НЕМИНУЧІ СУДОВІ ПОЗОВИ

Региональные новости Херсонской области. При перепечатке из других источников обязательно наличие (гипер)ссылки на оригинал статьи
Ответить
Прес-служба КРУ
VIP пользователь
VIP пользователь
Сообщения: 667
Зарегистрирован: 17 окт 2007, 10:28

НЕМИНУЧІ СУДОВІ ПОЗОВИ

Сообщение Прес-служба КРУ » 01 ноя 2007, 13:51

В порядку реалізації матеріалів ревізій проведених впродовж першого півріччя 2007 року, з метою усунення та запобігання в подальшому порушень законодавства, органами контрольно-ревізійної служби області разом з правоохоронними органами підготовлено та направлено до суду 63 позови щодо відшкодування завданих державі збитків на загальну суму понад 3,3 млн.гривень.

КРУ подає позови до суду про стягнення з підприємств, установ і організацій у дохід держави коштів, використаних не за цільовим призначенням чи з порушенням вимог чинного законодавства. Адже за фінансові та майнові порушення передбачено конкретну відповідальність.
Серед них позови про стягнення коштів з окремих органів місцевого самоврядування, відкритих акціонерних товариств, управлінь районної влади, комунальних підприємств, навчальних закладів, комунальних теплопостачальних об’єктів. Суми позовів – від майже двох мільйонів до кількох сотень та десятків тисяч гривень.
Нинішнього року вже задоволено 11 позовів. Інші – в стадії розгляду. Тісна співпраця вартових контролю з судами будується задля наведення належного порядку у витрачанні бюджетних коштів та повернення незаконно використаних державних коштів та державного майна. Все, раніше незаконно витрачене, рано чи пізно повертається у правове поле. Судові процеси тривають.Прес-служба КРУ в Херсонській області

Ответить

Вернуться в «Херсонская область»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 1 гость