Причини втрати Криму Україною

Новости Украины. При перепечатке из других изданий обязательно наличие (гипер)ссылки на источник информации
Ответить
Аватара пользователя
Владимир Сергеевич
Собеседник
Сообщения: 51
Зарегистрирован: 22 ноя 2012, 10:51
Откуда: Г. Радомышль

Причини втрати Криму Україною

Сообщение Владимир Сергеевич » 03 июл 2014, 11:22

Причини втрати Криму Україною.:oops:

Причин втрати Криму Україною, за великим рахунком, - ШІСТЬ. Якщо одну з причин нівелювати або заздалегідь усунути то, вважаю, сьогодні Крим був би українським… Та пізно!!!

Перша причина - "Майдан 13-14", анти-правомірно створений в листопаді 2013 р., підштовхнув Януковича до зради і втечі, а його /Януковича/ не конституційне усунення від влади - розв'язало руки і подало практичний приклад Путіну в тому, що можна діяти теж не законно при анексії Криму. Немає Майдану - і Крим сьогодні наш!!!

Друга – зрада Президента Януковича, який мав у своєму прямому підпорядкуванні усі силові структури Держави, особисто не проявив твердості при вжитті заходів по стабілізації положення в Державі, а потім боязко і підло залишив країну в найважчу годину для усього народу і своїх прибічників, чим безмірно ускладнив положення в країні і фактично своєю втечею створив рецидив руйнування територіальної цілісністі української Держави! Немає "втечі Януковича" - у Путіна немає головного ФОРМАЛЬНОГО приводу НА АНЕКСІЮ Криму – і Крим сьогодні за підтримки Європи НАШ!

Третя - те, що Європа і США, зпираючись на некомпетентну, голослівну інтернет-підтримку частиною населення України «Майдану», не маючи об'єктивної інформації і не прагнучи до отримання профинформации по подіях на Україні і, таким чином, не володіючи реальною ситуацією ВІДНОСНО СУТІ Майдан- 13, - спочатку помилково ідейно підтримали Майдан- 13, а не констітуційний уряд Януковича, і, потім, відразу ж помилково політично підтримали і новий уряд України, - після не конституційного майданно-силового усунення Януковича. Без ОФІЦІЙНОЇ підтримки США і Європи Майдан би розвалився ще в грудні. Немає Майдану - Крим сьогодні наш!!!

Четверта. Витрати розвалу СРСР. Міжнародно-офіційна дислокація Чорноморського флоту Росії в Криму. Не маючи своїх "дозволених" військ в Криму, Путін війська ЗА ДОЗВОЛОМ ДУМИ в Крим при протидії Європи не ввів би!!!

П'ята!!! Демонстративно-силові дії Росії по відношенню до України, з подальшою анексією Криму, - є такими, що тотожні діям Гітлера на початку другої світової війни відносно анексії малих сусідніх держав. Ці дії Росії ОДНОЗНАЧНО суперечать Міжнародному праву.

Шоста – помилки та бездіяльність нового Уряду Держави, - прийнятий ПОМИЛКОВО Закон України про одну /єдину/ УКРАЇНСЬКУ державну мову і, натомість, - повна силова, можливо умисна /?/ НЕ ПРОТИДІЯ нинішнього центрального Київського керівництва силовому захопленню Росією Криму в перших числах березня 2014г
Владимир Озерянко

Skripach
Собеседник
Сообщения: 22
Зарегистрирован: 06 фев 2018, 23:14

Re: Причини втрати Криму Україною

Сообщение Skripach » 18 дек 2018, 14:16

Ну по поводу пятого пункта, мне кажется если бы штаты и нато не полезли бы со своими базами в европу, может и Крым России нафиг не нужен был бы, а так это противодействие

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «Украина»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 2 гостя