Національний банк закликав міжнародні банківські групи припинити свою діяльність на території росії

Обговорення фінансової сфери Херсонської області. Останні фінансові новини, зміни в законодавстві, які стосуються фінансової діяльності, аналіз ринку, фінансові рекомендації та поради. Користувачі форуму можуть ділитися своїм досвідом управління фінансами, обговорювати інвестиційні можливості та фінансові стратегії
Аватар користувача
Волонтери Херсону
Особливо цінний користувач
Особливо цінний користувач
Повідомлень: 1587
З нами з: 25 лютого 2022, 21:46

Національний банк закликав міжнародні банківські групи припинити свою діяльність на території росії

Повідомлення Волонтери Херсону »

Голова Національного банку України Кирило Шевченко закликав керівників міжнародних банківських груп припинити будь-яку роботу своїх дочірніх установ та філій на території росії та долучитися до міжнародних заходів, спрямованих на зменшення можливості економіки агресора фінансувати військові дії в Україні.

Будь-які фінансові операції з установами цієї країни і як наслідок сплата податків до її бюджету й надалі сприятимуть фінансуванню військових злочинів і терористичних актів проти мирного населення України, йдеться у зверненні за підписом Голови Національного банку.

Розширення географії військових дій та акти терору проти мирного населення вказують на те, що вжиті до сьогодні заходи є недостатньо дієвими. З огляду на це важливо й надалі посилювати тиск на агресора для послаблення його позицій. Припинення діяльності на російському ринку банківських груп, які є лідерами світового ринку фінансових послуг, посилить вплив вже застосованих світовою спільнотою економічних санкцій до росії.

"Продовження роботи на території росії може нести додаткові репутаційні ризики для ваших організацій не лише в нашій країні, а у Європі загалом. Адже у своїй боротьбі проти окупанта Україна отримала підтримку не тільки більшості європейських урядів та представників міжнародної бізнес-спільноти, але й громадськості цих країн", – наголосив Кирило Шевченко.

Джерело: НБУ https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsioa ... iyi-rosiyi
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Фінанси”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей