Генічеська міжрайонна держфінінспекція повідомляє

Новости Генического района Херсонской области
Ответить
Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Генічеська міжрайонна держфінінспекція повідомляє

Сообщение Прес-служба ДФІ » 02 июл 2013, 09:52

З початку року зусиллями Генічеської міжрайонної державної фінансової інспекції відшкодовано 1,15 млн грн.

У І півріччі 2013 року інспекцією проведено 11 контрольних заходів. При цьому виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 1,768 млн грн.
Встановлено недоотримання фінансових ресурсів на 1,026 млн грн, з них відшкодовано 360,59 тис. грн. Зокрема, Комунальному підприємству «Генічеська ЖЕК-1» орендарі своєчасно не сплатили орендну плату на суму 78,42 тис. грн за надані в оренду нежитлові приміщення. Крім того, до Генічеського міського бюджету не надійшла частина належної їй орендної плати на суму 181,98 тис. грн. Під час інспектування орендарями перераховано кошти Підприємству на суму 75,1 тис. грн та до міського бюджету перераховано 156,0 тис. грн.

Про результати проведених ревізій правоохоронним органам надано 11 інформацій, передано 3 матеріали, за результатами їх розгляду порушено 7 кримінальних справ. На 27 посадовців складено адміністративні протоколи, до порушників бюджетного законодавства застосовано 20 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій на рахунках, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань, за результатами ревізій прийнято 32 управлінських рішення.

У липні 2013 року ревізуються КП «Генічеський міський пляж», Нижньосірогозька селищна рада, Новоолексіївське ПТУ №23.

Працює телефон довіри у Генічеську 05534 36125

Ірина Стахієва, начальник Генічеської міжрайонної державної фінансової інспекції

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Сообщение Прес-служба ДФІ » 08 окт 2013, 14:12

Фахівці Держфінінспекції і влада разом активно протидіють фактам безгосподарності і недбальства у житлово-комунальній сфері


З урахуванням результатів ревізії КП «Генічеське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» (далі – Підприємство), проведеної фінінспекторами, прийнято рішення виконкому Генічеської міської ради від 20.06.2013 № 145. В ньому йдеться про запровадження максимальних надходжень фінансових ресурсів у дохід Підприємства, забезпечення зберігання комунального майна, а також посилення контролю за проведенням фінансово-господарської діяльності комунальними підприємствами, засновником яких є Генічеська міська рада.

Не зважаючи на підвищення рівня внутрішнього фінансового контролю з боку більшості органів місцевої влади, стан дотримання фінансово-бюджетної дисципліни на окремих об’єктах залишається незадовільним. Зокрема, 13 юридичних осіб, всупереч рішенню виконкому Генічеської міської ради від 16 лютого 2012 року №53 лише частково сплачували Підприємству за отримані послуги за водовідведення і водопостачання.

Іншими підприємствами Генічеська, що скидали в каналізаційну мережу стічні води з підвищеним вмістом шкідливих речовин, не сплачено в повному обсязі вартість отриманих послуг. Як з’ясували фінансові інспектори, через невиконання вимог Типового договору та нехтування Правилами приймання промислових стічних вод, затверджених рішенням виконкому Генічеської міської ради, сума недоотриманих Підприємством коштів склала 623,5 тис грн.

Державними фінінспекторами встановлено також факт завищення вартості будівельних робіт громадського туалету по проспекту Миру,52 у місті Генічеську на суму 32,7 тис. грн.

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Результати

Сообщение Прес-служба ДФІ » 12 ноя 2013, 11:21

За 10 місяців 2013 року Генічеська міжрайонна державна фінансова інспекція забезпечила відшкодування втрат на 1,92 млн грн

За десять місяців 2013 року Генічеською міжрайонною держфінінспекцією проведено контрольні заходи з питань використання фінансових ресурсів, державного і комунального майна в межах 4-ох адміністративних одиниць області (в Генічеському, Іванівському, Нижньосірогозькому та Новотроїцькому районах).

Упродовж січня–жовтня 2013 року фахівці Генічеської МДФІ забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 1,92 млн грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств додатково надійшло 0,97 млн грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат та недостач ресурсів на суму 0,95 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 51 управлінське рішення.

У 29 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань та зменшення бюджетних призначень.

До суду пред’явлено 5 позовів щодо відшкодування винними особами втрат матеріальних і фінансових ресурсів.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 9 досудових розслідування. Ще 4 досудових розслідувань розпочато за результатами участі фінінспекторів як залучених спеціалістів у перевірках, що їх проводили правоохоронні структури.

За допущені порушення 36 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 6 – до дисциплінарної та матеріальної, 1 особу звільнено із займаної посади.

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Про відшкодування

Сообщение Прес-служба ДФІ » 05 дек 2013, 14:58

Генічеська МДФІ за 11 місяців 2013 року
забезпечила відшкодування втрат на 1,95 млн грнПротягом січня – листопада 2013 року фахівці Генічеської МДФІ забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 1,95 млн грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій та підприємств додатково надійшло 0,98 млн грн. Відшкодовано і поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач на суму понад 0,97 млн грн.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 15 досудових розслідувань.

До установ та підприємств, посадові особи яких порушили бюджетне законодавство, застосовано 26 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень.

До суду пред'явлено 9 позовів щодо відшкодування втрат ресурсів на загальну суму понад 1,13 млн грн. 5 позови ініційовано перед органами прокуратури та установами.

За допущені фінансові порушення 98 посадових осіб підприємств, установ та організацій притягнуто до адміністративної, 6– до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Результати роботи фінінспекторів

Сообщение Прес-служба ДФІ » 28 янв 2014, 13:59

«ЧУТЛИВІ» КОШТИ РЕВІЗОРА
Про результати роботи фінінспекторів за 2013 рік розповідає
начальник Генічеської міжрайонної держфінінспекції Ірина Стахієва


- Ірино Іванівно, якими були завдання фінінспекторів протягом 2013 року?
- Проведено 18 контрольних заходів на 18 підконтрольних об’єктах Генічеського, Іванівського, Нижньосірогозького та Новотроїцького районів. При цьому виявлено втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 2,45 млн грн. Нами до підконтрольних об’єктів бюджетної сфери направлено інформацій, після розгляду яких керівники установ, підприємств і організацій прийняли 53 управлінських рішення. Застосовано 27 фінансових санкцій за порушення бюджетного законодавства. Притягнуто до дисциплінарної відповідальності 6 осіб, з яких одного посадовця звільнено з займаної посади.

- Розкажіть, будь ласка, про проведені контрольні заходи.
- Херсонськими фінінспекторами забезпечено відшкодування порушень на суму 307,8 тис. грн за результатами ревізії місцевих бюджетів на території Генічеського району. Встановлено, що бюджетами недоотримано понад 428 тис. грн від оренди комунального майна у місті Генічеську. Від діяльності по забезпеченню паркування транспортних засобів до місцевих бюджетів Генічеського району надійшло лише 379 тис. грн, що менше від наявних можливостей. Не надходила в повному обсязі плата за користування місцями під розташування рекламних засобів.
Також виявлено недоліки по надходженню до бюджетів плати за підприємницьку діяльність, від спеціального використання лісових ресурсів тощо. Допускалися й помилки при складанні розрахунків пайових внесків від забудовників, через що до бюджету не надійшли 25,5 тис. грн. Бюджетами Генічеська і Новоолексіївки загалом втрачено понад 750 тис. грн від сплати за оренду землі за заниженими ставками.
Забезпечено відшкодування порушень на суму 307,8 тис. грн. У 10 випадках застосовано фінансові санкції, складено 35 адміністративних протоколів. Про результати ревізій проінформовано правоохоронні органи.
- Наведіть приклад ревізії, що проходила в сусідньому районі.
- Приміром, коли фінінспектори виявили порушень в Новотроїцькому управлінні водного господарства загалом на суму 578,45 тис. грн за ІІ півріччя 2010 року, 2011, 2012 роки. Зокрема, всупереч умовам договорів про надання послуг, пов’язаних із подачею води на полив агрокультур, Управлінням неправомірно витрачено бюджетних коштів по оплаті вартості електроенергії на загальну суму 373,1 тис. грн. При цьому заборгованість аграріїв по розрахунках за спожиту електроенергію не рахувалася.
У 2011 - 2012 роках, за відсутності виконання основних функцій по перекачці води на зрошення, машиністам і трактористам безпідставно нараховано та виплачено надбавок і доплат, начебто за розширену зону обслуговування, водночас із проведенням консервації технічних об’єктів після закінчення поливного сезону, на загальну суму 26,17 тис. грн.
Управлінням незаконно сплачено 38,74 тис. грн за відсутності первинних бухгалтерських документів, що підтверджують виконання робіт технікою, орендованою у ТОВ «Трансводсервіс».
По укладеним з договорам про надання послуг, пов’язаних з подачею води на полив сільськогосподарських культур, не нараховано пеню за несвоєчасне виконання агропідприємствами договірних зобов’язань, через що Управлінням недоотримано доходів від основної діяльності на загальну суму 31,98 тис. грн.
Сторонній організації, без фактичного підтвердження виконання водолазних робіт, поточного ремонту трансформатора та енергоаудиту насосних станцій, необгрунтовано сплачено 10,6 тис. грн.
За результатами ревізії підконтрольному об’єкту направлено обов’язкові вимоги по відшкодуванню порушень та притягненню винних осіб до відповідальності. Матеріали інспектування направлено правоохоронному органу.
- Якими були взаємини з владою,правоохоронними органами і пресою?
- Загалом до місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування разом із проектами рішень направлено інформації, на основі яких прийнято 17 управлінських рішень. Від правоохоронних органів надійшло та прийнято до виконання та виконано звернення про проведення ревізії в КП «Генічеський міський пляж». До правоохоронних органів передано 7 матеріалів ревізій, за результатами розгляду яких порушено 11 кримінальних справ. Крім того, правоохоронними органами порушено 4 кримінальні справи за результатами проведених з ними сумісних перевірок, за участю працівників МДФІ в якості спеціалістів. Складено 43 протоколи про адміністративну відповідальність на суму 9,89 тис. грн.
До речі, через засоби масової інформації оприлюднено 53 матеріали.

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Про заходи

Сообщение Прес-служба ДФІ » 27 мар 2014, 10:27

ФІНАНСОВА ДИСЦИПЛІНА КОНТРОЛЮЄТЬСЯ
разом із правоохоронцями

Більше двох років тому функціонує Генічеська міжрайонна державна фінансова інспекція, працівники якої проводять контрольні заходи в Генічеському, Іванівському, Нижньосірогозькому та Новотроїцькому районах.
На окремих підприємствах, установах та організаціях встановлено порушення фінансової дисципліни. Контрольними заходами виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат (недоотримання бюджетами та установами, фізичними особами власних надходжень, незаконні, нецільові видатки та недостачі).
При цьому правоохоронні структури отримують матеріали ревізій у разі встановлення порушень бюджетногозаконодавства, що передбачають кримінальну відповідальність,
З початку 2014 року до правоохоронних органів надішли матеріали всіх спільних перевірок, здійснених фінінспекторами і силовими структурами у межах Генічеського, Іванівського, Нижньосірогозького та Новотроїцького районів. Зокрема, спільні перевірки проведено разом із Прокуратурою Генічеського району, Генічеським МРВ УСБУ України в Херсонській області, Нижньосірогозькою міжрайонною і Новотроїцькою районною прокуратурами.
Приміром, відтепер матеріали спільної перевірці КП "Іванівський комунальний сервіс" долучені до кримінальної справи.

А за результатами спільних заходів, проведених у 2013 році, вже відкрито 9 кримінальних проваджень. За наслідками ревізування Дружбівської сільської ради Іванівського району розпочато 3 кримінальних провадження, які внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12013230210000482 за ч.1 ст. 366 ККУ, № 12013230210000483 за ч.1 ст.191 ККУ, № 12013230210000761 за ч.1 ст. 366 ККУ.
Після перевірки Громадської організації "Квітуче село" та МПП "Компоньюс" розпочато 6 кримінальних проваджень у ЄРДР № 12013230220000616 за ч.2 ст.191 ККУ, № 12013230220001020 за ч.1 ст366 ККУ, № 12013230220001021 за ч.2 ст.191 ККУ, № 12013230220001022 за ч.1.ст.366 ККУ. №12013230220001055 за ч.2 ст.191 ККУ, №12013230220001056 за ч.1 ст. 366 ККУ.

Крім того, фахівці інспекції звертаються до суду в інтересах держави, якщо підконтрольною установою не забезпечено виконання вимог до усунення виявлених під час здійснення державного фінансового контролю порушень законодавства з питань збереження і використання майна.

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Результати за кввартал

Сообщение Прес-служба ДФІ » 17 апр 2014, 12:39

За 3 місяці 2014 року фахівці Генічеської міжрайонної держфінінспекції забезпечила відшкодування втрат на 465 тис. грн

Фахівці Генічеської міжрайонної держфінінспекції упродовж січня – березня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 465 тис. грн. Зокрема, до бюджетів різних рівнів, підприємств, установ та організацій додатково надійшло 138 тис. грн. Відшкодовано незаконні, нецільові витрати та недостачі ресурсів на суму 327 тис. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 11 управлінських рішень.

До суду пред’явлено 1 позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 1 досудове розслідування.

За допущені порушення 9 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Діяльність за півріччя

Сообщение Прес-служба ДФІ » 15 июл 2014, 16:45

У січні – червні 2014 року Генічеська міжрайонна державна фінансова інспекція забезпечила відшкодування втрат на суму майже півмільйона грн


Фахівці Генічеської МДФІ протягом січня – червня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму більш як 490,00 тис. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ та організацій додатково надійшло понад 159 тис.грн. Відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат і недостач ресурсів на суму майже 333 тис. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 13 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 12 досудових розслідувань.

До підприємств та установ, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 11 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках та призупинення бюджетних асигнувань. Також за поданням інспекції у 3 випадках зменшено бюджетних призначень на загальну суму понад 179 тис. грн.

Фахівці інспекції пред’явили до суду 2 позови щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму понад 100 тис. грн.

За вчинені фінансові порушення 14 посадових осіб притягнуто до адміністративної, дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Звіт за 9 місяців

Сообщение Прес-служба ДФІ » 14 окт 2014, 10:57

Фахівці Генічеської МДФІ протягом січня – вересня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 665 тис. грн.
Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ та організацій додатково надійшло понад 187 тис. грн. Відшкодовано і поновлено нецільових та незаконних витрат і недостач ресурсів на суму більше ніж 478 тис. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 18 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 3 досудових розслідування.

До підприємств та установ, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 22 фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках та призупинення бюджетних асигнувань. Також за поданням інспекції зменшено бюджетних призначень на загальну суму понад 179.91 тис. грн.

За вчинені фінансові порушення 20 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 2 – до дисциплінарної та матеріальної.

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Генічеський, Іванівський, Новотроїцький та Нижньосірогозький райони

Сообщение Прес-служба ДФІ » 22 янв 2015, 16:46

Фінансовий контроль
за державними коштами і майном. Повсякчас.


26 січня – 22 роки Державній фінансовій інспекції України

1993 року був підписаний Закон № 2939-XII «Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні», яким визначено статус державної контрольно-ревізійної служби, її функції та правові основи діяльності. В зв’язку зі змінами законодавства в 2011 році Служба реформувалася.

Повноваження в межах чинного законодавства на території Генічеського, Іванівського, Новотроїцького та Нижньосірогозького районів виконує Генічеська міжрайонна державна фінансова інспекція.

До функцій фінансової інспекції належать: проведення ревізій фінансової діяльності, стану збереження коштів і матеріальних цінностей, достовірності обліку і звітності у міністерствах та інших органах виконавчої влади, в державних фондах, в бюджетних установах, а також на підприємствах, в установах і організаціях, які отримують кошти з бюджету та з державних валютних фондів.
Маємо чіткі вимоги до якості проведених контрольних заходів. Державою поставлені нові завдання перед Службою. Зокрема, при визначенні об’єктів контролю враховуються дані про фінансові показники. Крім того, перед виходом на ревізію розраховуються ступені ризику діяльності підконтрольних установ. Передусім ставиться акцент на об’єктах з великими обсягами бюджетного фінансування, збиткових державних та комунального підприємствах.

На постійному контролі - питання дотримання законодавства, щодо державних закупівель.
Співпраця із засобами інформації дозволяє розповідати через шпальти газет про проведені результативні контрольні заходи.

Відповідальна справа – здійснення державного фінансового контролю. Більш характерними серед багатьох місцевих рад є порушення при здачі в оренду та продажу земельних ділянок, що знаходяться у комунальній власності. Одним з таких порушень є користування ділянками без відповідних правовстановлюючих документів. І знову ж таки, причиною цього порушення можна назвати недостатній контроль зі сторони керівництва місцевих рад та їх пасивна позиція з цього питання.

Працівники самоврядних структур чудово поінформовані про те, хто саме й де незаконно використовує ділянку під ведення особистого фермерського господарства або ж під заклад торгівлі. Тому вкотре наголошуємо на вжитті відповідних дій з цього приводу для забезпечення наповнення бюджетів усіх рівнів довгоочікуваними надходженнями. Адже саме на місцеву владу Законом покладено обов’язок правомірно укладати договори на орендування землі за межами населених пунктів.

Слід додати, що переважно при проведенні інспектування можна спостерігати деяке пожвавлення в надходженні коштів до місцевого бюджету. Остерігаючись серйозних наслідків, орендарі одразу ж, у ході ревізії, починають сплачувати кошти за користування землею.

У 2014 році Генічеською міжрайонною державною фінансовою інспекцією під час проведення 15 ревізій виявлено порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму 1,37 млн грн, з яких відшкодовано 0,81 млн грн.

До підприємств та установ, під час ревізій яких виявлено порушення чинного законодавства, застосовано 11 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках та призупинення бюджетних асигнувань. Також за поданням інспекції у 6 випадках зменшено бюджетних призначень на суму 167,4 тис. грн.

За вчинені фінансові порушення 26 посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності, 3 – до дисциплінарної та матеріальної відповідальності.

Генічеська міжрайонна державна фінансова інспекція й надалі протидіятиме незаконному і нецільовому використанню коштів, безгосподарності, злочинному зазіханню на державне і комунальне майно, утверджує належний порядок у веденні бухгалтерського обліку та фінансової звітності.


І.І.Стахієва, начальник Генічеської міжрайонної державної фінансової інспекції

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Курортна громада

Сообщение Прес-служба ДФІ » 03 июн 2015, 15:08

На Херсонщині Щасливцевська сільрада порушила фінансову дисципліну на суму понад 410 тис. грн

Фахівцями Держфінінспекції встановлено порушень у Щасливцевській сільраді Генічеського району на загальну суму 410,64 тис. грн.

Зокрема, з причини невиконання ТОВ «Оскар-Генічеськ» вимог діючого законодавства щодо пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту, бюджетом розвитку Щасливцевського сільського бюджету недоотримано доходів у сумі 257,5 тис. грн. Тому під час ревізії між ТОВ «Оскар-Генічеськ» та сільською радою укладено договір про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів сільради, з оплатою частинами відповідно до обумовленого графіку.

Упродовж останніх трьох років державним та сільським бюджетами недоотримано фінансових ресурсів по укладеному договору купівлі-продажу земельної ділянки, термін оплати по якому наступив, в сумі 57,12 тис. грн.

Ревізією дотримання законодавства при проведенні розрахунків за спожиті сторонніми юридичними особами комунальні послуги, облік яких здійснюється по загальним з сільрадою лічильникам, а також послуг зв’язку та інтернету, встановлено, що органом місцевого самоврядування за окремі періоди не виставлялись рахунки за послуги, спожиті сторонніми юридичними особами, на загальну суму 36,59 тис. грн.

Про результати ревізії поінформовано правоохоронний орган.

Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Звіт за 6 місяців

Сообщение Прес-служба ДФІ » 09 июл 2015, 16:16

За 6 місяців 2015 року фахівці Генічеської міжрайонної держфінінспекції забезпечила відшкодування втрат понад 2,5 млн. грн.

Фахівці Генічеської міжрайонної держфінінспекції упродовж січня – червня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 2,5 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств та установ прийняли 9 управлінських рішень.

До суду пред’явлено 1 позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 6 досудових розслідувань.

За допущені порушення 6 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Генический район»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей