За поверку счетчиков теперь не имеют права требовать плату

Новости жилищно-коммунального хозяйства. При перепечатке из других изданий обязательно наличие (гипер)ссылки на источник информации
Ответить
Хелла
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 3621
Зарегистрирован: 16 ноя 2010, 16:21
Откуда: Херсон
Контактная информация:

За поверку счетчиков теперь не имеют права требовать плату

Сообщение Хелла » 18 фев 2016, 12:05


Віктор81
Молчаливый
Сообщения: 1
Зарегистрирован: 20 фев 2017, 16:20

Re: За поверку счетчиков теперь не имеют права требовать плату

Сообщение Віктор81 » 22 фев 2017, 11:21

Со мной произошел удивительный случай с этим счетчиком, значит поменял я у себя в квартире все лампы на светодиодные, потребление света упало сразу в 2 раза, и уже через месяц приезжают ресовцы и говорят - что счетчик неисправный, не может мол быть что за месяц в два раза стал меньше крутить, я им лампочки новые показываю, а они не поверили. Через неделю привезли мой старый счетчики, говорят все в порядке. Вот такая история со мной произошла.

ПСУ ПО ДАСУ в області
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 693
Зарегистрирован: 03 ноя 2016, 14:34

Аудитори проаналізували стан справ на водоканалі.

Сообщение ПСУ ПО ДАСУ в області » 28 мар 2018, 12:53

Херсонські аудитори запропонували МКП «ВУВКГ міста Херсона» вдосконалити систему внутрішнього контролю

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області провели державний фінансовий аудит діяльності міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» за період з 01.01.2016 по 30.09.2017.

Аналізуючи фінансові плани і показники діяльності підприємства, аудитори дійшли висновку щодо незадовільного функціонування підприємства. Зокрема, виявлено низку негативних чинників, які вплинули на його діяльність.

Як з’ясували аудитори, діяльність підприємства була збитковою, зокрема, через низькі тарифи на централізоване водопостачання і водовідведення. Якби зазначені тарифи відповідали рівню економічно обґрунтованих виробничих витрат, то підприємство зменшило би свою збитковість майже на 12 млн грн.

Через дефіцит обігових коштів зростала як кредиторська заборгованість підприємства, так і суми нарахованих штрафних санкцій за невиконання ним вимог законодавства та договірних умов. Через це підприємство зазнало втрат на суму 6,5 млн грн.

Зважаючи на незадовільний технічний стан і ступінь зношеності майна і обладнання мереж водопостачання і водовідведення, державні аудитори рекомендують керівництву підприємства вдосконалити систему внутрішнього контролю з урахуванням виявлених під час аудиту ризиків. Також підприємству варто реалізувати низку заходів із підвищення рівня енергоефективності, посилити претензійно-позовну роботу тощо.

Ответить
  • Похожие темы
    Ответы
    Просмотры
    Последнее сообщение

Вернуться в «ЖКХ»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 0 гостей