НЕМИНУЧІ СУДОВІ ПОЗОВИ

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
Прес-служба КРУ
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 667
З нами з: 17 жовтня 2007, 10:28

НЕМИНУЧІ СУДОВІ ПОЗОВИ

Повідомлення Прес-служба КРУ »

В порядку реалізації матеріалів ревізій проведених впродовж першого півріччя 2007 року, з метою усунення та запобігання в подальшому порушень законодавства, органами контрольно-ревізійної служби області разом з правоохоронними органами підготовлено та направлено до суду 63 позови щодо відшкодування завданих державі збитків на загальну суму понад 3,3 млн.гривень.

КРУ подає позови до суду про стягнення з підприємств, установ і організацій у дохід держави коштів, використаних не за цільовим призначенням чи з порушенням вимог чинного законодавства. Адже за фінансові та майнові порушення передбачено конкретну відповідальність.
Серед них позови про стягнення коштів з окремих органів місцевого самоврядування, відкритих акціонерних товариств, управлінь районної влади, комунальних підприємств, навчальних закладів, комунальних теплопостачальних об’єктів. Суми позовів – від майже двох мільйонів до кількох сотень та десятків тисяч гривень.
Нинішнього року вже задоволено 11 позовів. Інші – в стадії розгляду. Тісна співпраця вартових контролю з судами будується задля наведення належного порядку у витрачанні бюджетних коштів та повернення незаконно використаних державних коштів та державного майна. Все, раніше незаконно витрачене, рано чи пізно повертається у правове поле. Судові процеси тривають.Прес-служба КРУ в Херсонській області

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 1 гість