Про фінансовий контроль

Новости финансов. При перепечатке из других изданий обязательно наличие (гипер)ссылки на источник информации
Прес-служба ДФІ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 779
Зарегистрирован: 03 янв 2012, 11:32

Фінконтроль в інших регіонах

Сообщение Прес-служба ДФІ » 07 ноя 2016, 15:42

Фінінспектори Харківщини виявили втрат майже на 900 тис. грн під час ревізії Харківської лісової науково-дослідної станції

Фахівці Держфінінспекції в Харківській області виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму майже 930 тис. грн під час ревізії державного підприємства "Харківська лісова науково-дослідна станція".

Зокрема, підприємство безпідставно витратило 623 тис. грн на оплату проживання мешканців гуртожитку.

Окрім того, через завищення потреби в бюджетних асигнуваннях станція зайво отримала та витратила 166 тис. грн, передбачених у бюджеті на ведення лісового і мисливського господарства.

Також на підприємстві працівникам зайво виплатили зарплату, за завищеною вартістю оплатили послуги з перевезення лісопродукції та реалізовували її за заниженими цінами тощо.

За недотримання законодавства 12 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, до станції застосовано захід впливу, а саме зупинення операцій з бюджетними коштами.

Про результати ревізії поінформовано Дергачівську місцеву прокуратуру Харківської області.
Прес-служба Держфінінспекції в Харківській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 562
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

ІТ-аудит

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 17 ноя 2016, 12:39

Перші практичні кроки у сфері ІТ-аудиту
Прес-служба Держфінінспекції України

У межах міжнародної співпраці між Державною фінансовою інспекцією України та Міністерством фінансів Королівства Нідерланди з 11 по 13 травня 2016 року для вітчизняних внутрішніх аудиторів вперше було організовано та проведено практичний тренінг із основних аспектів організації та проведення ІТ-аудиту.

ІТ-аудит – це відносно новий напрям проведення внутрішнього аудиту в Україні, який на сучасному етапі ще не визначено у Стандартах внутрішнього аудиту, затверджених наказом Міністерства фінансів України від 04.10.2011 № 1247. Проте у міжнародній практиці ІТ-аудит вже досить давно застосовується та набуває дедалі більшої актуальності. Адже в умовах стрімкого розвитку інфраструктури та поглиблення інформатизації процесів ефективність діяльності підприємств, установ та організацій все більше залежить від інформаційних технологій, що використовуються в системах управління.

У цьому навчальному заході взяли участь 20 внутрішніх аудиторів із 13 центральних органів виконавчої влади та Київської міської державної адміністрації.

Тренінг проводили керівник українсько-голландського проекту Ян ван Тайнен, співкерівник проекту Руслана Рудніцька, міжнародні експерти з Королівства Нідерландів Манфред ван Кестерен та Герард ван ден Берг за участю фахівців Управління гармонізації державного внутрішнього фінансового контролю Держфінінспекції.

Перша частина навчального заходу була присвячена розгляду теоретичних аспектів щодо специфіки організації та проведення ІТ-аудиту, його суті та об'єктів, порядку проведення та інструментів, які застосовуються під час дослідження питань ІТ-аудиту. Крім того, для розуміння учасниками тренінгу об'єктів ІТ-аудиту презентовано ключові аспекти з діяльності у сфері інформаційних технологій, зокрема, ІТ-управління, ІТ-середовище контролю та ІТ-ризики.

Друга частина тренінгу була присвячена представленню учасникам попередніх результатів реалізації пілотного проекту з проведення внутрішнього аудиту ефективності з елементами ІТ-аудиту в Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України.

Зокрема, презентовано такий аспект проведення ІТ-аудиту, як обрання (адаптування) критеріїв аудиту, керуючись стандартами CobIT (Control Objectives forInformation and Related Technologies).

Зі свого боку, для кращого розуміння отриманих теоретичних знань внутрішні аудитори вперше спробували на практичному прикладі описати ІТ середовище, визначити слабкі сторони ІТ-середовища, наявні/потенційні ризики та основні критерії ІТ-аудиту для проведення внутрішнього аудиту ефективності з елементами ІТ-аудиту.

За результатами проведеного тестування державним внутрішнім аудиторам вручено свідоцтва про його успішне завершення.

Загалом державні внутрішні аудитори висловили задоволення участю у подібному навчальному заході, оскільки отримали не лише чіткі й конкретні відповіді на найбільш актуальні запитання, а й спробували вперше у практичній площині застосувати здобуті теоретичні знання для визначення об’єкта, мети та критеріїв ІТ-аудиту.
Більше новин: http://www.dkrs.gov.ua/

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 562
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Пряма лінія і державний фінконтроль.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 07 сен 2017, 09:22

08.09.2017 року з 15.00 до 16.00 «Пряма телефонна лінія» 0552 492145. На запитання відповідатиме заступник начальника відділу контролю в аграрній галузі, екології та природокористування Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Ватаг Ігор Миколайович.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 562
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Пряма лінія керівника херсонських аудиторів.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 10 янв 2018, 14:30

На зв’язку – Південний офіс Держаудитслужби

Серед перших наказів Південного офісу Держаудитслужби у новому 2018 році, - наказ про вдосконалення порядку проведення «прямих телефонних ліній». Його створено для підвищення ефективності зворотного зв’язку з громадськістю, надання інформаційно-консультативної (правової) допомоги громадянам, забезпечення прозорості в діяльності Південного офісу Держаудитслужби.

Відтепер кожної І та ІІІ середи місяця з 10.00 до 12.00 «прямі телефонні лінії» в Управлінні Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області – за номером (0552) 22-64-85 начальник Управління Дмитро Валерійович Круковський.

Поряд з цим, нагадуємо про електронну скриньку Офісу за адресою doviraaudit@gmail.com з метою надання можливості громадськості інформувати керівництво Південного офісу Держаудитслужби про порушення фінансово-бюджетної дисципліни на об’єктах контролю.
Електронна адреса державних аудиторів у Херсоні - kherson@dkrs.gov.ua

Крім того, телефон довіри 0552 263628 працює щодня, крім вихідних і святкових днів, з 9 до 18 (у п'ятницю - до 16.45).

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області


ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 562
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Фінансовий контроль у першому кварталі

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 10 апр 2018, 14:39

Херсонські аудитори в січні-березні 2018 року забезпечили відшкодування втрат на понад 34 млн грн

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Протягом першого кварталу 2018 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 34,5 млн грн.

За результатами ревізій, перевірок та державних фінансових аудитів керівники місцевих органів влади, підприємств і установ прийняли 34 управлінські рішення.

За матеріалами контрольних заходів розпочато шість досудових розслідувань.

Протягом зазначеного періоду аудитори ініціювали перед органами прокуратури та об’єктом контролю пред’явлення до суду трьох позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів.

До підприємств та установ, де виявлено порушення, застосовано три заходи впливу (зупинення операцій із бюджетними коштами).

За порушення фінансової дисципліни 38 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, двох – до матеріальної, ще двох – до дисциплінарної.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 562
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Результати фінконтролю за чотири місяці 2018

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 16 май 2018, 10:52

Відшкодування втрат на суму понад 34 млн грн забезпечили херсонські аудитори протягом січня – квітня 2018 року

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Працівники Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 34,6 млн грн протягом січня – квітня 2018 року.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 35 управлінських рішень. За порушення фінансової дисципліни 46 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, чотири – до дисциплінарної та матеріальної.

Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій розпочали сім досудових розслідувань.

Правоохоронним органам передано 17 матеріалів контрольних заходів для відповідного реагування.

Херсонські аудитори ініціювали чотири позови щодо усунення виявлених порушень перед органами прокуратури та об'єктами контролю. До установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано три заходи впливу (зупинення операцій з бюджетними коштами).

Крім того, за результатами державних фінансових аудитів об’єкти контролю врахували 26 пропозицій, які надали державні аудитори.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 562
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Херсонський фінансовий контроль- публічний

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 17 июл 2018, 11:21

Серед перших наказів Південного офісу Держаудитслужби у 2018 році - про вдосконалення порядку проведення «прямих телефонних ліній». Його створено для підвищення ефективності зворотного зв’язку з громадськістю, надання інформаційно-консультативної (правової) допомоги громадянам, забезпечення прозорості в діяльності Південного офісу Держаудитслужби.

Кожної І та ІІІ середи місяця з 10.00 до 12.00, за номером (0552) 22-64-85 - «прямі телефонні лінії». На зв’язку - начальник Управління Дмитро Валерійович Круковський.

Поряд із цим, нагадуємо про електронну скриньку Офісу за адресою doviraaudit@gmail.com з метою надання можливості громадськості інформувати керівництво Південного офісу Держаудитслужби про порушення фінансово-бюджетної дисципліни на об’єктах контролю.

Електронна адреса державних аудиторів у Херсоні - kherson@dkrs.gov.ua

Окрім того, кожний громадянин Херсонщини можуть інформувати про можливі порушення фінансово-бюджетної дисципліни та надіслати інформацію, скаргу або запитання на електронну адресу kherson@dkrs.gov.ua
Управління нагадує жителям Херсона і Херсонщини про можливість отримати інформацію з питань здійснення державного фінансового контролю за «телефоном довіри» (0552) 263628.
18 липня 2018 року, для підвищення ефективності зворотного зв’язку, з 10.00 до 12.00 - «Пряма телефонна лінія» 0552 226485. На запитання жителів області відповідатиме начальник Управління Південного офісу в Херсонській області Дмитро Валерійович Круковський.

Попередній запис на особистий прийом проводиться за телефоном (0552) 226485.

Сторінка Управління на Фейсбук: https://www.facebook.com/pg/khersondasu ... e_internal

Довідково:
-упродовж першого півріччя 2018 висвітлено 107 матеріалів в електронних засобах інформації про проведення 48 телефонних ліній з херсонськими державними аудиторами;
- про діяльність державних аудиторів розміщено 197 текстів на офіційних веб-сайтах органів місцевого самоврядування і влади. Зокрема, на сайті ОДА- 49, сайтах РДА – 148;
-у 152-ох матеріалах вказаний номер «телефону довіри».

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 562
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Оприлюднення матеріалів з питань державного фінансового контролю

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 03 авг 2018, 08:59

Липень 2018
Оприлюднення матеріалів з питань державного фінконтролю на Херсонщині

1. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 2 липня
http://www.grivna.ks.ua/news/sogodni-u- ... a-2-lipnya

2. Розтринькали бюджетні мільйони
http://www.golos.com.ua/news/78521

3. Про публічність державних аудиторів Херсонщини
http://khersonci.com.ua/public/30672-pr ... chini.html

4. Аудит морських портів: працівники Херсонської філії донарахували собі зайвих виплат на оздоровлення
http://most.ks.ua/news/type/1/url/audit ... orovlennja

5. В Херсонском филиале АМПУ выявлены финансовые злоупотребления
http://khersonline.net/novosti/ekonomik ... eniya.html

6. Публічний підхід до аудиторської роботи на Херсонщині
http://vistka.ks.ua/anonsy/444-publchni ... schin.html

7. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 4 липня
http://www.grivna.ks.ua/news/sogodni-u- ... a-4-lipnya

8. Державні аудитори працюють публічно
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 951#p76951

9. Пряма лінія керівника держаудиторів Херсонщини
viewtopic.php?f=4&t=89475&p=188795#p188795

10. Про публічність державних аудиторів Херсонщини
http://kakhovka-rda.gov.ua/pro-publichn ... sonshhini/

11. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 10 липня
http://www.grivna.ks.ua/news/sogodni-u- ... -10-lipnya

12. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 12 липня

http://www.grivna.ks.ua/news/sogodni-u- ... -12-lipnya

13. На прямій телефонній лінії - держаудитор
http://vistka.ks.ua/hronika-gosfinkontr ... ditor.html

14. Контрольні заходи державних аудиторів
http://vistka.ks.ua/actual/452-kontroln ... itorv.html

15. Херсонські аудитори про контрольні заходи
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 068#p77068

16. Аудиторські заходи на Херсонщині
viewtopic.php?f=7&t=83153&p=189187#p189187

17. Державні аудитори працюють публічно
http://vistka.ks.ua/hronika-gosfinkontr ... lchno.html

18. Херсонські аудитори в публічному полі
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 174#p77174

19. Херсонський фінансовий контроль - публічний
viewtopic.php?f=50&t=18269&p=189488#p189488

20. Умер бывший начальник облКРУ
http://khersonline.net/novosti/obschest ... blkru.html

21. Умер бывший начальник облКРУ
https://khersondaily.com/news/umer-byvs ... nik-oblkru

22. Співчуття від державних аудиторів
http://khersonci.com.ua/public/24-stran ... toriv.html

23. Про публічність державних аудиторів Херсонщини
http://oleshky-rda.gov.ua/pres-tsentr/n ... auditoriv/

24. Бюджетних корупціонерів здає громада
http://volexrda.gov.ua/index.php?option ... &Itemid=13
25. Як себе поводять корупціонери?
http://volexrda.gov.ua/index.php?option ... &Itemid=13
26. Як себе поводять корупціонери?
http://kakhovka-rda.gov.ua/yak-sebe-pov ... more-35133

27. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 23 липня
http://www.grivna.ks.ua/news/sogodni-u- ... -23-lipnya

28. Сьогодні у Херсоні: анонси подій на 27 липня
http://www.grivna.ks.ua/news/sogodni-u- ... -27-lipnya

29. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
http://www.dkrs.gov.ua/kru/uk/publish/article/141394

30. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
https://www.kmu.gov.ua/ua/news/hersonsk ... 93-mln-grn

31. Херсонські аудитори за шість місяців відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
http://ksza.ks.ua/news/economics/78818- ... n-grn.html

32. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
http://khoda.gov.ua/hersonsk%D1%96-audi ... -3-mln-grn

33. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
http://kherson-news.info/main-news/hers ... 3-mln-grn/

34. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
https://www.0552.ua/news/2108247

35. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
http://kakhovka-rda.gov.ua/xersonski-au ... more-35442

36. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
http://rdaberyslav.gov.ua/index.php/zk/ ... -3-mln-hrn

37. Херсонські аудитори за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
http://volexrda.gov.ua/index.php?option ... &Itemid=13

38. Аудитори Херсонщини за шість місяців 2018 року відшкодували втрат на понад 39,3 млн грн
http://favoritebelozerka.com/2018/07/26 ... 3-mln-grn/

39. Херсонські аудитори проти бюджетних корупціонерів
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 385#p77385

40. Держаіні аудитори проти бюджетних корупціонерів
viewtopic.php?f=5&t=99696&p=190106#p190106

41. Херсонські аудитори протидіють бюджетним корупціонерам
http://vistka.ks.ua/femida/455-hersonsk ... neram.html

42. Вагомі результати херсонських аудиторів
http://vistka.ks.ua/people/456-vagom-re ... itorv.html
43. Державні аудитори повідомили піврічні результати
http://ks-forum.in.ua/viewtopic.php?f=5 ... 386#p77386

44. Держаудитори Херсонщини: результати за півроку
viewtopic.php?f=7&t=83153&p=190109#p190109

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Финансы»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей