv.html

70. Антикорупційний фінансовий контроль на Херсонщині
viewtopic.php?f=50&t=18269&p=197609#p197609

71. Антикорупційні заходи херсонських аудиторів
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 660#p79660

72. Про публічну взаємодію державних аудиторів Херсонщини із небайдужими громадянами-антикорупціонерами
http://chesnavlada.org/pro-publichnu-vz ... cionerami/

73. Про публічну взаємодію херсонських аудиторів з громадянами
http://gopri-rda.gov.ua/ua/news/pro-pub ... madyanami-
74. Херсонщина без бюджетних корупціонерів - аудитори
http://vrogachik-vlada.gov.ua/index.php ... lang=ru-ru

75. Фінконтрольне спілкування з державним аудитором
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 697#p79697

76. Цінну інформацію про бюджетних порушників можна повідомити аудиторам Херсонщини
http://vistka.ks.ua/hronika-gosfinkontr ... chini.html

77. Чекають інформацію про порушення у бюджетній сфері
viewtopic.php?f=4&t=2534&p=197769#p197769

78. Анонсы: что, где и когда произойдет в Херсоне и области 26 декабря
https://khersondaily.com/news/anonsy-ch ... kabrja----

79. Антикорупційні лінії херсонських аудиторів
http://vistka.ks.ua/anonsy/546-antikoru ... itorv.html

80. Херсонщина: кому повідомити про бюджетних корупціонерів
viewtopic.php?f=7&t=83153&p=197923#p197923

81. Про бюджетну корупцію повідомляють херсонським аудиторам
viewtopic.php?f=5&t=99696&p=197922#p197922

82. Антикорупційні повідомлення - херсонським аудиторам
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 797#p79797

83. Антикорупційні лінії Держаудитслужби Херсонщини
http://khersonci.com.ua/public/33876-an ... chini.html

84. Антикорупційні лінії з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на грудень 2018 року
http://kakhovka-rda.gov.ua/antikorupcij ... 2019-roku/

85. Антикорупційні лінії з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на cічень 2019
http://opgks.info/?p=21504

86. Антикорупційні лінії з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на cічень 2019
http://chesnavlada.org/antikorupcijni-l ... chen-2019/

87. Антикорупційні лінії з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на cічень 2019
http://n-sirog.gov.ua/2014-01-14-07-58- ... -2019-roku

88. Антикорупційні лінії з питань державного фінконтролю Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області на cічень 2019 року
http://gopri-rda.gov.ua/ua/news/antikor ... 2019-roku-

89. Як у січні працюватимуть Антикорупційні лінії з питань державного фінконтролю
https://pik.ua/news/url/jak-u-sichni-pr ... nkontrolju

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 680
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Регіональні фінпитання - на антикорупційному контролі

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 25 фев 2019, 16:36

АНТИКОРУПЦІЙНА ФІНДИСЦИПЛІНА ХЕРСОНЩИНИ


Органи Державної аудиторської служби, завдяки взаємодії з громадянами, працюють на виявлення та запобігання проявам бюджетної корупції

Аудитори виявляють на окремих підконтрольних об’єктах, серед суб’єктів господарювання схеми відмивання коштів і розкрадання державних ресурсів.

Невідкладне завдання - активно протидіяти бюджетним корупціонерам, забезпечити повернення державі завданої внаслідок допущених винуватцями правопорушень шкоди. У сфері уваги фахівців, передусім, земельні відносини, банківські операції, закупівля ряду товарів, робіт і послуг, використання субвенції з державного бюджету, підтримки агропромислового комплексу, фінансування будівництва.

Изображение

Розпорядники державних коштів нерідко діють на користь наближених до їх власних інтересів окремих комерційних структур. Як наслідок, інтересам громади завдаються чималі збитки. Саме на цьому, зосереджено увагу контролюючих і правоохоронних органів.

Отже, на особливому контролі - дотримання антикорупційного законодавства, комплексне дослідження бюджетних потоків.

«Телефон довіри» 0552 263628 працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).
Ось чому функціонує роками «телефон довіри». Така незамінна і вкрай ефективна форма взаємодії з громадськістю дає змогу оперативно виявити та упередити порушення фінансової дисципліни на місцях.

Веб-сторінка Управління: https://www.facebook.com/pg/khersondasu/
Електронна пошта - kherson@dkrs.gov.ua

Інформуйте, будь ласка, по суті, з конкретним фактажем.

Отримана інформація використовується як додаткове джерело для прийняття рішень. Закликаємо неухильно дотримуватися норм антикорупційного законодавства.

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 680
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Антикорупційні питання - на контролі

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 23 май 2019, 10:17

Антикорупційні діалоги з городянами

23.05.2019, 10.00-11.00, запитання - начальнику відділу організаційної роботи Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Терещенко Вікторія Володимирівна, телефон для зв’язку - 0552 491058.

27.05.2019, 10.00-11.00, на лінії - завідувач сектору роботи з персоналом Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Чікалова Вікторія Олексіївна. Телефонуйте - 0552 490424.

28.05.2019, 10.00-11.00, на запитання за номером 0552 491058 відповідатиме головний спеціаліст сектору запобігання та виявлення корупції Південного офісу Держаудитслужби Козлов Олександр Олександрович.

Крім того, громадяни Херсонщини можуть інформувати про можливі порушення фінансової дисципліни на об’єктах бюджетної сфери за телефоном (0552) 263628 або надсилати інформацію на електронну адресу kherson@dkrs.gov.ua

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Финансы»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей