Цінова ситуація на споживчому ринку області у серпні 2016 року

Регіональні новини Херсонщини. Тут можна дізнатися про останні новини та події, що відбуваються в Херсонській області. У цьому розділі користувачі можуть обговорювати та ділитися своїми думками щодо важливих новин та подій, що відбуваються в області
ГУС у Херсонській області
VIP користувач
VIP користувач
Повідомлень: 2650
З нами з: 04 січня 2008, 10:26

Цінова ситуація на споживчому ринку області у серпні 2016 року

Повідомлення ГУС у Херсонській області »

16.08.2016

Цінова ситуація на споживчому ринку області у серпні 2016 року

Наряду зі зниженням цін на ринку продуктів харчування (на 0,4%) індекс споживчих цін по області у серпні був зафіксований на рівні 100,1%. Така ситуація, насамперед, була спричинена підвищенням цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива (на 1,2%). Найбільше (в 1,8 раза) зросла вартість гарячої води, а також плата за власне житло (на 17,5%).
Крім того, на 1,6–0,9% стали дорожчими предмети домашнього вжитку, побутова техніка та поточне утримання житла, послуги ресторанів та готелів, послуги відпочинку та культури, різні товари та послуги. На інфляційні процеси також вплинуло підвищення цін (тарифів) у сфері охорони здоров’я на 0,1%, яке було зумовлено збільшенням вартості амбулаторних послуг (на 0,8%). У транспортній сфері ціни (тарифи) залишились без змін.
Водночас, завдяки сезонним знижкам, одяг і взуття стали дешевшими на 3,3%, зокрема, взуття – на 4,8%, одяг – на 2,3%.
  • Similar Topics
    Відповіді
    Перегляди
    Останнє повідомлення

Повернутись до “Херсонська область”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Common Crawl Foundation [бот] і 0 гостей